Новости

Первомайські підприємці вимушені звільняти робітників та закривати бізнес через тотальні побори у вигляді податку на землю [ВІДЕО]

1.4K

Первомайські підприємці вимушені звільняти робітників та закривати бізнес. Причина того – тотальні побори у вигляді податку на землю. Виробництво Володимира Васильєва вже півтора року як не працює.

Чоловік намагався влаштувати виробництво тротуарної плитки та черепиці. Один з основних компонентів – відпрацьована харчова плівка. Підприємець сподівався налагодити бізнес та позбавити місто від целофану який шкодить екології

Втім, успішний бізнес для корумпованих чиновників,– це можливість збагачення за чужий рахунок. Бізнес почали перевіряти численні комісії. Виробництво, на думку перевіряючих, могло шкодити людям, які живуть поруч. Однак найближчий сусід Володимира васильєва розповідає що жодного дискомфорту не відчував

Врешті, проти підприємця спрацювала схема маніпулювання земельними податками. У первомайському держземагенстві змінили цільове призначення землі з виробництва на комерційну діяльність. А це означає втричі більша сума податку

В результаті маніпулювань з коефіцієнтом, підприємець був вимушений припинити бізнес та звільнити людей. Та залишилося 40 тисяч доларів боргу за обладнання придбане в лізинг

А це Анатолій Чабаненко. Чоловік більше 5 років займається виготовленням металевих конструкцій. Весь цей час сплачує податки на землю як за комерційне використання, тобто втричі більше. В держземагенстві, де, оформлюються документи, говорить, самовільно вирішують цільове призначення землі

Економічна криза примушує виробника закрити бізнес. Однак в земельному управлінні все одно вимагають сплачувати за землю над високий податок. При тому що будь яку діяльність – чи то комерційну, чи виробничу буде припинено

А це сусіднє з виробництвом Анатолія Чабаненка підприємство з ремонту сільгосптехніки. Його директор Андрій Ващук з острахом чекає нового договору, який скоро отримає. Обидва підприємства розташовані на території колишньої «сільгосптехніки», офіційно за межами Первомайська. Вони одні з небагатьох хто вирішили узаконити свої стосунки з державою, тепер жалкують про це

Якщо ціна за землю стане більшою, доведеться закривати, й без того не вельми прибуткове підприємство, скаржиться Андрій ващук.

Мрія про відкриття власної справи так і залишиться нереалізованою для Дениса Абубакірова. Спробу зайнятися бізнесом зарубали на стадії оформлення документів

Настирний характер підштовхнув чоловіка звернутися до головного офісу держземагенства. З Києва відповіли що система працює, тому варто ще раз звернутися до місцевого агентства. Знайти підтримку своїх починань Денис спробував у мера Первомайська

Чоловік продовжив боротьбу за право розпочати власний бізнес. Однак система, яка мала б сприяти розвитку бізнесу, звела всі старання нанівець.

Виникає враження, що чиновникам не потрібні чесні підприємці. Лише здатність віддавати надмірну кількість заробленого – єдиний шанс на виживання в умовах поборів та здирництва замаскованих під законні.

Сергій Сотніков

28 Комментариев

  1. Андрей

    Июнь 18, 2014 at 10:22 пп

    Я знаю Толю, афганец, честный, трудяга.

    • Даня

      Июнь 20, 2014 at 9:53 пп

      Хороший…пока не пьет…

    • сынок

      Июнь 21, 2014 at 11:57 дп

      Васильев? Он что пить перестал и в политику подался?

      • я

        Июнь 28, 2014 at 11:31 дп

        давно не виделись?-12 лет не бухаю в политику не собираюсь а порвать ворье которое разворовало мой любимый город хотят все 70тыс.горожан, за исключением их самих и тех кто сих помощью обогатился!

  2. Серый

    Июнь 18, 2014 at 10:26 пп

    Володька тоже супер чел.

  3. Гриша

    Июнь 19, 2014 at 1:01 дп

    Аркаша скупил себе всесвитовских журнашлюх и те теперь мочат власть. Мэрикав ты следующий.

  4. лиля

    Июнь 19, 2014 at 2:59 дп

    а заодно аркаша скупил местных предпринимателей , о которых здесь пишется , а также всех жителей города , которым не нравится власть

    • Василий

      Июнь 27, 2014 at 7:46 пп

      Лиля, Линя, злала б ти яку нісенітницю написала….

  5. Патріот Первомайська.

    Июнь 19, 2014 at 9:40 дп

    Шановні! Всі знають, що у успішного бізнесмена на підприємстві смолід стояв неймовірний і що люди які мешкають там скаржились відусіль. А взагалі просто хтось хоче під шумок відігратися та щось собі підтянути.

  6. Вова Первомайский

    Июнь 19, 2014 at 10:49 дп

    Да Васильев, проходимец еще тот !!!!!!!

  7. Патріот Первомайська.

    Июнь 19, 2014 at 11:19 дп

    Мене дивує той факт, що цих активістів раніше не було чути, а тепер зявилися активні борці за справедливість.

  8. дима

    Июнь 19, 2014 at 1:34 пп

    что тебя ‘патриот’удивляет ? люди защищают свой бизнес , это естественно… раньше не было слышно…так мы все помним , какая раньше была власть , ‘против лома нет приема’- вот какая . а сейчас у людей появилась надежда , только надо объединиться .

    • Патріот Первомайська.

      Июнь 19, 2014 at 3:16 пп

      Якщо людина хоче займатися «бизнесом» то хай перевозить виробничі потужності за межі міста в Прозону і там собі заробляє грошенята. А ви правильно сказали що зараз у людей «есть надежда» ось і люди повинні відстоювати свої права. А не права «бизнесу» я це робить секретар ради.

  9. Прохожий

    Июнь 19, 2014 at 2:15 пп

    А вы спросили нас,жителей ул.Гречаного,Черняховского,Южной и т.д.Хотим ли мы дышать выхлопами вашего производства?Сжигать он хочет полителен.

    • Іван 469

      Июнь 20, 2014 at 10:39 дп

      Дуже би хотілося журналістського розслідування (хоча б від пані Заражевської) по висновкам безпечності цього підприємства і пр дозвільним документам на переробку відходів у міській зоні. Якщо документи в порядку, а сморід дошкуляє людям, то хотілося би журналістського розслідування хто ці дозволи давав. Журналісти! Зробіть же хоч щось для рідного міста, ви ж професіонали.

      • !!!

        Июнь 20, 2014 at 6:53 пп

        нашел у кого объективности искать , у заражевской! давно не пил из грязной лужи ?

    • Василий

      Июнь 27, 2014 at 7:55 пп

      Спеціально для ОЛЕНІВ пояснюю: плівка не спалюється, вона пресується. Довбні, перш ніж засирати дибіними коментами, поцікавтеся процесом виробництва, в котрому використовується не плавлення полімерів, а ПРЕС у 250 тонн.

  10. зоя

    Июнь 20, 2014 at 11:10 дп

    П усть секретарь Барский проведет расследование по экологической безопасности предприятия своего протеже Васильева,встретится с председателем квартального комитета,жителями микрорайона.Изучит общественное мнение и доложит депутатам.

  11. Патріот

    Июнь 20, 2014 at 12:01 пп

    Браво Зоя!!!!!!!!!!!!!!

  12. Аноним

    Июнь 20, 2014 at 5:05 пп

    у нас соседи памятники делают гранитные пыль летит в разные стороны и сколько не жаловались люди все бестолку

  13. !!!

    Июнь 20, 2014 at 6:48 пп

    вы хоть думайте , что пишете ! ладно , если бы санстанция или другие соответствующие организации его закрыли , но точку поставило именно земельное управление…значит с экологией был порядок… а насчет других предпринимателей что скажете ? ващук вообще за чертой города

    • Чириков Вася

      Июнь 20, 2014 at 9:51 пп

      Согласен. Бред заказанный Аркандроном.

    • Житель города

      Июнь 20, 2014 at 11:37 пп

      Санстанция сейчас, к сожалению, абсолютно не имеет право проверять кого-либо по собственному желанию. Вот и проверки на рынки или в кафе могут пройти только после того, как человек отравится и обратится в службу. Не хотелось бы ждать, что сначала от сгоревшего полиэтилена отравятся люди, а потом только к Васильеву проверка прийдет….

  14. 5.10

    Июнь 22, 2014 at 4:32 пп

    Только партия 5.10 спасет бизнес, рабочие места, да и вообще Украину!

  15. о + о = о

    Июнь 24, 2014 at 5:02 дп

    партия никакая и звать ее никак

  16. просто так

    Июнь 24, 2014 at 10:44 пп

    в общем, как я понимаю дела обстоят так: если земля в коммунальной собственности. за все ставки, коэффициенты отвечает городской Совет. Люткевич»рвёт жопу», что-бы показать свою нужность перед властью.он лично ничего устанавливать не может, а вот «пыль в глаза » пускать он умеет давно! Жаловаться нужно в городской совет и на изменение целевого значения и на арендную плату.Понятно, что чиновники делают всё вроде-бы с благой целью-наполнение городского бюджета. при этом и себя могут не забывать, но это уже сфера деятельности прокуратуры! И, кстати-ж,новый глава райдержадминистрации хвастается, что за первые 2 месяца работы он увеличил поступления в бюджет от аренды земли в 2 раза за счёт пересмотра коэффициентов. Наверное, с Люткевичем «проконсультировался»!

  17. алекс

    Июнь 25, 2014 at 2:28 пп

    люткевич взяточник

    • Василий

      Июнь 27, 2014 at 7:57 пп

      Та шо вы ГАВАРИТЕ? )))))