Выборы

ОПОРА звернулась в міліцію через напад на спостерічага у 132 окрузі

557

Громадська організація ОПОРА, яка проводить моніторинг виборів звернулася до міліції через напад у 132 виборчому окрузі. Про це повідомляє громадська організація ОПОРА, яка спостерігає за перебігом виборів, передає Первомайськ-ІНФО.

«Член однієї із мобільних груп ОПОРИ, що працюють у 132 окрузі звертається в міліцію із заявою про напад. На виборчій дільниці у селі Мигія спостерігач ОПОРИ зафіксував на відео видачу бюлетенів без документів, що засвідчують особу. Голова комісії напав на спостерігача та спробував вирвати відеокамеру», — повідомила ОПОРА.

За словами представників організації, за їхніми співробітниками вже кілька годин ведеться спостереження.

«Член організації ОПОРА викликав міліцію і зараз їде у райвідділок для дачі пояснень. Вже декілька годин нашу мобільну групу переслідує автомобіль, інша мобільна група супроводжує спостерігача до райвідділу міліції, щоб переконатись, що він спокійно доїхав та незабаром звідти вийде», — наголосила ОПОРА.

Нагадаємо, парламентські вибори в Україні відбулися 28 жовтня 2012. Однак, до Верховної Ради пройшли 445 народних депутатів. Центральна виборча комісія 5-го листопада 2012 року повідомила, що не в змозі встановити результати голосування на чергових виборах до сьомого скликання Верховної Ради на п’яти округах. Серед цих округів 223-й у Шевченківському районі Києва, 94-й в місті Обухів Київської області, 132-й у місті Первомайська Миколаївської області, 194-й в місті Черкаси та 197-й в місті Канів Черкаської області. 5-го вересня 2013 року Верховна Рада прийняла законопроект, яким було призначено вибори на «проблемних округах» на 15 грудня 2013 року.

Крім того, суд зобов’язав спікера парламенту Володимира Рибака за позовом Юрія Кармазіна відібрати мандати у депутатів Олександра Домбровського, Ігоря Маркова і Павла Балоги, обрання яких також супроводжувалося порушеннями і скандалами.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска