Новости 01 марта 2021

Поліцейські офіцери громади працюватимуть на Підгороднянському та Кінецьпільському округах

На сесії Первомайської міськради 25 лютого 2021 року затвердили раніше анонсовану програму «Поліцейський офіцер громади». Про що саме йдеться та де працюватимуть поліцейські офіцери громади, розбираємося разом.

Об этом пишет интернет-издание «Гард City».

Учасниками затвердженої на сесії Програми заявлені Первомайський РВП ГУ НП, Підгороднянський, Грушівський, Кам’янобалківський та Кінецьпільський старостинські округи.

Ми уже писали про те, що саме являє собою зазначений проєкт, з якою метою його впроваджують та які вимоги висуватимуть до кандидатів. До речі, анкети для тих, хто виявить бажання працювати, також можна знайти за посиланням.

Впроваджується новий формат роботи дільничного офіцера поліції, який передбачає:

  • постійну присутність на території старостинського округу;
  • більш тісну співпрацю з населенням та керівництвом міської територіальної громади;
  • підзвітність територіальній громаді;
  • додаткові функції (більший акцент на попередження правопорушень, оформлення адміністративних матеріалів за порушення ПДР, часткова передача функцій дозвільної системи тощо).

Поліцейський офіцер громади залишається у штаті місцевого органу поліції, який контролює законність прийнятих ним рішень. Водночас він підзвітний громаді щодо забезпечення її безпеки. Для постійної присутності поліцейського офіцера громади на території старостинського округу облаштовується службове приміщення та надається службовий автомобіль.

Працюватимуть офіцери на Підгороднянському та Кінецьпільському старостинських округах.

У Програмі зазначено, що витратити кошти доведеться лише на ремонт наданих службових приміщень, оплату комунальних послут та енергоносіїв — за наявності фінансового ресурсу під час затвердження місцевих бюджетів на відповідний рік та внесення змін до них.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top