Новости 07 апреля 2021

Виконком може надати дозвіл на будівництво заїзної кишені на Уманському узвозі: є проєкт рішення

Уманський узвіз у Первомайську змінить звичний вигляд: виконком (найближче засідання відбудеться 9 квітня 2021 року) може надати дозвіл на будівництво заїзної кишені. Що саме планують та де все відбуватиметься, читайте на Гард.City.

Виконкомівцям пропонують надати дозвіл на порушення об’єкту благоустрою, а саме: зеленої зони по Уманському узвозу для влаштування заїзної кишені з підпірною стінкою та облаштування газону між тротуаром та проїзною частиною.

За даними інспекційного порталу, заявник, Віталій Яворський, здійснює діяльність із організації громадського харчування.

Проєкт рішення передбачає видалення:

  • двох аварійних дерев клену;
  • однієї липи;
  • однієї тополі відповідно до ситуаційної схеми, що мала б додаватися (на жаль, у проєкті рішення виконкому додаток відсутній).

Після ухвалення рішення, житлово-комунальне господарство видасть ордер на видалення зазначених зелених насаджень.

Уманський Узвіз на Гугл-мапі

Варто зазначити, що згідно відомостей Реєстру дозвільних документів5 жовтня 2020 року подавалася декларація про початок виконання будівельних робіт, а саме: реконструкція нежитлових споруд водної станції з будівництвом готелю, посту охорони, критих літніх майданчиків під універсальний розважальний комплекс, Уманський узвіз, 9, м. Первомайськ Миколаївська область. Тип об’єкту: будівля/споруда, код ДКБС:1230.4їдальні, кафе, закусочні та таке інше.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top