Новости

Три золоті та одну бронзову медаль здобули первомайські спортсмени на чемпіонаті України з Кіокушин карате [ФОТО]

510

Більше 200 спортсменів із Харківської, Київської, Миколаївської, Донецької, Чернігівської, Дніпропетровської, Одеської, Сумської, Полтавської, Херсонської областей та АР Крим взяли участь у Чемпіонаті України з кіокушин карате серед дітей, юнаків та юніорів 10-17 років, який проходив 4-5 квітня у Дніпропетровську.
 Миколаївську область представляли 30 спортсменів із Миколаєва та Первомайська.

Киокушин Первомайск
До збірної команди області увійшли 6 спортсменів Первомайської міської Федерації Кіокушин карате: Леонід Щербець, Богодар Кухаренко, Уляна Середенко, Анна Кульчицька, Артур Солтасюк, Денис Руденко, та спортсменка Федерації Кіокушин карате Первомайського району Крістіна Усатюк.
Спортсмени із Первомайська та району здобули на чемпіонаті 3 золоті та одну бронзову медалі, а Миколаївська область у командному заліку зайняла І командне місце (спорсмени Миколаївщини здобули для своєї команди дев’ять перших місць.
Чемпіонами Україні з кіокушин карате стали:
Крістіна Усатюк – І місце у віковій категорії 16-17 років, вагова категорія – до 55 кг.
Уляна Середенко – І місце у віковій категорії 10-11 років, вагова категорія – до 35 кг.
Анна Кульчицька – І місце у віковій категорії 10-11 років, вагова категорія – +35 кг.
Денис Руденко виборов ІІІ місце у віковій категорії 10-11 років, вагова категорія – до 45 кг, та став бронзовим призером чемпіонату.

Особливо хотілось би відмітити Крістіну Усатюк, яка стала дворазовою чемпіонкою України, тим самим підтвердивши своє звання та Середенко Уляну, яка рпровела три поєдинки з явною перевагою над суперницями не зважаючи на недільну спортивну дієту для входження у вагову катерогію. Кульчицька Анна проводячи поєдинки в абсолютній категорії показала не лише стійкість духу, але й змогла технічно провести поєдинки. Для Дениса Руденка ці змагання були першими у складі збірної команди Миколаївської області, але він зміг подолати психологічний бар’єр та здобув бронзову нагороду. Високий рівень підготовки та духовитість каристів Первомайщини було відмічено найкращим суддею 2013 року Соценком Володимиром Володимировичем, який зауважив, що не зважаючи на невелику кількість спортсменів збірної м. Первомайська та Первомайського району поєдинки були проведені ефективно, тому що «чотири із семи — це результат» . Загалом, представники Первомайської міської Федерації Кіокушин карате та Федерації Кіокушин карате Первомайського району гідно виступили на чемпіонаті та, як завжди, показали хороший результат!

Керівництво Первомайської міської Федерації Кіокушин карате висловлює щиру подяку за допомогу, підтримку та розуміння міському голові Людмилі Григорівні Дромашко, депутатському корпусу, батькам спортсменів: Маргариті Михайлівні Щербець, Наталії Іванівні Солтасюк та Марині Володимирівні Пасичнюк!
На жаль, рівень проведення змагань був низьким. Це в першу чергу помічають спортсмени. За призові місця вони отримали лише дипломи та медалі. За перші місця переможці отримали від спонсора «Семки» – подарункові пакети з насінням, сухариками, горішками.
Наступні змагання, в яких візьмуть участь вихованці Первомайської міської Федерації Кіокушин карате та Федерації кіокушин карате Первомайського району – Чемпіонат Миколаївської області з Кіокушин карате у розділах «ката» та «кроссфіт». Бажаємо нашим каратистам успіхів на чемпіонаті!