Новости 29 сентября 2020

Миколаївщина потребує якісного управління на місцях, — перший кандидат у облраду від партії «Перемога Пальчевського»

Люди зневірились у нинішній владі, зневірились у керівництві Миколаївської області і чекають змін. Таку заяву зробив перший кандидат у Миколаївську облраду від партії «Перемога Пальчевського» Денис Торопенко на своїй сторінці в соціальних мережах.

«У влади на місцях було п’ять років, щоб змінити ситуацію на користь жителів своїх громад. І вони цей час використали для реалізації власних політичних проектів та ініціатив, але ні в якому разі не на користь жителів Миколаївщини», — заявив Денис Торопенко.

Він відзначив, що команда «Перемога Пальчевського» на Миколаївщині йде на вибори, щоби втілити зміни у життя.

«Першочергова задача – зламати та знищити систему недолугого місцевого управління. Ми – нові інші! У нас є сила та креатив, амбіції та професіоналізм, честь та совість. Нам потрібне якісне управління. Люди передусім шукають не партію, а команду, яка б себе зарекомендувала, яка хоче зробити кращим свою громаду», — повідомив перший кандидат у Миколаївську облраду від «Перемоги Пальчевського» .

Денис Торопенко розказав, яка мета нової політичної сили.

«Ми об’єдналися під прапором Андрія Пальчевського, але це абсолютно не означає, що ми не будемо співпрацювати з іншими політичними силами. Якщо, звісно, ці політичні сили будуть підходити до вирішення проблем з позиції покращення життя мешканців області, а не з позиції дерибану бюджету, відкатів та інших схем. Наша основна мета в радах, де будуть представленні депутати від партії «Перемога Пальчевського», показати всім приклад, що депутат може та повинен працювати по-іншому. Нові інші – це команда. Команда – це сім’я, а сім’я – це перемога», — заявив Торопенко.

Самое комментируемое

To Top