Новости 02 сентября 2014

В День знань Первомайський політех отримав сучасний спортивний комплекс [ФОТО, ВИДЕО]

Вчора, 1 вересня,  студенти Первомайського політехнічного інституту та коледжу НУК імені адмірала Макарова, зустрічали особливий Першоверсень. Вперше за всю історію існування вишу тут з’явився сучасний спортивний майданчик. Проект вдалося втілити в життя за підтримки Благодійного фонду Почесного громадянина Первомайська Василя Капацини. 

kapatsyna

Василь Миколайович Капацина

kapatsyna pervomaysk 4

Сергій Доценко

Первомайський політех– один із найбільших і найпрестижніших вищих навчальних закладів півночі Миколаївщини.  Давньою мрією студентства був спортивний майданчик. Маючи гарні спортивні традиції, навчальний заклад, на жаль, ніколи на мав власного стадіону, тому доводилося орендувати у сусідній школі. Проте буквально за кілька місяців на території інституту виріс новий сучасний спортивний майданчик з місцями для глядачів, шикарним полем для занять футболом та майданчиком для баскетболу.

«Ми плануємо проводити тут не лише вузівські заняття та змагання, – розповідає директор інституту Сергій Доценко.– Стадіон відкрито для усієї молоді міста. Ми залюбки надаватимемо змогу проводити змагання усім футбольним командам. За це все ми щиро вдячні меценатові Василю Миколайовичу Капацині, який стільки уваги приділяє молоді. Я уже говорив і ще раз повторю, що таких людей слова, як Василь Миколайович,– одиниці. Ще два місяці тому під час випускного вечора він пообіцяв студентам майданчик і свого слова дотримав. Тож якщо йому колись буде потрібна наша підтримка, ми завжди підемо назустріч, бо добрі справи пам’ятаються довго».

kapatsyna pervomaysk

Нагадаємо, що будівництво майданчика відбувалося за безпосередньої участі як студентської молоді, так і викладацького складу. До речі, це будо однією із вимог мецената. Бо ж молодь лише тоді цінує, коли робить справу власноруч.

Василь Капацина на відкритті спортивного майданчика

Василь Капацина на відкритті спортивного майданчика

Вдячні студенти організували показовий матч для мецената. Все було як годиться: і команди, і парад спортсменів, і група підтримки, і найголовніше – піднесений настрій з присмаком патріотизму (скрізь жовто-блакитні прапори, стрічки та національна символіка).

«Це наша подяка спонсору, – говорить капітан футбольної команди автомобілістів Олександр Чернега. – Ми відразу й не повірили, що таке може бути взагалі. Новенький стадіон, новенькі ворота, новенькі м’ячі – це просто супер! Ми дуже вдячні за такий подарунок. Обіцяємо, що не підведемо, і наші спортивні досягнення зростатимуть щодня».

kapatsyna pervomaysk 1

Не обійшлося цього дня і без інших приємних сюрпризів. Як з’ясувалося, меценат ще призначив дві стипендії для обдарованих та активних студентів, а також для дітей, чиї батьки є учасниками АТО. Окрім усього, Василь Миколайович планує тісно спілкуватися зі студентською молоддю протягом року. Про це він заявив під час свого виступу. Вітаючи студентів з початком навчального року, він наголосив на тому, що навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їхнє оточення. Тож потрібно вчитися, щоб знати, діяти і жити. Василь Миколайович також висловив упевненість у тому, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у юних душах урожаєм мудрості та натхнення.

kapatsyna pervomaysk

kapatsyna pervomaysk 3

«Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті», – сказав наостанок благодійник.

Ось що про свято говорять самі студенти. Артем Баруздін, другокурсник:

«Такого у нас ще не було. Ми з величезним задоволенням спостерігали за усім, що відбувалося, а ще ми радіємо, що відтепер нам є де поганяти у м’яч».

Марина Швець, третьокурсниця:

«У нас сьогодні не просто гарний настрій. Це справжнє свято. Дуже хочеться, щоб його у мирі й злагоді зустріли і студенти зі сходу нашої країни. Сподіваємося, що все закінчиться мирно. Україна єдина! Про це ми говорили і будемо говорити! А по-іншому й бути не може».

kapatsyna 1

Наталія Григор’єва

Інформація: pervomaysk-news.com

 

20 Комментариев

 1. 123

  Сентябрь 2, 2014 at 10:52 пп

  Капацина реально молодец! Но наш директор немного перестарался, когда его благодарил.

 2. Вова

  Сентябрь 2, 2014 at 10:53 пп

  Дуже гарна поляна! Вже пограли в футбол! Дякуємо! Ми про таке і мріяти не могли! Слава Україні!

 3. Пряша

  Сентябрь 2, 2014 at 11:02 пп

  Супер! Так подкаты делаются хорошо на такой поляне, хоть на второй год оставайся)))))))

 4. Это правда?

  Сентябрь 2, 2014 at 11:56 пп

  Неужели люди не понимают, что твориться. Наконец-то в городе появился человек который помогает городу, а на него ль.т грязь всякие прохиндеи и шелокруты да присмыкающиеся? Надо их на место уже поставить, пусть едут к себе в село и там картошку копают, бездельники и землекрады!

  • Іван 469

   Сентябрь 3, 2014 at 12:56 пп

   Підтримую! Ні в якому разі не голосуйте за Капацину. Нехай залишається в місті і продовжує нас радувати благодійним натхненням. Ви подивіться що сталось із Синюхою, це результат передвиборчої компанії Круглова. Тому закликаю не відпускати Капацину до Київа, нехай і далі покращує наше життя.

 5. Это правда?

  Сентябрь 2, 2014 at 11:57 пп

  Где люстрация?

  • Годован Д.

   Сентябрь 3, 2014 at 12:05 дп

   Повністю погоджуюсь з комментом що вище!
   Шановна ВЛАДА! Прошу вас відлюструвати нашого пана Корнацького та пана Дирдіна! Дуже вони підозрілі! Один громадянин РАШКИ, і є підозра що він реальний ватнік-розвідник. Інший про-кацапсько настроєнний РЫГ!

   Шановний пане Мєріков, зверніть на цих ватників увагу!
   Дікую!

  • Аноним

   Сентябрь 3, 2014 at 2:00 дп

   На вашем майдане, ваша старая люстрации.

 6. Ерік Гєворгіян

  Сентябрь 3, 2014 at 12:07 дп

  Дякуємо за гарний настрій! Для нас 1 вересня завжди свято! Слава Україні!

 7. Беляев

  Сентябрь 3, 2014 at 12:10 дп

  Как попасть на прием к Василию Капацыне? Очень хочу с ним пообщаться!
  С уважением, голова Чаусовской сельской рады, Беляев.
  Телефон: 0666317(УДАЛЕНО МОДЕРАТОРОМ)

  • страж

   Сентябрь 3, 2014 at 1:27 дп

   Беляев не в той раде. Ватник

  • страж

   Сентябрь 3, 2014 at 1:30 дп

   Капацина всех голов преглошал. И желания исполнял.

 8. Вадим Владов

  Сентябрь 3, 2014 at 12:24 дп

  Очень большое спасибо хочу сказать нашему земляку, Василию Николаевичу Капацыне! Здоровья Вам, счастья и не забывайте о своей Родине!

 9. Житель двора ул.Жуковского

  Сентябрь 3, 2014 at 5:11 пп

  А кто спасет наш двор от нашествия студентов. Которые во время перемены превращают двор и детскую площадку в свалку окурков бутылок пакетов.Жаловатся Капацыне.Ректору.Доценко наши жалобы игнорирует .Он на своей волне.Зато в коледже чистота .Пусть гадят только не у меня.Подскажите кто может помочь?

  • Местный

   Сентябрь 10, 2014 at 10:57 пп

   Полностью поддерживаю,каждый день разнообразные покращення,выборы пройдут и город осиротеет.

  • Местный

   Сентябрь 10, 2014 at 11:08 пп

   Жителю двора ул.Жуковского: Вам лучше обратиться в совет безопасности ООН.А как от студентов избавиться-на войну их всех,разом с цыгарками, ну или перестрелять их на худой конец. А площадку обнести стеной,как в Израиле от Палестины,площадку-же украсить разнообразными поучительными монументальными скульптурами-алегориями типа ,,Павлик Морозов выслеживает кулаков-жидобандеровцев»

   • Житель двора ул.Жуковского

    Сентябрь 11, 2014 at 2:47 пп

    Не смешно.Если Вы такой идейный ,подскажите еще варианты .Площадку обнести предлагала ,стрелять ,разве ,что из рогатки .

 10. 1976

  Сентябрь 3, 2014 at 9:32 пп

  Председатель ОСББ может.Установить забор и ворота во двор.

 11. Жуковского 33

  Сентябрь 4, 2014 at 12:57 дп

  Председателя ОСББ нет , есть ЖЭК директор Пестов.Обращались по этому вопросу и к нему и к мэру.Только они не понимают ,что мы хотим .Может Капацына нам поможет.Избавиться от студентов и для наших деток облагородить детскую площадку.Хуже ,по городу не найдешь.Ведь построил уже три .Мы приглашаем Вас к нам Жуковского 33.

 12. Наталья Григорьева

  Сентябрь 5, 2014 at 9:39 дп

  Шановні модератори сайту, я випадково помітила коментар новин від мого імені. Прошу вас видаляти будь-які коментарі від особи, яка підписується від імені «Наталья Григорьева (райисполком) 49 лет», так як я ніколи не коментувала жодних новин з вашого сайту. Буду щиро вдячна.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top