Николаев 03 февраля 2020

За ініціативи «Нашого краю» депутати Первомайської ради звернуться до Президента з приводу плати за транспортування газу

В світлі різкої реакції мешканців Первомайська (а саме: числених зборів та звернень до міської влади) на додатковий платіж за транспортування газу, за ініціативи фракції «Наш край» питання було винесено на розгляд депутатів міської ради. Враховуючи підвідомчість питання, депутати міської ради спробували вирішити його шляхом направлення звернення до Президента України.

Документ складено від імені депутатів Первомайської міської ради за підписом міського голови. На жаль, не можна вважати такий документ обов′язковим для виконання або таким, що має рекомендаційний характер. Він у більшій мірі викладає волю громади.

Текст звернення наведено на сайті міської ради.

«Ми, депутати Первомайської міської ради, звертаємось до вас з проханням ініціювати процедуру скасування Постанови НКРЕКП від 24.12.2019 №3035 «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ «Миколаївгаз».

В нашому місті 90% газорозподільчих мереж, а це 214652 погонних метри мереж та 102 газопровідні споруди, збудовані за рахунок абонентів, які передані на балансове утримання колишнього Первомайського відділення експлуатації газового господарства ПАТ «Миколаївгаз». З моменту передачі, а саме з 2009 року, належного утримання не проводилось.

Громада міста обурена затвердженою оплатою за розподіл природного газу.

Враховуючи вищезазначене, Первомайська міська рада та її виконавчий комітет не має можливості ігнорувати вимоги громади. Вважаємо, що наш Уряд повинен нас підтримати і застосувати всі механізми задля скасування Постанови НКРЕКП від 24.12.2019 №3035 «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ «Миколаївгаз».

За дорученням депутатів Первомайської міської ради,

Міський голова Людмила ДРОМАШКО».

Джерело https://vsesvit-news.info

3 Комментариев

 1. Сколько можно

  Февраль 3, 2020 at 9:16 дп

  Транспортировка — ХА ХА ХА, кто то просто решил за счет простых граждан стать миллиардером и ввел транспортировку. Все письма, собрания, забастовки ничего не дадут потому что мы живем в этой стране, где к народу прислушиваются только перед выборами а в остальное время ложить они хотели на нас…

 2. Олта з Голти

  Февраль 3, 2020 at 10:38 дп

  Шановна громада міста, така реакція нашого депуткорпусу на рідкісний, організований, бунт народних мас — це вже позитив.

  Щодо водоканальних тарифів — політика влади зовсім була і є, поки що, іншою.
  Тобто, якщо не вдалося їм проштовхнути найбільший в Україні тариф на воду+каналізацію два роки тому, коли туди в Київ їздив на засідання НКРЕКП сам А.В.Кукуруза, то, з дозволу НКРЕКП, сама міська рада затвердила той здирницький водоканальний тариф 36-37 грн.за 1 м.куб.
  Тоді, в ту поїздку Кукурузи, тодішній начальник НКРКП (висуванець Самого Ґ Петі) Митя Вовк (віком 24 року від роду, того менеджер Ґе-«Рошену») затребував у нашого В.Кукурузи інвестиційний план, щодо підняття технічного, технологічного, економічного рівня нашого КП «Водоканал».
  Такого плану у нашого першого, чи найпершого, заступника мера міста того плану не виявилось.
  Надали нам тоді 20 днів на представлення до НКРЕКП того плану.
  План той ми так мабуть і не надали, бо після тих 20 днів, НКРКП запровадило постанову чи вказівку: «Нехай такі як наша влада самі затверджують тарифи».
  Тобто НКРКП просто «вмило руки» від проблеми, і при цьому цілком законно, бо за Законом в містах з чисельністю населення до 100000 людей тарифи мали затверджуватись самим органом місцевого самопорядкування.
  Ну щось на кшталт того, що люди самі собі ті тарифи й затверджують.
  Бо ж єдиним джерелом влади у нас, за Конститцуцією — ст.5, є народ.

  А от який народ: наш український, чи сусідній чи навіть заокеанський, чого не позначили.
  От таке з тими тарифами, джерелами, народами.

  І ще одне: Он в Інтеренеті написали, що петицію з 30600 підписантами наш сьгоднішній Ґарант розглянув і скасував, чи пообіцяв скасувати,взагалі, от ті допоміжні платіжки з розподілу та транспортування газу, незалежно від баласової приналежності чи належності до будь-чиєї власності газопроводів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top