Новости 03 августа 2021

Він жив футболом: у Первомайську відбувся турнір пам’яті Олександра Кольченка

31 липня на спортивному майданчику мікрорайону «Фрегат» відбувся турнір пам’яті Олександра Кольченка. Зранку на футбольному полі зібралися команди ветеранів футболу, друзі та рідні Олександра. Пам’ять футболіста й тренера вшанували хвилиною мовчання.

Про це пише інтернет-видання «Гард Сity».

Олександр Клименюк, гравець футбольної команди ветеранів Первомайська, звернувшись до присутніх, сказав, що всіх учасників спортивного дійства об’єднала справжня чоловіча дружба, пам‘ять і повага до великого футбольного ентузіаста і подякував всім командам, які прибули на турнір.

За матчем спостерігали дружина і донька Олександра Кольченка. Ольга Кольченко розповіла, що все своє свідоме життя чоловік присвятив футболу. «Ми були 37 років у шлюбі, і не було такого турніру чи змагань, щоб він пропустив. Він горів, він жив футболом, не дивлячись на спортивні травми. П’ять років тому вони разом з тренером Олександром вирішили створити футбольну команду ветеранів Первомайська, організували хлопців-футболістів і щосуботи до пізньої осені тренувалися. У них була дружна команда-родина – разом відмічали свята, ділили радість і горе, якщо хтось хворів – всі допомагали. Коли нашу сім’ю спіткало горе, вся команда нас підтримала.

Він горів, він жив футболом…

Саша пішов із життя дуже рано, йому було всього 55 років, біль нашої утрати не передати словами, але мені приємно, що хлопці пам’ятають Сашу, проводять турнір на його честь і зібралися всі разом на цьому футбольному майданчику. Світла йому пам’ять. На пам’ятнику Олександра написана епітафія: «Однією зіркою на землі стало менше, однією зіркою на небі стало більше». Він для нашої родини дійсно був зіркою, прикладом чоловіка, батька, людини, спортсмена».

У змаганнях взяли участь три ветеранські команди із міст Первомайська і Южноукраїнська. Першими на поле вийшла команда Южноукраїнська і ветерани команди «Корабел» міста Первомайська. Перемога дісталася команді гостей із рахунком 10:1, п’ять м’ячів забив Олександр Кривицький.

У другому матчі грали дві команди Первомайська – «Бриг» і «Корабел». Перемогу святкували більш молоді – команда «Бриг» з рахунком 8:2.

У фіналі зустрілися южноукраїнці і команда «Бриг». Дві контратаки первомайців пройшли вдало – голи забили Олександр Клименко і Олег Литвинов. При рахунку 2:0 южноукраїнці пішли вперед, підключивши п’ятого гравця – воротаря, і це принесло успіх. Вадим Богатирьов забив гол в кінці першого тайму. Другий тайм почався з голу гостей – Олександр Кривицький забиває другий м’яч у ворота первомайців, рахунок становить 2:2. У післяматчевих шестиметрових ударах точнішими були господарі – команда «Бриг», яка й виграла з рахунком 3:1.

По завершенню турніру відбулась урочиста церемонія нагородження. Дружина Олександра Кольченка вручила призи й грамоти кращим гравцям. Кращим гравцем команди «Корабел» був визнаний Володимир Литвин, воротар, у команді гостей – Вадим Богатирьов, у команді «Бриг» кращим гравцем визнали Олександра Клименка. Кубок із рук Ольги Кольченко приймав капітан команди «Бриг» Ігор Кацапенко.

І на завершення всі учасники змагань зробили традиційне загальне фото на пам’ять про перший турнір, присвячений пам’яті Олександра Кольченка. Ольга Кольченко подякувала Володимиру Глушку, Володимиру Литвину, Віктору Колесніченку за допомогу в організації турніру, та всім, хто взяв у ньому участь.

Самое комментируемое

To Top