Новости

Первомайці створили свій «Ланцюг Єднання» [ВИДЕО]

1.5K

В місті Первомайськ Миколаївської області пройшла акція: «Ланцюг Єднання». Перше, на що треба звернути увагу, це те що активна в основному молодь.

Як розповідає організатор акції Лена Вишницька, спочатку ми збиралися у сквері Перемоги. Майже усі були з прапорами України або жовтими та блакитними кульками. Зробивши спільну фотографію, організованою колоною ми пішли на мости. На мосту до нас приєдналися активісти Автомайдану. О 14 годині разом з усією Україною створили «Ланцюг Єднання», взявшись за руки та заспівавши гімн України.

Крім того, молодь прикрасила мости жовтими та блакитними стрічками.

— Другою частиною нашої акції, було прикрашання мостів жовтими та блакитними стрічками. Під час прикрашання мосту ми вітали проїжджаючі машини викриками: «Слава Україні!!!», «Ми за Мир», «Схід і Захід разом»… як українською, так і російською мовою. Одна із проїжджаючих машин пригостила нас цукерками та солодкою водою, які ми відвезли в Дитячий інтернат розташований на Богополі.  Хочу подякувати усім, хто не злякався погоди і прийшов, а також автомобілістів вітаючи нас гудками. Слава Україні!, — зазначила Лена Вишницька.

 

Комментарии

комментарии

Новости Первомайска