Новости

Первомайський міліціонер, який збував наркотики, отримав 6 років позбавлення волі

1.8K

Первомайским міськрайсудом розглянуто кримінальне провадження стосовно працівника Первомайського міськвідділу міліції, який торгував наркотиками.

Суд визнав, що дії підсудного необхідно кваліфікувати за ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, зберігання, перевезення з метою збуту, а також незаконний збут особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинене повторно) та за ч.3 ст.364 Кримінального кодексу України (зловживання владою, тобто умисне, з корисливих мотивів, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, яке завдало істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним та громадським інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу).

Читайте также: Адвокат Корнацкого защищает милиционера, сбывавшего наркотики

—    На підставі викладеного суд призначив підсудному покарання у виді позбавлення волі строком на 6 років з конфіскацією майна з позбавленням права займати посади у правоохоронних органах строком на 3 роки з позбавленням спеціального звання – капітан міліції. Засудженого капітана міліції взято під варту в залі судового засідання, — зазначив заступник прокурора Миколаївської області Дмитро Єфіменко, який особисто підтримував державне обвинувачення у зазначеному кримінальному провадженні.

Вказаний працівник міліції працював в органах внутрішніх справ на різних посадах, в тому числі й оперуповноваженим сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків. Під час судового розгляду, розуміючи доведеність своєї вини у вчиненні інкримінованих злочинів, він повністю визнав вину.

Прокурор Первомайської міжрайонної прокуратури Юрій Морванюк зазначив у свою чергу, що правоохоронними органами Первомайщини ведеться постійна боротьба з виявлення фактів незаконного обігу наркотичних засобів. «Упродовж поточного року виявлено 22 факти незаконного зберігання наркотичних засобів — кримінальні провадження за вказаними фактами направлено до суду. Крім того, на території міста Первомайська та Первомайського району виявлено п’ять фактів незаконного збуту наркотичних засобів, за наслідками досудового розслідування яких кримінальні провадження з обвинувальними актами щодо підозрюваних осіб направлено до суду», — підкреслив Ю.Морванюк.

Прес-служба прокуратури області

Статьи по теме:

В Первомайске задержали капитана милиции торговавшего наркотиками

Уголовное производство в отношении Первомайского милиционера-наркоторговца передано в суд

6 Комментариев

 1. Петруха Первомайский

  Декабрь 5, 2013 at 6:38 пп

  Это Драчевский! Так ему и надо, пусть посидит, подумает! Фигня только в том, что он просто продавал, а тот кто его крышует до сих пор с погонами…

  • Душ

   Декабрь 6, 2013 at 1:41 дп

   Драчевский? Это фамилия такая или поганяло? Если поганяло то я могу угадать почему)))

 2. злой бой

  Декабрь 6, 2013 at 7:29 пп

  Зато у него шала хорошая была.

 3. Аноним

  Декабрь 9, 2013 at 10:12 пп

  вы ебланы че вы несете нормальный он тип, а вы чертилы зассаные

 4. александр

  Декабрь 13, 2013 at 1:41 дп

  да сам ты еблан мало дали да ты и сам мусорок если так впрягаешься за него

 5. Аноним

  Декабрь 17, 2013 at 10:17 пп

  александр да ты пидар базаришь хуйня

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска