Новости

В Первомайську відбувся чемпіонат міської Федерації Кіокушин карате у розділі «кросфіт» [ФОТО]

784

31 травня пройшов чемпіонат Первомайської міської Федерації Кіокушин карате у розділі «кросфіт». Цього разу у чемпіонаті прийняли участь не лише спортсмени Галімона Юрія Васильовича та Бондаренка Сергія Анатолійовича — інструктора Федерації, а й були запрошені вихованці Федерації хортингу міста Первомайська під керівництвом Нестерчука Дениса, яка знаходиться в приміщенні ЗОШ № 9 (р-н Цукрового заводу). І хоч юнаки займаються не так довго — лише декілька місяців — охоче прийняли участь у цих змаганнях та здобули призові місця. За першість боролися 48 учасників віком з 5 до 15 років.

xURn3HtONiM
У цьому чемпіонаті змогли прийняти участь всі бажаючі спортсмени Федерації, тому що даний розділ змагань не є травматичним та дає змогу виступати навіть починаючим спортсменам. До комплексу вправ, за якими обирали переможців, увійшли віджимання від підлоги, стрибки через пояс, класичний прес та присідання. Результати деяких спортсменів були непередбачуваними навіть для тренера Федерації, тому що підготовку до змагань спортсмени проводили самостійно.

fM6GkL8G4QY
Ось якими враженнями поділився з нами Юрій Васильович Галімон: «На мою думку, чемпіонат пройшов вдало, про що свідчили яскраві посмішки юних спортсменів і задоволені обличчя батьків вихованців по закінченню змагань. У котрий раз я дивуюся своїм вихованцям: у залі, на тренуваннях, вони показують одні результати, а на змаганнях все по-іншому. Вони дуже мене здивували на чемпіонаті! Що можна сказати, якщо девятирічний Дмитро Крижанівський за сорок секунд стрибнув через складений до ширини плечей 45 раз. Це говорить про те, що батьки і діти віднеслися до підготовки до змагань дуже відповідально. І по результатам відразу видно, скільки уваги приділяють батьки своїм дітям та їхній підготовці. Кросфіт – це такий напрямок спорту, де дуже важлива самопідготовка, тобто наскільки дитина цим загорілася, наскільки батьки її підтримали, настільки і буде помітний результат. Віджиматися, качати прес, стрибати, присідати можна і вдома. Загалом, результат цих змагань мене дуже порадували! Особливо хотілося б відмітити Олександра Таранюка (5 років!) та Дмитра Крижанівського, які показали дуже гарні результати у всіх вправах.

e4s3lzcXY7Q

CdPkbhXTN2Q
Учасникам, які не посіли призові місця, хочеться сказати, щоб вони не опускали руки та йшли впевнено до перемоги!».

Вітаємо переможців та призерів змагань:
5 років
І місце – Олександр Таранюк
ІІ місце – Ярослав Тодоренко

6 років
І місце – Тимур Литвиненко
ІІ місце – Антон Шишков

7 років
І місце – Нікіта Бездітний
ІІ місце – Кирило Зенкін
ІІІ місце – Кирило Опанасюк

7 років, дівчата
І місце – Маргарита Сіннєр
ІІ місце – Дар’я Шаронова

8 років
І місце – Артур Гайдученко
ІІ місце – Максим Столяр
ІІІ місце – Віктор Веселовський

9 років
І місце – Дмитро Крижанівський
ІІ місце – Денис Кузьмович
ІІІ місце – Даніїл Теличко

9 років дівчата
І місце – Анастасія Давиденко
ІІ місце – Марія Аркушенко

10-11 років
І місце – Леонід Щербець
ІІ місце – Артур Солтасюк
ІІІ місце – Денис Руденко

10-11 років дівчата
І місце – Уляна Середенко
ІІ місце – Анна Кульчицька
ІІІ місце – Анжеліка Смульська

12-13 років
І місце – Станіслав Карнацький
ІІ місце – Фарід Аббасов
ІІІ місце – Владислав Мельник

14-15 років
І місце – Дмитро Заверюха
ІІ місце – Євгеній Голуб
ІІІ місце – Віктор Гараєв

Справедливо судила змагання суддівська колегія на чолі з почесним президентом Федерації кіокушин карате Вячеславом Мазітовичем Султановим, у складі: Дениса Олександровича Нестерчука, Сергія Анатолійовича Бондаренка, Руслана Ігоревича Голісевича.
Президент Первомайської міської Федерації Кіокушин карате Юрій Галімон висловлює щиру подяку суддівській колегії за допомогу у проведенні змагань.
Переможці чемпіонату отримали дипломи та медалі від Первомайської міської Федерації Кіокушин карате.

1 Комментарий

  1. Патріот Первомайська.

    Июнь 12, 2014 at 4:32 пп

    Молодцы!!!!!!!!! Всё крутятся, проводят какие то мероприятия не останавливаются. Так держать.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска