Главные новости 08 апреля 2021

В Україні запустили онлайн-кінотеатр для дітей Multok.com: Гард.City протестував сервіс

Онлайн-кінотеатр пропонує якісний україномовний дитячий контент без реклами та дорослого контенту. Усі серії мультфільмів доступні за передоплатою, але для зареєстрованих користувачів є й безкоштовні пропозиції.

Про це пише інтернет-видання «Гард Сity».

Наразі на Multok.com доступні 8 серіалів, однак колекція поступово поповнюватиметься, адже сервіс запустився нещодавно.
  • Гігантозавр (Disney Channel).
  • Казупс (Netflix).
  • День, коли Генрі зустрів… (Nick Junior).
  • Майя Дій (Discovery Kids).
  • Шахерезада. Нерозказані історії.
  • Рей і пожежний патруль.
  • Дуда і Дада.
  • Марин та його друзі. Підводні історії.

Для перегляду мультфільмів необхідно зареєструватись на сайті (це дасть доступ до безкоштовних серій), якщо хочете мати необмежений доступ — підписка на місяць коштуватиме 70 грн, на рік — 500 грн.

Якщо з певних причин ви не можете оформити підписку, але все ж хочете отримати доступ, можна написати листа, в якому розповісти про свою ситуацію й вам нададуть знижку або ж тимчасовий безкоштовний доступ до контенту.

Ми протестували сервіс

Перш ніж пропонувати сервіс читачам, наша журналістка Тетяна зі своїм сином протестували його:

«Знайти сьогодні якісний україномовний дитячий контент доволі складно. Проблема навіть не в тому, що його мало в YouTube, а в тому, що там просто засилля реклами, ну й можливість обрати щось прямо від відео. Моєму сину вже 6 років, тож він без проблем замість мультфільму, який обрала я, передивляється інше відео сумнівного змісту.

Тож онлайн-кінотеатр без реклами — це прямо знахідка. Перш ніж оформити підписку, я вирішила скористатись можливістю безкоштовно подивитись декілька серій. Для цього необхідно просто зареєструватись на сайті, а якщо увійти через фейсбук, то процес займає буквально хвилину.

Мультфільм обирали не довго, бо син фанат динозаврів — дивився Гігантозавра. Щойно скінчилась друга серія, попросив увімкнути наступну. Дитина в захваті: яскраві, детально промальовані мультфільми з якісною озвучкою.

Я без вагань оформлю підписку, за такий контент віддати 70 грн на місяць не шкода. Ми однозначно рекомендуємо сервіс Multok.com».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top