Новости

Каратисти Первомайщини прийняли участь у ХІІІ відкритому чемпіонаті Черкаської області з кіокушин карате [ФОТО]

952

Турнір пам’яті видатного українського письменника, фольклориста, публіциста та історика Зінчука Станіслава Сергійовича
1-2 лютого в Умані проходив ХІІІ Відкритий чемпіонат Черкаської області з кіокушин карате у розділі «куміте» серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів, чоловіків та жінок. Уже п’ятий рік поспіль даний турнір присвячується пам’яті видатного українського письменника, фольклориста, публіциста та історика Зінчука Станіслава Сергійовича. У змаганнях взяли участь 9 команд із Києва та Київської області, Хмельницька, Кіровоградської, Черкаської та Миколаївської областей.

033

174
Каратисти Первомайщини вперше за час існування Федерації відвідали змагання в Умані, тим самим розширивши свої спортивні кордони.

066

059
У зв’язку з несприятливими погодними умовами у змаганнях змогли прийняти участь лише 108 спортсменів із 150 заявлених. Так, не змогли дістатися місця проведення змагань команди з Одеси, Криму. Проте цей факт ніяким чином не відобразився на якості поєдинків учасників. Турнір вийшов досить-таки цікавим, насиченим, але й напруженим. Рівень учасників змагань високий.
Команду Первомайська представили 14 спортсменів віком від 9 до 15 років, 11 з яких посіли призові місця.

035
І місця здобули: Анастасія Давиденко (ЗОШ № 7), Уляна Середенко (НВК «ЗОШ № 15»), Леонід Щербець (Первомайська гімназія), Євген Голуб (ЗОШ № 16), Денис Філанчук (ЗОШ № 17).
ІІ місця вибороли: Дмитро Крижановський (ЗОШ № 16), Станіслав Карнацький (ЗОШ № 16), Владислав Мельник (НВК «ЗОШ № 15»), Ілля Вільхівський (ЗОШ № 5).
ІІІ місця зайняли: Назар Паланюк (ЗОШ № 16), Анна Кульчицька (ЗОШ № 17).
Цього разу на змаганнях порадували первомайці-новачки, які тільки починають брати участь у турнірах: Анастасія Давиденко, Назар Паланюк. Хотілося б відзначити всіх первомайських каратистів, які показали гарний результат і високий рівень. У загальнокомандному заліку вихованці Первомайської міської Федерації кіокушин карате посіли III місце.

186

190
Переможці були нагороджені кубками, медалями та дипломами.
Цей турнір для вихованців Первомайської міської Федерації кіокушин карате став підготовчим. Наступні змагання – чемпіонат України з кіокушин карате серед юнаків, юніорів віком 14-15, 16-17 років, молоді (хлопці) 18-21 років, чоловіків та жінок, який відбудеться 14-16 лютого у м. Сімферополі, в спортивному комплексі КГМІ ім. С. І. Георгіївського.
Первомайська міська Федерація кіокушин карате висловлює щиру подяку батькам вихованців, органам місцевого самоврядування за підтримку та розуміння.