Выборы 21 ноября 2013

Миколаївщина: «Якісний погляд» та вода від кандидата Михайла Соколова

Від імені кандидата у 132 виборчому окрузі Михайла Соколова роздають воду та окуляри мешканцям районів, які входять в округ. Разом з цим виборцям дають листівки з агітацією за кандидата. Це 20 листопада зафіксували спостерігачі ОПОРИ.

Так, у Благодатному, де великі проблеми з питною водою, в обмін на спеціальні картки жителі отримують 10-літрові балони з питною водою. За словами спостерігачів Громадянської мережі ОПОРА, люди отримують воду безкоштовно протягом декількох останніх місяців. Додамо, що разом з балонами води жителі отримують і агітаційні матеріали Михайла Соколова – це також видно і на фото.

images--1-600x450

Також протягом останніх місяців у населених пунктах, які входять у межі округу, працюють намети «Якісний погляд» – благодійний проект Михайла Соколова». У цих наметах окуліст підбирає окуляри з потрібними діоптріями, занотовує анкетні дані та номер телефону – для виконання заказу на безкоштовну доставку окулярів.

images--4-600x450
Дії кандидата Михайла Соколова підпадають під ст.71 п.13 Закону України «Про вибори народних депутатів Україні», в якій зазначено: «Забороняється проводити передвиборчу агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки мінімального розміру заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборча агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців».

За коментарями звертайтесь:

Олена Кабашна,
Координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Миколаївській області
063 748 77 53

11 Комментариев

 1. Елена Юрьевна

  Ноябрь 21, 2013 at 11:34 пп

  Калбашная с патрахами продалась Круглову.
  Сразу ментам продалась в деле с Макар, а теперь Круглому

 2. Кузя

  Ноябрь 22, 2013 at 10:15 дп

  Мало того что подкупает избирателей,но и еще при встречах врет.Так на Скале рассказывал о том.что ГДК никто не ремонтировал,там так и остались пошарпанные стены и рваные кресла.а деньги осели в карманах чиновников.Ну это полный бред.не место брехунам в Раде.

 3. Людина

  Ноябрь 22, 2013 at 5:35 пп

  ЛЮДИ не тупіть!!!!
  Зараз всі пряника дають а потім кровью й потом будете відпрацьовувать. Вибори не так часто, щоб сподіватись що все так завжди буде.
  Реально як проститутки!!!! За асфальт, за окуляри за воду, світло продаєтесь.
  Думайте мізками а не жопою! Асфальт й світло повинно буть завжди на наших вулицях, а не за два місяці до виборів, і то все робиться з наших з вами податків. Не з кармана доброго дяді. Декілька років кармани наповнювались, а на передодні виборів «СОБЛАГОВОЛИЛИ» використать за призначенням.
  Вода повинна буть чиста в кранах, а не в баклажках невідомо звітки взяті й невідомо чи проходять якісь перевірки.
  Дромашко покриває Шурка, й вони не думають поліпшувать якість води, а ціни за неї повзуть в гору. Й тут з’являється супер діяч Соколов, який пише розгромні статті й все, після виходу їх, виправляєтся й закопується, асфальтуєтся, річку чистять (притом не в районі водозабору, а там де видно що щось робиться). Був він від «ВО Батьківшина» а зараз? Після висунення єдиного кандидата від опозиції подав документи на цю гонку. Здається мені що то прибічник провладної партії, як так він просто вийщов з опозиційної партії, який же він опозиціонер?
  Окуляри без правильного підбору лікарем лише зіпсують вам очі!!!! НЕ ТУПІТЬ! Параметрів за якими треба підбирать окулярів достатньо багато. Підіть в магазин Оптика там консультанти більш компетентні, ніж люди взяті з двора, вони ж просто сидять й записують ващі фамілії й номера)))).
  Дії кандидата Михайла Соколова підпадають під ст.71 п.13 Закону України «Про вибори народних депутатів України» http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1665-15/page6
  Думайте МІЗКАМИ а не сраками! Я нізакого не агітую, я проти всіх, просто зара треба вибрать логікою, а не того хто за ваші ж грощі дає вам пряника а потім здере три шкури з нас.

 4. Очевидец

  Ноябрь 22, 2013 at 6:00 пп

  Это ты не тупи.На данный момент выполняются наказы избирателей и спасибо власти за это.Что касается Соколова то он действительно идет от БЮТа ,а не от ПР.И если среди помаранчивых нет единства то не надо валить с больной головы на здоровую.Его как послушаешь то он как национальный спаситель 132 округа,а представители власти хапуги и казнокрады.Позор таким кандидатам!!!Волнует один вопрос почему Соколов не шел на выборы по Днепропетровску?Видно там его делишки все знают.

  • Ігор.

   Ноябрь 22, 2013 at 9:14 пп

   Почему ж раньше не делалось етого всево, а ток перед виборами стали. Я считаю ето лицемериєм делать всьо для людей только перед виборами.

   • андрон

    Декабрь 1, 2013 at 12:30 дп

    откуда этот нарисовался????????????????

  • Агент

   Ноябрь 23, 2013 at 9:44 пп

   Соколов-ПР!

   • Вера

    Ноябрь 25, 2013 at 4:13 пп

    Соколов это БЮТ и не приписывайте его к ПР.

 5. Свидетель

  Ноябрь 24, 2013 at 11:12 дп

  Лучше бы он сделал нормальную воду в кранах а не в баклашках давал ее и то до выборов а потом все добро чинность закончится!!так же как и насчет очков набрал где то на мусоре или на фирме очков один утиль, и втирает это говно народу

 6. Бробдінгнег

  Ноябрь 26, 2013 at 12:22 дп

  НАРОД НЕ ВІЗЬМЕШ НА МАКУХУ —
  Він зоддаля розрізнить чин:
  І хто є син його по духу,
  І хто – по духу! – сучий син.
  Борис ОЛІЙНИК

 7. справедливість

  Январь 27, 2014 at 1:48 пп

  соколов ти паршива гнида і все що ти пишеш це все абсурд
  гроші це не саме головне а ти такий самий як і ми всі люди і ти теж підеш в землю думаю ти там і залишишся і всі наклепи твої теж залишаться

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top