Новости

В Первомайском районе собрано рекордное количество ранних зерновых

486

Согласно оперативным данным по состоянию на 15 августа текущего года хозяйствами района всех форм собственности обмолочено 38,9 тыс. га ранних зерновых культур. Намолочено 172,4 тыс. тонн зерна при средней урожайности 44,3 ц / га. Об этом сообщают в пресс- службе Первомайской РГА.

 Производство ранних зерновых культур на 1 га пашни составляет 17,5 ц.

 Это рекордный урожай Первомайского района. До этого года всего было собрано зерна ранних зерновых в 2009 году — 171,2 тыс. Тонн.

17 Комментариев

  1. правда

    Август 17, 2014 at 5:11 пп

    Талпа прийшов на все готове, тоесть площадя уже були засіяні. Погода в цему году » два дождічка в маю і агроному …» Так шо талпа до цего «ми пахали, я і трактор»

    • Аноним

      Август 17, 2014 at 5:51 пп

      фермера з селянами посіяли, виростили,убрали і продали гроші отримали селянам роздали за паї відклали на наступний рік і поклали на особисті свої рахунки, а де в цьому ряду райдержадміністрація, а тим більше талпа він же десь там з корупцією бореться, але щось без результатно, як хабарі брали так і беруть, а чого — бо «молода команда, щось робе, щось не робе».а прикриває всіх хто — саша белий, а точніше вованчик і артурчик мерікови

      • правда

        Август 18, 2014 at 6:49 дп

        А в нього є команда?

        • Аноним

          Август 18, 2014 at 1:59 пп

          риг бондаренко, риг слобожанська і проча нечесть

          • правда

            Август 18, 2014 at 3:36 пп

            А шо вони вміють чи хотять зробити для людей

          • риг

            Август 18, 2014 at 4:07 пп

            Вопрос не в преналежности к партии, а в том что ента команда может сделать для района. А ни… я! Он не умеет создавать комнду, какой подмоги ждать от него району — отправит мальчишек в АТО на смерть?

          • страж

            Август 18, 2014 at 5:18 пп

            слобожанської там немає, а бондаренко згоден разом тепер беруть

      • Аноним

        Август 21, 2014 at 9:29 дп

        Щоб зібрати врожай треба не тільки погодні умови.але пальне і організацю,до речі цим і займалася райдержадміністрація.
        Підніміть свої місця та виїдіть в спеку проконтролювати збір врожаю ,тоді й побачимо хто причетний ,а хто ні до рекордного врожаю.

        • Аноним

          Август 21, 2014 at 12:10 пп

          це якась маячня!не вводьте людей в оману. адміністрація виконує делеговані повноваження моніторингу посіву та збиральної кампанії і все. декілька років назад була якась льготна соляра — зараз і цього нема. керівник сільхоз підприємства організовує свою роботу без участі РДА він закуповує насіння, пальне, організовує збирання бо це його кошти…

          • Аноним

            Август 22, 2014 at 11:10 дп

            Ви дуже обізнані в цій справі .але не знаєте,що райдержадміністрація щодня виїздила в поле ,домовлялася з фермерами про перекидку транспорту та взаємодопомогу ,моніторила пальне тощо .Фактично координувала роботу по збиранню зернових.а не сиділа в кабінетах під кондиціонерами та не отримувала премії.

  2. наблюдатель

    Август 17, 2014 at 6:24 пп

    А если бы еще властьимущие не тырили.

  3. А.Корнацкий

    Август 17, 2014 at 6:45 пп

    ну чего вы расшумелись про урожай хороший? деньги любят тишину))) зачем кричать что такие как я хорошо заработали. ну заработали ну и что? мы же и холопам своим зерна фуражного и соломки за паи подкинули немного, пусть радуются, ну вот зачем холопам много денег? они же все равно не знают что с ними делать, а мы знаем!так что все денежки ко мне в закрома я найду им достойное применение и холопам немного дам на хлеб что б рабсила с голоду не сдохла))

    • Нунко Даро

      Август 17, 2014 at 9:44 пп

      Сумно, бо Кірнацький саме так і думає.

      • Аноним

        Август 18, 2014 at 2:00 пп

        він тобі про це сам розказав?

  4. Ревизор

    Август 17, 2014 at 8:25 пп

    Бредите ?

  5. кирпич

    Август 17, 2014 at 8:35 пп

    вот уроды , ничему порадоваться уже не могут … все одно и то же , гундят и гундят…вам скажи’ хорошая сегодня погода’ , вы и тут загудите :’ а причем здесь талпа , капацина…корнацкий пришел — дождь c ветром у крестьян украл…’

  6. Аноним

    Август 18, 2014 at 2:02 пп

    щоб радіти треба писати правду — що такий то фермер виростив стільки, а такий стільки, а той взагалі нічого то може вибрати кращого керівника.