Новости

В Арбузинському районі при підтримці мецената відкрили нову амбулаторію сімейної медицини [ФОТО]

1.6K

Другий день святкування Дня незалежності для жителів села Благодатного став знаковим. Тут відбулося урочисте відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Щоб розділити цю радісну подію, до селян завітали поважні гості і не з порожніми руками, зокрема голова Миколаївської обласної державної адміністрації Вадим Меріков, його заступник Володимир Луста, голова Благодійного фонду Василь Капацина та керівники Арбузинскього району.

Володимр Луста, Василь Капацина, Вадим Меріков та Оксана Янішевська

Володимр Луста, Василь Капацина, Вадим Меріков та Оксана Янішевська

Маючи нагоду, губернатор привітав жителів Благодатного з Днем незалежності. Зважаючи на ті події, які відбуваються сьогодні на сході країни, Вадим Іванович зазначив, що ми повинні як ніколи бути згуртованими та підтримувати один одного. Робити усе задля миру.

«Буде мир — буде соціальна, політична та, зрештою, економічна стабільність», – наголосив голова Миколаївської облдержадміністрації.

Далі він виконав приємну місію: відбулося нагородження кращих працівників сільського господарства Почесними грамотами Миколаївської обласної державної адміністрації. В їх числі директор аграрного підприємства «Благодатненський птахопром» Олег Юрченко, його заступник Сергій Алексієнко, виконроб Василь Цепін, оператор інкубатора Тетяна Акуленко, тракторист Олександр Лазарев, птахівник Тетяна Саннікова та водій цього ж підприємства Валентин Марченко, якому було оголошено подяку Миколаївської ОДА.

Приємний сюрприз очікував і на медичних працівників нової амбулаторії – голова Миколаївської облдержадміністрації вручив їм кардіограф, який на прохання губернатора придбав меценат Капацина.

Окрім того амбулаторія віднині буде укомплектована кількома новенькими холодильниками. Це теж благодійний жест Василя Капацини, для якого допомогти медичній галузі – справа честі. Адже, як він зазначив, віднині особисто опікуватиметься інфраструктурою та  соціальними проектами села Благодатне.

Василь Миколайович щиро побажав усім присутнім усіляких гараздів, зосередивши свою увагу на питаннях здоров’я нації.

Як відомо, добрі справи розпочинаються Божим благословенням. Тож обряд освячення нової сучасної будівлі, де розташовуватиметься нині оновлена амбулаторія, здійснив отець Валентин. До речі, будівля зведена за кошти аграрного підприємства «Благодатненський птахопром», яке очолює Олег Юрченко. Це понад два мільйони гривень. Тепер кожен житель Благодатного зможе отримати висококваліфіковану медичну допомогу в повному обсязі. Адже тут будуть зручно почуватися пацієнти літнього віку, мами з дітьми та взагалі всі жителі села.

kapatsyna merikov vadim

kapatsyna.com.ua

Василь Миколайович Капацина та працівники нової амбулаторії.

merikov and kapatsyna

Губернатор Вадим Меріков та голова Благодійного Фонду Василь Капацина.

merikov kapatsyna

Губернатор Вадим Меріков, заступник голови ОДА Володимир Луста та голова Благодійного Фонду Василь Капацина.

kapatsyna pervomaysk

Комментарии

комментарии

5 Комментариев

 1. благодать

  Август 26, 2014 at 6:17 пп

  спасибо большое василию николаевичу за поддержку, в такое тяжелое время он помогает не только родному Первомайску но и нам жителям другого района

 2. ВИА

  Август 27, 2014 at 2:18 дп

  Так и поднимем страну! Дай Бог всем здоровья!

 3. таро

  Август 27, 2014 at 8:29 дп

  Василий Николаевич начал предвыборную кампанию за мандат ВР.

  • зиночка

   Август 27, 2014 at 8:04 пп

   откуда такая уверенность,что капацына идет в вр?он и раньше благотворительностью занимался,и я уверенна будет продолжать это делать!

 4. сашка

  Август 27, 2014 at 10:44 пп

  гречка в этом году , однако , крупная уродилась !

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска