Новости

В Первомайську студентка коледжу заявила про зґвалтування її людьми з міліціейського автомобіля

1.7K

На Миколаївщині дівчина подала заяву до прокуратури про її зґвалтування. Мало того, заявила, що це зробили начебто чоловіки на міліцейському авто.

Жителька одного із сіл Первомайського району, прогулюючи уроки в коледжі, відпочивала із кількома чоловіками спочатку у розважальному закладі, а потім на березі річки. Один із них, 40-річний знайомий учениці, запропонував їй вступити із ним у інтимний зв’язок, на що остання погодилася. Проте відвезти додому чоловіки свою подругу не захотіли. Мовляв, вона молода і добереться сама. Така поведінка друга обурила дівчину, тож вона вирішила йому помститися.

Вона прийшла додому та розповіла своєму батькові, що її у коледжі викрали троє чоловіків, били та зґвалтували. Батько одразу направився до прокуратури.

Правоохоронцям учениця розповіла, що троє невідомих чоловіків на синьому автомобілі з надписом ДПС затягнули її в машину, потім вона втратила свідомість. Пізніше прийшла до тями на бетонному полу, де її били, знову втратила свідомість, а потім опритомніла на березі річки, прив’язаною ручкою від своєї сумки до залізної труби. Визволившись, неповнолітня пішла додому та розповіла про свою пригоду батькові.

Взагалі деталі розповіді заявниці не співпадали одна з другою. По-перше, машини з таким описом зовнішнього вигляду взагалі не існує на балансі міліції Миколаївської області та й самого факту здійснення зґвалтування вона не пам’ятала.

Але незважаючи ні на що, заява була зареєстрована до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 146 КК України «Викрадення людини».

Працівники міліції почали проводити першочергові слідчі дії та встановили, що розповідь про вчинення відносно заявниці аналогічного злочину вже мала місце кілька років тому. Тоді дівчина також розповідала батькові про те, як її тягнули до автомашини незнайомці, а потім як вона втрачала свідомість. Проте, на той час заяви до міліції дівчина не подавала.

Коли заявниці запропонували пройти судово-медичне обстеження на наявність ознак вчинення зґвалтування, дівчина почала вагатися та казати, що, мабуть, злочину зовсім могло і не бути та й вона не впевнена, що незнайомці є працівниками міліції. Але слідчий прокуратури району настояв на необхідності проведення експертизи і за її результатами було встановлено, що інтимна близькість у дівчини була, а ось ознак насильницьких дій не виявлено.

До проведення розшукових заходів по встановленню осіб, причетних до вчинення вказаних дівчиною дій, були залучені кращі фахівці оперативних та негласних служб міліції області та протягом кількох годин було з’ясовано події того дня.

Нагадаємо, що ст.383 КК України передбачено відповідальність за завідомо неправдиве показання. А санкція цієї статті передбачає навіть позбавлення волі від 2-х до 5-ти років.

За матеріалами прес-служби ГУ МВС у Миколаївській області.

26 Комментариев

  1. Жора

    Ноябрь 11, 2013 at 12:11 пп

    От кобыла!

    • гурко

      Ноябрь 11, 2013 at 10:25 пп

      Это Светка. Вот ее телефон 0 99 319 08 25
      Знатная Первомайская давалка.
      Понтовалась она всегда что всем дает.
      Дура.

      • Ваня

        Ноябрь 12, 2013 at 1:15 дп

        а какой курс ?

  2. с ума сойти

    Ноябрь 11, 2013 at 12:17 пп

    эта девочка кстати уже не в первый раз пытаетсяпривлечь к себе внимание таким способом

  3. паринь

    Ноябрь 11, 2013 at 1:30 пп

    Дай ссылку вк, я завезу домой, чесслово

  4. Париню))))

    Ноябрь 11, 2013 at 1:48 пп

    http://pervomausk.info/?p=1429 — ссылки в контакте нету, зато ее фото есть тут, смотри она на обложке этой новости)))

  5. Тетельбаум

    Ноябрь 11, 2013 at 1:58 пп

    Женская душа -субстанция порой непонятная и загадочная.У некоторых индивидуумов события в социуме порождают парадоксальные сексуальные фантазии,порой противоречащие собственному здравому смыслу.Вот некоторые ,душевно неполовозрелые дамочки и грезят быть изнасилованными людьми в погонах и в штанах с красными лампасами!А для полной остроты ощущений можно перенести вымышленное в реальность!Заодно и разнообразить постылые будни и превратить обычный прогул занятий в увлекательную криминальную драмму с дракой,погоней и перестрелкой.Даже завидно,в свое время творчества старшего поколения во время прогулов хватало лишь на кино,игру в карты или на худой конец бутылку пива!Я не удивлюсь,если подобные фемины скоро сами станут ментов насиловать!А то эти сволочи уж слишком вяло проявляют сексуальную активность,чего уж там 2-3 изнасилования в год по стране!Лентяи и бездельники!

  6. 123

    Ноябрь 11, 2013 at 2:45 пп

    Так это Дромашку увезли и с нею такое сотворили?

    • новатор

      Ноябрь 11, 2013 at 11:18 пп

      123- ты урод!

    • 123

      Ноябрь 12, 2013 at 10:01 дп

      А ты прям красотка))))

  7. просто Я

    Ноябрь 11, 2013 at 4:56 пп

    вот дура,я ее между прочем знаю….

    • Петруха Первомайский

      Ноябрь 11, 2013 at 5:08 пп

      Так давай, фамилию в студию)))

  8. просто Я

    Ноябрь 12, 2013 at 11:21 дп

    и что вам фамилия скажет?

  9. маер

    Ноябрь 12, 2013 at 11:39 дп

    http://vk.com/id170336736 вот и она)))))

    • Саня

      Ноябрь 12, 2013 at 11:45 дп

      Вот ты попал! найду тебя и морду набью. Понял? Козел! Вообще офигел? На мою девушку гнать? Она просто испугалась!

      • андрон

        Декабрь 1, 2013 at 12:35 дп

        девочки не сортесь

  10. маер

    Ноябрь 12, 2013 at 5:22 пп

    а че классная у тебя девчонка,дает кому попало а потом еще и пугается)))))))Кто из нас козел так это ты не у меня же рога растут…АХАХ

  11. vvv

    Ноябрь 12, 2013 at 7:26 пп

    я в шоке!!!

  12. альфа(антитеррор)

    Ноябрь 13, 2013 at 12:51 дп

    да не завидую тебе парень иметь такую подругу! (казёл)бееее

  13. Руслан

    Ноябрь 13, 2013 at 1:24 дп

    Саша вот она тебе рога ставит а тебе чё похуй на всё? Неужели её пизда творит чудиса? Да ты сам лохмандей

  14. Тот Самый

    Ноябрь 15, 2013 at 7:53 дп

    Саня, ебать ты лох!!! лна дает 40-летним мужикам а ты её защищаешь вместо того что поломать её по полам! В шоке с тебя.Да ты просто ЛОХ!!! А она шлюха тупая за неё ребята 3 суток в камере сдели.

  15. не важно

    Ноябрь 18, 2013 at 8:28 пп

    Ребята вам всем 5+, а Саня ты реальный лох

  16. Robert