Николаев 28 января 2020

Жители Первомайска устроили протест против «двойных платежек» за газ

В понедельник, 27 декабря, в городе Первомайске десятки возмущенных абонентов собрались в абонентском отделе местного горгаза.

Об этом очевидцы происшествия сообщают в социальных сетях.

Жители города Первомайска возмущены новыми поборами в виде абонентской платы за транспортировку газа и выступили против так называемых «двух платежек»: одна за потребленное голубое топливо, а вторая — за доставку его потребителю.

Более сотни граждан собрались в ООО «Николаевгаз Сбыт» в Первомайске, чтобы потребовать объяснения от представителя компании. Однако их требования руководством компании было проигнорировано.

Повозмущавшись, люди договорились во вторник, 28 января, собраться и прийти за разъяснениями ситуации к мэру Первомайска Людмиле Дормашко.

Горожане негодуют, что должны еще кому-то платить, хотя, в свое время, они проводили себе газ за свои деньги, заплатив десятки тысяч гривен за прокладку всех необходимых коммуникаций.

Люди прийшли до газового хозяйства…

Posted by Vyacheslav Khomenko on 2020 m. sausio 26 d., sekmadienis

5 Комментариев

 1. Чуєш чуєш на х це нада

  Январь 28, 2020 at 7:30 пп

  Вони возмущені за те, що по їхнім, побудованим за власні людські гроші, трубопроводам нові власники (бизнісмени) економіки тепер деруть гроші за транспортування газу з тих людей.
  Тута якщо вже обурюватись, то возмутитись давно вже потрібно тим, що ці ж доморощені нові господарі життя захопили взагалі все, що народом було відбудовано після Великої Вітчизняної війни: заводи, фабрики, лікарні, театри, санаторії, будинки відпочинку, цілі морскі, річкові флоти, порти, суднобудівні заводи, комунальні об’єкти, водойми, ліси, корисні поклади та копали.Усілись на дорогущі власні чи службові авто, літаки, яхти та й поклали «кур» (болгарською як раз от те …) на людей, на спільноту, на право, на суди, прокуратури, поліцію, яких нерідко беруть на додаткову пайку.

  А у народа, того, що все те будували, розвивали, зберігали, охороняли, відбрали навіть право пільгового проїзду в транспорті, право отримати безоплатно меддопомогу в медичних закладах, які ці ж ветерани праці побудували.
  Цікаво було б побачити на Первомайському ІНФО посадові гонорари, отримувані цими господарями економіки і країни та статки, які вони набували загарбанням того, що створювалось працею народу, який, подолавши фашистську навалу, зразу після війни відбудовували країну та будували житло для своїх родин.
  І ще одне:
  Щоб народ над тим усім не замисліювався, ці ж вовчі чи шакалячи зграї кинули народу кістки: розбрат через політичні різноідейності, кольорові та гідотні революції, мовні проблеми, спори про героїзацію тих, що співпрацювали з германськими фашистськими окупантами та представників свого ж народу, земляків катували, знищували.
  Просте питання: Де та скотиняка «Кулелоба», що так активно скакала на сцені Майдауну ? Чим займались його сотоварищі після тієї гидотної ліворуції ? Де обцянки відчуття покращень життя у народа протягом вже «2-6 місяців після перемоги» Майдауну ?
  Питання риторичні, питання в нікуди, в нікого.

 2. Максимка

  Январь 29, 2020 at 9:28 дп

  Дромашко все равно будет мэром! И эти идиоты ещё больше укрепляют ее влияние в городе!

 3. Коротченко

  Январь 29, 2020 at 9:32 дп

  Идите к вашему нардепу. Пусть решает вопрос! А то сидит только стукаческие запросы пишет в стиле своего родственника. Старый такой же стукач!

 4. Атаман Чабан

  Январь 29, 2020 at 10:18 дп

  В минулий раз на вибори прийшло 28,8 % виборців + 4 — 5 % домальваних і …вибори відбулись.
  Ну кого обрали в наші «мєри» того й «обрали».
  Тенденція за минулий період показувала, що на чергові вибори, і не тільки у місцеві органи, народу приходить все менше й менше.
  У сподіванні на зміну злодійського клану майданутих, на вибори в 2018 році до ВР та на Ґарантські вибори, народ прийшов значно активніше.
  Вибрали: Ґарантом — кадра, про якого ним же продвинутий премьєр сказав: пустоголовий чи тупий. Про себе цей же кадир сказав, що і сам він профан в економіці.
  Мінекономний министер сказав, чи підтвердив чиюсь йому оцінку, що він «дибіл».

  А щодо перспектив управління нашою громадою, то нинішня мєр, з її розмов, вона в четверте на трон і не збирається.
  От залишаються два «достойних» канидидата: Саша Кукуруза, Дима Малишевський з можливими їх дублерами: Тимурком Глушком, Коляном Сімаченком, і як екстраординарний варіант — випадок — Валєра Капралов з вугільно-червоним прапором. А може й Вова Шрам: сам по собі.
  Що за кадри ? Коментарі зайві.
  Хоча, як обєктивно, то й не зайві.

  Короче, як у народу первомайського міського, а можливо і районного, ситуація як тієї нареченої, що запитувала у тата (щоб не образити нареченого), як їй лягати біля жениха в першу шлюбну ніч: з краю ліжка чи від стіни.
  Тато тоді відповів, як памятаєте: «Ти, доцю, лягай хоч так, хоч так, але до ранку він таки тебе торохне».

  Що робити ? Звернутись до всезнаючого неодноразово різнокольрового Лешика Гончерінка або до Тані Черновіл. Кадри наколо столиці тамечки ще йе. Ще й які.

 5. Тюмень Вахта

  Февраль 1, 2020 at 1:37 пп

  А от що про двійні платіжки на газ повідомив начальник НКРЕКУ Валерій Тарасюк:

  «Мы должны были вывести ее уже давно отдельными платежами, потому что мы занимаемся, как страна, анбандлингом: это поставка отдельно, транспортировка отдельно. Это необходимо для того, чтобы можно было свободно менять поставщика», — сказал он.
  По его словам, две платежки за распределение и поставку — это процесс анбандлинга, это необходимая процедура».
  От так от!!!
  А слово яке захер@чили АБАНДЛІНГ.
  Це щоб сирому люду було зразу зрозуміло: шо до чого ?
  Тобто, раз так щось закордонно обзивають — значить все п р а в и л ь н о.
  Резюме: Вони шо, як той Москаль казав про Головну українську медичну начальницю: «Йо…ті на всю голову».

  Там он ше одні умніки написали чи повідомили, що в Україні закінчується власний видобутковий газ.
  А Крачук Л.( той перший комік — «Гарант» ще в 90 роки гарантував, що у нас запасів нафти газу такі величезні, що в тричі більші ніж у тих Саудовців, Об’єднаніх Еміратів, Кувейтів, Іраків та Іранів — разом узятих.
  Значить натякають на дефицит газу, і значить нові високі ціни. Нові зарплатки панам газовикам, міністрам, прміїї по 10 млн. доларів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top