Новости 14 сентября 2021

Підтримайте нову електронну петицію в Первомайську: облаштування тротуарів на Коротченка

У Первомайську з’явилася нова електронна петиція. У 2021-му році вперше дві петиції, подані на платформі електронної демократії E-DEM, вже набрали необхідну кількість підписів та були розглянуті та підтримані депутатами Первомайської міської ради. 

Про це пише інтернет-видання «Гард Сity».

Про що саме нова петиція

Звернення закликає облаштувати пішохідну зону вздовж вулиці у мікрорайоні Коротченка, від кругового перехрестя на вулиці Достоєвського до перехрестя із вулицею Гвардійською.
Колись тротуари там були, проте наразі перебувають в настільки занедбаному стані, що пішоходи змушені пересуватися проїжджою частиною.

Так триває вже багато років поспіль, але нині ситуація ускладнилася: на вулиці відремонтували дорожнє покриття і автівки, котрі раніше їздили повільно та обережно, тепер проносяться із великою швидкістю. Тому йти дорогою стало ще небезпечніше. Додамо, що частиною цієї вулиці проходить шлях до дитячого садочка та школи.

На світлинах добре видно стан тротуарів. Вузька стежинка, що з обох боків заросла травою, переходить в непролазні хащі. Тут ростуть бур’яни та кущі, просто асфальтом плететься дикий виноград із гаражів. Аж до проїжджої частини сягають гілки вишень та шовковиць, а подекуди навіть росте шипшина. Було б то десь в парку чи за містом — можна сказати, що красиво. Але тут ця краса є небезпечною для містян.

На іншому боці вулиці схожа ситуація з тротуарами. Їх там майже немає. Між невеликими ділянками старого порепаного асфальту в’ється вузька стежка поміж трави, котра в негоду перетворюється на суцільне болото.

Тому нині, коли розпочався навчальний рік та діти пішли до школи, а невдовзі почнуться дощі та сніги й навіть по нормальних тротуарах пройти буде непросто, — нині вкрай необхідно вирішити цю проблему та облаштувати для мешканців мікрорайону Коротченка, Достоєвського та Рожевої безпечну пішохідну зону.

ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ

Про попередні петиції, які отримали підтримку містян та відповіді від міської ради
Перша петиція, розміщена на платформи електронної демократії E-DEM, стосувалася визнання вуличних котів частиною екосистеми міста.
Таку петицію вже подавали у 2020-му, але тоді вона набрала всього 150 підписів із 250-ти необхідних. Головним чином містяни не могли підписати петицію через складнощі із реєстрацією. У 2021-му петиція аналогічного змісту була подана повторно, і цього разу набрала 253 підписи. Міська рада розглянула звернення та підтримала петицію, визнавши котів частиною екосистеми Первомайська.

Самое комментируемое

To Top