Главные новости 04 февраля 2020

Як депутат від партії «Слуга Народу» Максим Дирдін змінює законодавство на користь «сімейного» бізнесу

Нагадаємо-Максим Дирдін, новообраний депутат від партії «Слуга Народу» обраний по 132 виборчому округу, колишній помічник «регіонала» Івана Кураса, а також діючий радник підприємства яке належить його батькові.

Дружина Максима, Ірина є членом політичної Партії “Опозиційний блок”, а також працює (чи працювала) директором у київській ТОВ «Юридична фірма «СІ.ТІ.АР» яка обслуговує компанії Сергія Льовочкина, (потрапляла у скандали пов’язані з незаконним оформленням земельних ділянок). Батько Максима – Дирдін Евген Михайлович, депутат Первомайської міської ради від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», є власником Первомайської швейної фабрики ПрАТ «Санта-Україна», спонсорував вибори Максима в 2019 році і повністю керував виборчим процесом. Більш детально можна почитати статтю “Фабрика раздора

Отже «новоспечений» депутат не проробивши на посаді і пів року подає до Верховної Ради низку законів:

2508 від 28.11.2019 року

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України щодо стимулювання цифровізації та інвестиційної привабливості підприємств легкої промисловості.

Законопроект передбачає тимчасове, строком на 10 років, починаючи з 1 квітня 2020 року:

1. Звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій із ввезення на митну територію України підприємствами легкої промисловості ˗ з виробництва текстильних матеріалів, одягу, взуття й іншої продукції (група 13-15, КВЕД ДК 009-2010) обладнання та запчастин до нього, в тому числі передача їх до статутного фонду підприємств для здійснення цифровізації, підвищення продуктивності, удосконалення і реконструкції виробництва.

2. Звільнення від оподаткування прибутку, отриманого від основної діяльності підприємств легкої промисловості ˗ з виробництва текстильних матеріалів, одягу, взуття й іншої продукції (група 13-15, КВЕД ДК 009-2010.). Вивільнені кошти (суми податку, що не сплачуються до бюджету та залишаються в розпорядженні платника податку) використовуються на збільшення обсягів виробництва, капітальних інвестицій, упровадження інноваційних технічних і технологічних перетворень виробництва, смарт-технологій, або повернення кредитів, використаних на зазначені цілі.

На фото народні депутати від партії «Слуга народа»: Максим Дирдін, Артем Чорноморов, Ігор Негулевський, Ігор Копитін, Олександр Пасічний, Олександр Гайду

2509 від 28.11.2019 року

Проект Закону України «Про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України «Про Митний тариф України» щодо оптимізації ставок ввізного мита на текстильні матеріали.

Законопроектом передбачено з квітня 2020 року зміну пільгових ставок ввізного мита на 382 товарні підкатегорії текстильних матеріалів, допустимих у рамках зв’язаних ставок СОТ, та встановлення нових мит у розрізі товарних підкатегорій 50-59 груп УКТ ЗЕД, а саме:

0 відсотків -148 видів продукції (у т.ч. 126 видів пряжі, волокон, ниток 50-55 гр.);
На усі види волокон, пряжі та ниток (гр.50-55) – 0 відсотків;
Тобто судячи з поданих законопроектів з 1 квітня 2020 року швейна фабрика власником якої є батько Максима буде звільнена від податків на вироблену продукцію, а також зможе безперешкодно імпортувати сировину, текстиль а також обладнання для власного підприємства не сплачуючи ввізне мито.

Зароблені кошти які б мали іти до бюджету будуть використовуватись на власний бізнес в інтересах родини Дирдіних.

От так народний депутат використовуючи довіру партії і своє службове становище піклується лише про власні інтереси швидко забувши людей які віддали свої голоси за нього сподіваючись на зміни та покращення життя в інтересах громади.

Ігор Копитін та Максим Дирдін

 

Продовження буде…
Источник: Антикор

11 Комментариев

 1. Сколько можно

  Февраль 4, 2020 at 1:33 пп

  И что изменилось воровали одни теперь другие

  • Правда Санта-Україна ❤️

   Февраль 5, 2020 at 9:01 дп

   Дирдін не ворує! Він просто СБУШНИЙ стукач! Все життя ходе стукачеські записки пише на всіх!

 2. Слуги!

  Февраль 4, 2020 at 11:11 пп

  Доголосовались!
  Лучше бы Дромашко выбрали!

  • Дмитр

   Февраль 5, 2020 at 10:05 дп

   Дромашку ніззя. У ней роздвоєння лічності, а може й розтроїня чи розчетверіння.В сенсі політичного.
   Тому:
   І з ПСами відношення не портить і весить їх флаг нарівні з державним вже скільки.
   І з регионалами не розводилась.
   І щось на «Слуг народу» ні гу-гу, хоча ця «весела команда» так нагло своїх виборців намахала та повністю підгребла під себе всі сили та ричаги влади.
   І, хоч і не демонстративно, поважає місцевих народних оббиранців, що полюбляють бюджетні та людські казни та кишені грабіжницькіми тарифами обдирати.
   В общім місцева обстановка як і столична, як і по всій країні.

 3. Андрей

  Февраль 5, 2020 at 8:40 дп

  Шестерка рыгов! Толку от этого клоуна мы на округе не видим!

 4. Сколько можно

  Февраль 5, 2020 at 8:48 дп

  Дромашко вы чё вообще такая же ворюга, весь город засрала

 5. Правда Санта-Україна ❤️

  Февраль 5, 2020 at 8:58 дп

  Старий Дирдін змушував за синочка голосувати працівників фабрики Санта-Україна. Казав що звільнить якщо ми будемо інакше голосувати. Гадає що він нас за рабів тримає. От вам і дирдіни!

  З такими нардепами наша держава буде в жопі!

  І чому це нами зароблені гроші шли на зарплату синочки директора підприємства котрий ні разу не був на фабриці!

  А ще ці ідіотські концерти від онука дирдіна! Зберуть нас усіх і ми повинні слухати той стон від онука котрий думає що нам цікаво його слухати!
  Виходить що під час робочого дня спину нема коли розігнути, роблять зауваження коли став перевідпочити, а зато онука скиглення ми повинні слухати!
  Хоче дитина співати, нехай вдома чи де інде тренується, чого ми повинні виступати в ролі дрисированих кроликів?

  Про Ксенію, як її називає хозяїн, взагалі краще промовчати. Та трудоустроїла на роботу пару дівчат і зробила з них карманах мавпочок котрих фотографує та в себе в фейсбуці постить. Дівчата погоджуються бо в місті роботи нема іншої. Сказати в лице бояться!
  А якщо розібратися, то чого нема в місті роботи, то згадайте скільки раніше на Света-України працювало людей і зараз! І старий Дирдін все життя депутат, ось ми і маємо результати його депутатства — місто в сраці!

  Голосуйте далі, дурники!

  • Саша

   Февраль 6, 2020 at 11:24 пп

   А где фрегат, сахарный завод и мясокомбинат, хлебокомбинат делись? Пойдите туда подработайте.

 6. Зе

  Февраль 6, 2020 at 10:16 дп

  Максим мы в тебя верим! Пора всех сажать!

  • Ilia

   Февраль 7, 2020 at 10:15 пп

   Привет овощь!

 7. Йералаш

  Февраль 8, 2020 at 10:40 дп

  Запитання до влади і редакції «Первомайську Інфо»: Ну и шо ви зациклились на Дирдіну Максиму.
  Краще напишіть як там доларово хабаристі справи у «видце — мера» міста Глушка Тимура та у начальника його служби безпеки чи забезпечення Миколи Сими.
  Бо в ЮТУБІ вчора знов показували про ті тимурикові долари, а у нас щось мовчанка.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top