Новости

В Первомайську посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності

664

Протягом 2013 року за результатами нагляду за додержанням і застосуванням законів у сфері захисту прав дітей Первомайською міжрайонною прокуратурою внесено 21 подання, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 14 посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Зокрема, як зазначив прокурор Первомайської міжрайонної прокуратури Владислав Руденко, Первомайською міжрайонною прокуратурою проведено перевірку державного відділу ДВС Первомайського міськрайонного управління юстиції щодо додержання органами виконавчої влади вимог Сімейного кодексу України, законів України «Про охорону дитинства», «Про виконавче провадження» щодо стягнення аліментів при виконанні судових рішень.

У ході перевірки виявлено порушення  відповідно до ст. 164 Кримінального кодексу України, (злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів), а також злісне ухилення батьків від утримання неповнолітніх або непрацездатних дітей, які перебувають на їх утриманні). Внаслідок несвоєчасного моніторингу та не вжиття заходів державним виконавцем для виконання зобов’язань по сплаті боржниками аліментів були порушені права дітей на забезпечення повноцінного життя, всебічного виховання та розвитку дитини. Працівника ДВС притягнуто до дисциплінарної відповідальності, виявлені порушення усунуті.

Окрім того, Первомайською міжрайонною прокуратурою проведено перевірку додержання вимог законодавства щодо праці та працевлаштування неповнолітніх, захисту їх трудових прав в управлінні праці та соціального захисту населення Первомайської міської ради. Встановлено, що в діяльності зазначеного управління мають місце порушення законодавства, внаслідок яких порушуються права неповнолітніх на працю.

— Направлено 5 подань до органів у сфері соціального захисту, 2 подання у сфері попередження правопорушень серед дітей, 4 подання у сфері охорони життя та здоров’я, 3 подання у сфері попередження насильства в сім’ї, 2 подання у сфері захисту житлових та майнових прав дітей, 3 подання у сфері охорони прав дітей направлено до органів освіти. Також 1 подання направлено до органів опіки, піклування та усиновлення. Перевірки в сфері захисту прав дітей проводитимуться й надалі, – наголосив В. Руденко.

Прес-служба Первомайської міжрайонної прокуратури

13 Комментариев

 1. Любов

  Январь 28, 2014 at 10:02 дп

  А когда Дромашку за сраку возьмете, тогда и поверим прокуратуре!!!
  Давай прокурор, жахни эту курву, она ваще страх потеряла.

  • Люся

   Январь 28, 2014 at 11:47 дп

   Это тебя нужно привлечь за клевету.

  • Первомаец

   Январь 28, 2014 at 12:16 пп

   У нас нормальный прокурор, он разберется! Дромашко ему не указ!

   • Бробдінгнег

    Февраль 5, 2014 at 10:27 пп

    Боже, як же дратує ця упереджена короткозорість, коли чуєш щось подібне: «у нас харошій мер», «у нас харошій пракурор» й т.п. В країні розгул кримінально-олігархічної диктатури, а у нас в місті, бачте, така собі оаза: все по-чесному, все по закону, бла-бла-бла.

    • Любов

     Февраль 8, 2014 at 12:19 дп

     Аркаша, ты уже нюхнул коксу?

 2. Свидетель

  Февраль 1, 2014 at 3:09 дп

  Люся, в Межигорье хозяин иже подписал отмену диктаторских законов, поэтому не угрожай Любе привлечением за клевету, тем более, что Люба задала риторический вопрос. Клеветы здесь никакой.

  • люся

   Февраль 1, 2014 at 7:41 дп

   кто дал право Любе оскорблять мэра.это что европейская демократия?или же пробелы в воспитании?есть черта за которую переходить нельзя.

   • Бробдінгнег

    Февраль 5, 2014 at 10:37 пп

    «ко-ко-ко, ми нє пазволім! ко-ко-ко, нє дадім надругаться над свєтлим імєнєм! дєдиваєвалі! хфошиздм нє прайдьот! самкньом наші ряди вокруг залатого унітаза! ко-ко-ко, у нас — бєркут галавного мозга!»

    Мер перуанського міста Ілаве теж думав, що він вхопив Бога за бороду, але містяни швидко повернули його до реальності:
    http://big.newsru.com/world/27apr2004/gover.html

    • Люся

     Февраль 6, 2014 at 12:10 пп

     Палата № 6 вас ждет.

    • Любов

     Февраль 8, 2014 at 12:22 дп

     Люся ты сраколиз. Лучше расскажи как ты Дрымашке жоау полируешь. Смотри язык не сотри.

 3. Свидетель

  Февраль 1, 2014 at 11:31 пп

  Да, пробелы в воспитании вижу у вас отсутствуют, но вы работайте над собой.

 4. Ленинец

  Февраль 17, 2014 at 3:23 пп

  Это скоро будут отбирать детей за оплеуху, и отправлять на усыновление в Гейропу в семьи Пидарасов.

 5. валентина

  Апрель 15, 2014 at 4:44 пп

  Любов,не показывай свою не воспитанность Мне ,кажется,лечится надо и долго.Фу, запахло……

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска