Новости

Первомайський прокурор: юристи – інтелектуальний потенціал нації [ФОТО]

1.4K

У тому, що служителі Феміди дійсно є потужним інтелектуальним потенціалом у країні, переконаний виконувач обов’язків Первомайського міжрайонного прокурора Геннадій Буц, який наголосив на цьому під час зустрічі зі студентами ІІ та ІІІ курсів відділення «Правознавство» Первомайського коледжу НУК ім. адмірала Макарова.


Звертаючись до молоді Геннадій Олександрович зазначив, що професія правознавця є особливо авторитетною і поширеною в нашій державі, адже юристи – інтелектуальний потенціал нації. Це люди, які мають бути провідниками утвердження правової свідомості та високих гуманітарних стандартів права. Вони роблять вагомий внесок у розбудову правової, демократичної держави, у формування і здійснення державної правової політики, зміцнення законності та правопорядку.

Первомайська прокуратура
Навіть беручи сьогодні до уваги той факт, що при кожному вищому навчальному закладі обов’язково є юридичний факультет і, як відзначають експерти, кадрова пропозиція напрямку „юристи” є досить високою,  існує високий попит саме на високоосвічених,  із високим рівнем професійної підготовки, знань та навичок. На думку Геннадія Буца, особливо це стосується професіоналів в області юриспруденції та прокурорського нагляду. Фахові й здібні юристи потрібні завжди і всюди — на будь-якому підприємстві, в установі чи організації, — підкреслив прокурор. Адже нестабільність законодавчої бази зумовлює необхідність відслідковувати зміни та вміння застосовувати їх на практиці.

Первомайська прокуратура
Під час дружньої бесіди із молоддю були обговорені питання обміну досвідом у набутті практичних навичок студентами-юристами, зокрема, особливостей роботи в органах прокуратури. Студенти активно спілкувалися зі своїм гостем, засвідчуючи високий рівень фахової підготовки, ставили запитання, які найбільше їх цікавили.

— Проведення таких зустрічей є однією з ефективних форм навчально-виховного процесу, що сприяє формуванню широкого фахового світогляду, спонукає випускників закладу до аналітичної діяльності і розуміння власного майбутнього місця у суспільному житті країни. Зрештою, стимулює для подальшого навчання у вищих навчальних закладах, — зазначив Геннадій Буц.

Приємно, що бажання зустрітися найближчим часом із в.о. Первомайського міжрайонного прокурора висловили й цьогорічні випускники колежду, які нині складають випускні тести і… будують плани на майбутнє.

Прес-служба Первомайської міжрайонної прокуратури

7 Комментариев

 1. Руня

  Апрель 18, 2014 at 3:08 пп

  Хватит рассказывать сказки! Лучше перестаньте щимить предпринимателей. Особенно ТЦ Магнит!

 2. Гость

  Апрель 18, 2014 at 4:30 пп

  Ага, а еще добавьте в название — … честь и совесть…)))

 3. Вова Первомайский

  Апрель 18, 2014 at 5:06 пп

  Где тот «правый сектор, Аркаша корнацкий со свими охранниками — мусорылыми,которые снимали прокурора.
  Или уже революционный пыл в жопе ????? Одни никчемы и коррупционеры на каждом шагу.

 4. правый сектор

  Апрель 24, 2014 at 12:35 дп

  вова не все потеряно ты же у нас есть вступай в наши ряды нам такие боевые подойдут

 5. правый сектор

  Апрель 24, 2014 at 12:42 дп

  правый сектор не промахнись он же ясно сказал’одни никчемы и коррупционеры на каждом шагу’.оно тебе такое надо?

 6. объектив

  Апрель 25, 2014 at 1:23 дп

  ну вот вова ты и дождался.хотел сектор-получи.приходи на собрание.

 7. Бог

  Январь 20, 2015 at 10:32 пп

  який прохідний бал.?

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска