Выборы

Из «Батьківщини» исключили Михаила Соколова, выдвинувшего свою кандидатуру на 132-й округ

3.8K

Экс-народный депутат Украины Михаил Соколов, выдвинувший свою кандидатуру на 132-й округ, исключен из ВО «Батьківщина». Об этом «Преступности.НЕТ» сообщили достоверные источники в партии.

Так, стало известно, что подавший в Центризбирком документы для регистрации кандидатом в народные депутаты по 132-му избирательному округу Михаил Соколов исключен на заседании Президиума политсовета партии из рядов ВО «Батьківщина».

Напомним, что Соколов зарегистрировался как кандидат по 132-ому округу в последний день подачи документов.

Стоит отметить, что до последнего не было известно, решится или не решится БЮТовец Соколов баллотироваться по 132-му округу, ведь там уже борется за мандат кандидат от объединенной оппозиции Аркадий Корнацкий.  А в «Батьківщине» обещают исключать из партии тех, кто посмеет пойти против принятого решения относительно единых кандидатов на всех пяти «проблемных» округах.

Еще в марте текущего года, то есть за полгода до того, как стала известна дата перевыборов на «проблемных» округах, нардеп-БЮТовец Роман Забзалюк представил николаевской общественности политика из Днепропетровска Соколова как «резервного кандидата» от оппозиции на 132-й округ. Однако тогда Забзалюк отмечал, что Соколов будет баллотироваться только в том случае, если Корнацкому не удастся зарегистрироваться.

С тех пор он начал работать на Николаевщине, и даже был на некоторое время назван исполняющим обязанности главы областной ячейки ВО «Батьківщина». При этом появлялся он преимущественно в районах области, которые входят в границы 132-го округа.

Сам же он в разговоре с журналистами категорически отрицал свои намерения баллотироваться, заявляя при этом, что не собирается «делить округ» в Корнацким, и называя корреспондентов подстрекателями. А за время работы на округе в качестве «благотворителя» Соколов бесплатно раздавал потенциальным избирателям очки и воду, притом, что избирательная кампания уже стартовала.

36 Комментариев

  1. Ваня Первомайський

    Ноябрь 15, 2013 at 2:16 пп

    Хочу офіційно повідомити, з цього моменту я, працюю не на Аркадія Корнацького, бо він обманщик та ворюга!

    • Ваня Первомайський

      Ноябрь 15, 2013 at 4:16 пп

      Що це за слово таке «обманщик»? А слово «ворюга»? Микола Петрович, не падайте так низько. Не вашого розуму справа мене тролити. Вам що, правда кісткою поперек горла стала? Так заспокойтесь. 15 грудня все скінчиться. Корнацький стане народним депутатом, а по Вас вдярять печаткою «утіль» і відправлять, у кращому для Вас випадку, на пенсію. Мені Вас, пане Круглов, щиро шкода. І перш за все за те, що не вистачило у Вас мозку зрозуміти, що авторитет заробляється ХОРОШИМИ справами. Аркадій Олексійович в Україні вже давно працює. Ви, якби хотіли, повчилися б у нього. Повчилися б РОБИТИ ДОБРО ЛЮДЯМ, але зара вже пізно. І добиватися чогось, дригаючись у трансових конвульсіях, пишучи від мого скромного імені безглузді коментарі — це як мінімум ницо. Удачі Вам у завершинні своїх «справ» та пакуванні валіз. На Соловки Ви заробили.
      П.С. — це Вам для чергового відчуття власної безпорадності і всенародної ненависті — http://www.youtube.com/watch?v=d1jpTkny72M .

    • Ленков

      Ноябрь 15, 2013 at 10:27 пп

      А я за Найду буду голосовать.

  2. Сергей

    Ноябрь 15, 2013 at 2:30 пп

    А на кого если не секрет.

    • Ваня Первомайський

      Ноябрь 15, 2013 at 2:34 пп

      Скоро я зроблю офіційну заяву! І це буде не Корнацький! За мною багацько первомайців які прислухуються до моєї думки і тому я розглядаю варіант аби підти на вибори одноосібно!

      • Тетельбаум

        Ноябрь 15, 2013 at 3:02 пп

        Судя по эпатажу до Вашои думки прислухаються процентов 98-99 первомайцев и по крайней мере по пив сэла с каждой стороны нашего поселения!

        • Ваня Первомайський

          Ноябрь 15, 2013 at 3:08 пп

          Не базарь, продажна хвойда шулудива! Я хоч маю совисть та гідність сказати правду! А ти так і будєш строчити статті у свою газєтенку «Всесвіт».

          • Тетельбаум

            Ноябрь 15, 2013 at 3:31 пп

            Вы мне напоминаете главного героя басни Глибова «Цяцькований осел». А так как последний Ваш комментарий отнесен к госпоже Заражевской,то где то я с ним согласен и даже в чем то могу поддержать.

      • Ваня Первомайський

        Ноябрь 15, 2013 at 4:00 пп

        О! Супер! Круглоботи активувались. До відома читачів, які ще не зрозуміли правила цього «об’єктивного» сайту — кожне проплачене губернатором бидло може спокійно, підписавшись ким завгодно, в даній ситуації -мною, розповсюджувати дурню, під якою я зара пишу. Я сподіваюсь, що справжні ЛЮДИ, а не боти з ОДА, це розуміють.
        П.С. — Розумник, який накатав цей безграмотний пасквіль. Коли хочеш когось тролити, звертай увагу на деталі, невдаха.

        • Справжній Ваня Первомайський

          Ноябрь 15, 2013 at 4:14 пп

          Соколовські і Кругловські бандо-комментаторипочали мене тролити! Ха, приємно що тепер проти мене почалась боротьба! І звичайно ж їм за це платять!

          Я насправді зара працюю без грошів! І скоро всім заявлю кого саме я підтримую!

          Правда за нами, первомайці!

          • Ваня Первомайський

            Ноябрь 15, 2013 at 4:28 пп

            І ще один. Серед вас даунів є хоч один, хто володіє елементарною граматикою? Бідна країна й люди не писемні… «Я насправді зара працюю без грошів!» — ти хочеш сказати, що я так висловлюсь? Смішно… Мало того, що у пана Круглова боти-телепні, та ще й з вадами зору. Цирк…

        • Геннадий

          Ноябрь 15, 2013 at 4:16 пп

          Басни Круглова тебе цитировать не будем,а то трясучка с тобой случиться.Только не забывай заканчивать свои посты «Иа-Иа!»Не стесняйся!

          • Ваня Первомайський

            Ноябрь 15, 2013 at 4:39 пп

            Хто така «госпожа Заражевская»?

          • Ваня Первомайський

            Ноябрь 15, 2013 at 4:48 пп

            Гєна, що сцикотно за патрона? Сци не сци, а його час вичерпаний. «не забывай заканчивать свои посты «Иа-Иа!»» — закінчувати так, як ти закінчив свій? Ні дякую. Тобі більше личить.

      • Ваня Первомайський

        Ноябрь 15, 2013 at 4:22 пп

        Мій любий КЛОН ВАНЯ ПЕРВОМАЙСЬКИЙ. Я досить самокритична людина, тому скажу тобі: Я ще зелений, як хуй у «кузнєчіка», щоби кудись балотуватись. Не переоцінюй мене. Христос казав: Не створи собі кумира..! — Не грайся з цим і не ідеалізуй.
        П.С. — і все ж таки навчись писати, бо читати не цікаво.

  3. Геннадий

    Ноябрь 15, 2013 at 3:45 пп

    Ну просто в точку!

    Додумався осел, що він якаясь мина,
    Зневагу від усіх доводиться терпіть,
    Що надокучила така лиха година,
    Що треба і йому хоч трохи краще жить.
    Він чув, що там, над морем широченним,
    Стоїть гора одна;
    На тій горі, під дубом височенним,
    Сидить всесвітній старшина;
    По-вченому Юпітером він зветься,
    По-простому ж — Нечипір Громовик,
    Як гримне — аж земля трясеться,
    Жахається і звір, і чоловік.
    — Піду,—сказав Осел,—хоч що вже буде!
    Побачимо, чи правду кажуть люде,
    Що нібито відвага сльози ллє,
    А в добрий час меди і вина п’є.—
    Прийшов, на гору зліз, низенько поклонився,
    А Громовик до його обізвавсь:
    — Чого се ти тут опинився?
    І як се ти сюди пропхавсь?
    — Приволокла лиха година!
    Сміється з мене всякий біс,—
    Жаліється Осел,— усякая скотина
    Дере передо мною ніс.
    От хоч і коні… збруя, бляшки,
    Коваль підкови їм кує,
    Прикраси їм усякі є —
    Побрязкачі, блискучі цвяшки…
    А я… отак, як бач,
    Хвіст теліпається, та й годі,
    Нема порадоньки, хоч плач…
    Владико! Змилуйся в пригоді! —
    Владика засміявсь, аж ліс застугонів;
    Покликав він Фортуниху Домаху;
    — Ану, лиш,— каже їй,— порадуй бідолаху,
    Щоб між людьми і він бринів;
    Ти начепи йому на шию срібний дзвоник;
    Нехай, радіючи, хвостом вертить,
    Як у болоті ополоник,
    І дзвоником бряжчить.—
    Зрадів Осел, у ноги повалився,
    Фортуниху у рученьку лизнув
    І так з гори чимчикувать пустився,
    Що трохи шиї не звернув.
    Побіг він навпростець, нічого не минає,
    Чи нива, чи баштан— не розбирає.
    Толочить і ламає.
    На вигоні телят перелякав;
    Ускочив у село — всяк очі витріщає,
    А він брикає, хвіст задрав,
    Аж куряву підняв,
    Собаки гавкають, і дітвора тікає…
    Цяцькований Осел придбав нову біду,
    Де не повернеться — усе не до ладу,
    Чи шкоду втне — не подарують,
    Почують, що дзвенить,— палюгою частують.

    Осел прислів’я нагадав,
    А я до байки приладнав:
    Нехай не забувають люде,
    Що дурень всюди дурнем буде.

  4. [email protected]

    Ноябрь 15, 2013 at 4:29 пп

    Так не понятно,Ваня Первомайский еще за атамана Козолупа или уже против Козолупа?

    • Ваня Первомайський

      Ноябрь 15, 2013 at 4:43 пп

      Хто такий «атаман Козолуп»? Персонаж казочки Гєни? Ти коли запитуєш, став питання точніше, бо після читання «геніальної писанини» мої клонів, я дещо не розумію натяків…

  5. Тетельбаум

    Ноябрь 15, 2013 at 4:36 пп

    Слишком много пафоса!Тоже мне -«троллят»!В местах не столь отдаленных называется это просто,без цинизма-«опускают».Так что делайте Ванюшка себе дырку в ложке!

    • Ваня Первомайський

      Ноябрь 15, 2013 at 4:45 пп

      А ти (БОТ ЧИ ХТО ТИ ТАМ) бачу «спєц» по «опусканію». Це вланий досвід чи еротичні фантазії? Не додавай собі ціни. Теж мені «опускатєль»…

  6. Геннадий

    Ноябрь 15, 2013 at 4:40 пп

    И за вазэлином сходи!

    • Ваня Первомайський

      Ноябрь 15, 2013 at 4:46 пп

      Для тебе? У тебе є купка фальшивих нікнеймів, які з радістю тобі допоможуть.

      • Ваня Первомайський

        Ноябрь 15, 2013 at 4:56 пп

        І так, мажся і «нє стєсняйся», ригокруглобот. Твоєму господареві Миколі Петровичу сподобається. http://www.youtube.com/watch?v=d1jpTkny72M

        • Жора

          Ноябрь 15, 2013 at 6:06 пп

          Ваня, спасибо за видос) Реально повеселили)))

          Так сливать Корнацкого нужно уметь) Ты надеешься что это видео не смотрит Аркаша, а если посмотрит…жопа тебе Ванька)

          • Ваня Первомайський

            Ноябрь 15, 2013 at 6:40 пп

            Ха-ха… Жора, ти навіть не розумієш того, про що намагаєшся настряпати своїми круглими рученятами. А що до «жопи», так вона давно світить парі «особєй» — КМП та СМВ… Тому бійся ти, бо шкода на тебе дивитись…

          • Ваня Первомайський

            Ноябрь 15, 2013 at 9:02 пп

            Жорік, хочеш справді повесилитись? Дивись те, від чого люди й правда радіють життю, а не проплачені Кругловим і Соколовим «Спільній Справі» типу «чесні новини»… http://www.youtube.com/watch?v=9rNHTlhKUC0 . Якби «чесна» «СС» постояла з людьми на первомайському майдані, повоювала з Дромашко, за те, що забираючи від мерії лавки, щоб ніхто не міг посидіти, виганяла пенсіонерів і інвалідів, яким стояти важко, тоді б я подивився на їх неупередженість і бажання справедливаості, а так… У Круглова ціль не випасти з рядів казнокрадів, а Соколову, Пилипчуку і Данилюку, як виявилось гроші не пахнуть…

  7. Петруха Первомайский

    Ноябрь 15, 2013 at 5:07 пп

    Ваня у тебя уже раздвоение личности? Или ты на двух кандидатов сразу работаешь?

    • Ваня Первомайський

      Ноябрь 15, 2013 at 5:26 пп

      Пєтруха.
      1. — Я ні на кого не працюю. Я висловлюю свою громадську позицію підтримкою найбільш гідного кандидата, і тим більше людини, яка у минулому році отримала більшість голосів виборців.
      2. — Я не знаю хто ти, тому не хочу тобі хамити.
      ________________________
      Не задавай дурних питань, тим більше, коли знаєш відповідь.

      • Юзик

        Ноябрь 15, 2013 at 6:06 пп

        Шкитин он же клон Вани Первомайского -проплаченый Корнацким.

        • Ваня Первомайський

          Ноябрь 15, 2013 at 6:43 пп

          Серйозно? Ну тоді мені шкода тебе, через твою інвалідність. Я тисячу разів скидав посилання на свою справжню сторінку, але у Круглого з Соколиком ОДА та Спільна справа так трудяться, що пропалили очі і не помітили. Але сліпота не вирок! Живи, ботіще.

  8. Геннадий

    Ноябрь 15, 2013 at 6:03 пп

    Он работает на Круглова!Агитирует за Аркадия изображая из себя дурака и петуха.Хитрый и умный!

    • Юзик

      Ноябрь 15, 2013 at 6:11 пп

      Шкитин работает на Корнацкого.

      • Ваня Первомайський

        Ноябрь 15, 2013 at 6:45 пп

        Читай пресу і сайт ЦВК. Олександр Шкітін — довірена особа Аркадія Корнацького, КЕП.

    • Ваня Первомайський

      Ноябрь 15, 2013 at 6:48 пп

      Гєна, та ти що? І що може ти бачив мене у ваших рядах? А фотки є? Хто півник? Так це ж ти. Не маючи своєї голови, використовуєш своє надірване гузло у якості «мислячого» органу.

  9. Ваня Первомайський

    Ноябрь 15, 2013 at 6:53 пп

    Ох як клони і боти зашивилились! Що стало тому причиною? Передінфарктовий стан Миколи Петровича у чеканні поразки чи оприлюднина мною інформація про діяльність «громадської організації» Спільна Справа (скорочено СС) з тушкою паном Соколовим? Ви і справді такі смовпевнені, що сподіваєтесь на перемогу? Чи знову почекаєте БЕРКУТ? Хлопці, ви всією кагалою круто обісретесь…

  10. Люся

    Ноябрь 17, 2013 at 10:39 дп

    Деградация полнейшая !Читать противно!!!