Новости

В штаб кандидата по «первомайскому» округу Михаила Соколова завозят пиво [ФОТО]

1.8K

Возле штаба кандидата в народные депутаты по 132 округу стоит машина, груженная ящиками пива, стоит у кирпичного здания. Из здания спускается человек, явно следуя к машине забирать ящики с пивом.

Огромный баннер на здании возвещает: «Твоя защита Михаил Соколов».

122407

Интересно, что в этом же здании, судя по соседнему баннеру, располагается штаб Арбузинского районного комитета Коммунистической партии Украины.

novosti-

16 Комментариев

  1. Исполком

    Ноябрь 15, 2013 at 1:24 пп

    Все! Я голосую за Соколова!!!)))
    Хоть пивася попьем)))

  2. Геннадий

    Ноябрь 15, 2013 at 1:33 пп

    Один из кандидатов начал вести себя обнадеживающе!Где он раньше был со своим пивом?

    • Аркадий К.

      Ноябрь 15, 2013 at 1:42 пп

      Эх, Мишка, знаешь чем брать! Молодец!

      • Ваня Первомайський

        Ноябрь 15, 2013 at 2:01 пп

        Корнацький злодій та брехло! Він обдурив мене в тому році, коли я на нього працював! Ні копійки не заплатив за коментарі та мою роботу! А теперь посадив синка Шкітіна і той під моїм імям пишу комменти!

        Люди добрі, не вірьте цьому прохіндею! Він мене підставив і вас підставе!

        • Ваня Первомайський

          Ноябрь 15, 2013 at 6:16 пп

          Мій ЛЮБИЙ КЛОН. Ти правий — Корнацький не заплатив мені ні копійки, бо я на нього не працював. Що у минулому році, що зара, я висловлюю свою громадську позицію. Аркадій Корнацький — єдиний кандидат, який вартий бути народним обранцем. Його добрі справи в черговий раз це підтверджують. http://www.youtube.com/watch?v=d1jpTkny72M .
          _______________________________
          П.С. — Працівник штабу Соколова, який є тех. сировиною Миколи Петровича, іменуємий Захаром, є внуком поважного Левка Лук’яненка. Саме від нього(Захара), панів Пилипчука та Данилюка(«Спільна справа») пішла ідея створення цього фальшивого ролику. Те, що на відео присутні досить поважні українці, всупереч всім аргумента показує, що все таки іноді яблуко від яблуні падає далеченько. І взагалі ця липова «історія» з «громадянствами» вже не є актуальною…

          • Ваня Первомайський

            Ноябрь 15, 2013 at 6:18 пп

            А ось і є цей «сенсаційний» матеріал від М. Соколова — http://www.youtube.com/watch?v=d1jpTkny72M .
            Бачу пан Михайло гарно зплівся з смотрягою Кругловим… Та це вже не є цікавим.

      • Ваня Первомайський

        Ноябрь 15, 2013 at 2:05 пп

        Ось справжнє відео про пана Корнацького!
        http://www.youtube.com/watch?v=d1jpTkny72M

        • Жора

          Ноябрь 15, 2013 at 6:05 пп

          Ваня, спасибо за видео, от души поржал))) Это ж надо так Корнацкого сливать)))

          • Ваня Первомайський

            Ноябрь 15, 2013 at 6:19 пп

            Ще один даун ПаРигского балету? Ну веселись… Добре сміється той, хто сміється останнім…

        • Ваня Первомайський

          Ноябрь 15, 2013 at 6:20 пп

          Працівник штабу Соколова, який є тех. сировиною Миколи Петровича, іменуємий Захаром, є внуком поважного Левка Лук’яненка. Саме від нього(Захара), панів Пилипчука та Данилюка(«Спільна справа») пішла ідея створення цього фальшивого ролику. Те, що на відео присутні досить поважні українці, всупереч всім аргумента показує, що все таки іноді яблуко від яблуні падає далеченько. І взагалі ця липова «історія» з «громадянствами» вже не є актуальною…

  3. Ваня Первомайський

    Ноябрь 15, 2013 at 6:59 пп

    Ох як клони і боти зашивилились! Що стало тому причиною? Передінфарктовий стан Миколи Петровича у чеканні поразки чи оприлюднина мною інформація про діяльність «громадської організації» Спільна Справа (скорочено СС) з тушкою паном Соколовим? Ви і справді такі смовпевнені, що сподіваєтесь на перемогу? Чи знову почекаєте БЕРКУТ? Хлопці, ви всією кагалою круто обгадитесь…

    • Люся

      Ноябрь 16, 2013 at 10:36 дп

      Разберитесь в своем коровнике кто есть кто и не вешайте народу лапшу.Соколов ваш а не ПР.В своих газетенках уж очень он хаит местную власть,представителей ПР.И все местные БЮтовцы под ним ходят!

      • Ваня Первомайський

        Ноябрь 19, 2013 at 2:16 пп

        to Люся. Як же ти, сонце, мfло розумієш… Соколов ПееРівець чистої води… Так само, як і Найда. Люди, які хочуть щось змінити, не лізуть заважати тим, хто цим давно вже займається.

  4. [email protected]

    Ноябрь 15, 2013 at 11:08 пп

    Автору. Потрібно було стати біля «радіовузла», там часто висить банер регіонів. Почекати напроти «Пачкова» і можна сфотаграфувати ще більше цікавого. Часто возять свиней, солому…..

  5. Аноним

    Ноябрь 16, 2013 at 11:59 дп

    Справа находится магазин «Алиса», в который и привезли пиво.

  6. Юзик

    Ноябрь 18, 2013 at 10:48 дп

    Да неужели?