Новости 12 марта 2014

Регіоналка на Миколаївщині доводить людей до суїциду

Знущання над мешканцями села та систематичне зловживання законодавством з боку голови Лукашівської сільради (Миколаївська обл.. Первомайський р-н) Наталії Гружик вивели десятки людей на вулиці.
Мешканці села повідомили Громадську організацію «СИЛА КРАЇНИ», що доведені до відчаю і готові спалити себе заживо, якщо свавілля чиновниці ніхто не припинить.
Понад 50% мешканців села вже підписали відкрите звернення до прокуратури та міліції району і 16-й день з наметами блокують приміщення сільради від чиновниці-регіоналки.

«За три роки вона довела село до зубожіння. Мешканці села для неї, як власність і вона робить із нами що хоче! Є кілограми паперу із зафіксованими фактами знущань над людьми та законодавством. Ми оббивали ногами пороги прокуратури, міліції, проте усі злочини Грижук покриваються чиновниками зверху. Ми доведені до відчаю! Скільки це може тривати! Я особисто та інші учасники протесту готові облити себе бензином та спалити на очах у всієї України, якщо нічого не зміниться і ця людина й далі творитиме безчинство!», — наголосив один з громадських активістів Сергій Лужний.

За словами мешканців села, Грижук нацьковує на людей собак та ходить по селу із вогнепальною зброєю.

«Вона ставиться до нас, як до своєї власності, а якщо хтось намагається їй не покоритись – вона погрожує вогнепальною зброєю. У нас не має сил терпіти і якщо єдиний шлях, щоб нас почуло керівництво країни, це самоспалення – ми до цього готові», — зазначив ще один активіст Валентин Дудник. 

У листі до прокурора району та керівництва районного відділу МВС, під яким підписалось більше половини мешканців села, описані факти корупції, свавілля та порушення прав людей. Серед них, виділення озера площею 22 гектари, махінації із землею, незаконне присвоєння собі пільг та надбавок, погрози та залякування людей.
За словами мешканців села все це відбувається із дозволу голови Первомайської районної державної адміністрації Миколаївської області Бориса Демченка, який залишився на своїй посаді навіть після того, як в.о. Президента України Олександр Турчинов призначив нового голову ОДА Миколу Романчука.

 

Читайте также:

Как депутат Николаевской облрады над своим колхозникам издевается

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top