Новости 30 июня 2021

Первомайські депутати ухвалили рішення про ліквідацію КП, які обслуговували Кінецьпіль та Підгородну

На сесії Первомайської міської ради 24 червня 2021 року депутати ухвалили рішення про припинення низки комунальних підприємств. 

Про це пише інтернет-видання «Гард Сity».

Рішення про припинення юридичних осіб: комунального підприємства «Житло», комунального підприємства «Житло-Плюс» та комунального підприємства «Кодима» шляхом ліквідації депутати ухвалили 27 голосами «за».

Депутат Євгеній Нотевский під час розгляду питання повідомив, що до нього звернулося 30 мешканців Підгородної та Кінецьполю, аби публічно заслухати доповідача з питання та виявити, наскільки якісно проводилися виїздні збори із громадою.

Натомість міський голова Олег Демченко зазначив, що на ліквідації наполягають самі мешканці:

«На всіх підприємствах провели внутрішній аудит, висновки направляються до правоохоронних органів, потужності передаються КП «Комунсервіс», що і буде надавати якісні послуги. Як може КП «Кодима», де працює одна особа, надавати якісні та своєчасні послуги? Робити немає ким та чим. Директорка сама була ініціаторкою ліквідації».

Чиновникам із апарату міської ради надали протокольне доручення, інформацію про підприємства мають підготувати для заслуховування депутатами.

Самое комментируемое

To Top