Новости

Три причини з яких первомайський меценат Василь Капацина йде на вибори до Верховної Ради

979

Одним із реальних кандидатів на депутатське крісло в парламенті від Первомайського округу, вважають Василя Миколайовича Капацину. Ми пропонуємо Вашій увазі уривок з інтерв’ю́ кандидата в народні депутати по 132 Первомайському округу Василя Миколайовича Капацини, в якому він розповідає, що робитиме для своїх виборців і як захищатиме людей у Верховній Раді.

Власне, чому ви прийняли таке непросте рішення? І що, в першу чергу, зробите для людей, коли потрапите до парламенту?

-Дивлячись на те, як життя моїх земляків з кожним роком погіршується, як росте безробіття і зубожіє народ, якдним процвітають несправедливість і корупція, як воєнні дії підривають економіку країни, я зрозумів, що з таким багажем негативу неможливо далі жити. Тому прийняв для себе не просте та безповоротне рішення – іти в парламент, аби навести в країні Мир та реальний Порядок. Кожна людина сьогодні має право на захист. Є сотні питань, які потребують негайного вирішення. По-перше, потрібно зупинити війну будь-якої ціною, з розумінням того, що в ній переможців не буде. Це може реально зробити лише новий парламент.

Необхідно захистити наших вояків та зміцнити армію, розібратися в причинах братовбивства та запровадити на законодавчому рівні забезпечення миру, спокою і стабільності на сході держави.Майбутній парламент має сприяти втіленню збалансованої децентралізації виконавчої влади в Україні. Це і зміна законодавства щодо самоврядування, зміна податкового законодавства, що дасть можливість владі на місцях мати відповідні повноваження та фінансові ресурси. Ми маємо добитися того, аби кошти залишалися громадам, а не розкрадалися столичними та місцевими казнокрадами. Я наголошую – це питання не просто лобіюватиму, воно буде одним із основних у моїй роботі в парламенті. При цьому ми з вами повинні мудро підійти до майбутніх виборів місцевої влади. Потрібно вибирати таких службовців, хто б щиро, по-справжньому вболівав за долю громади, а не робив вигляд, як часто буває.

По-друге – це тотальне здирництво, корупція, що панують всюди. Послуги, які згідно з Конституцією України люди мають отримувати безкоштовно,раптово стали платними. Школи, дитсадки, лікарні, ЖЕКи – всюди потрібні гроші. Про боротьбу з корупцією декларує кожен президент, кожен прем’єр, всі українські чиновники. В реаліях – це все імітація боротьби з корупцією. На жаль, і сьогодні нічого не змінилося. З цією «хворобою» нашого суспільства ми ніколи не доб’ємося економічного зростання. Вибір обмежений: або ми поборемо корупцію, або назавжди залишимося у злиднях.

По-третє, необхідно навести на законодавчому рівні порядок в агропромисловому комплексі країни. За роки незалежності ми не спромоглися реалізувати жодної програми з розвитку сільської місцевості. Українське село, простий селянин не мають жодних перспектив на покращення свого життя. І це при тому, що Україна має один із найпотужніших у світі земельних ресурсів сільськогосподарського призначення. Перспективи великі, але, на жаль, ми живемо на межі руйнації. Це стане також одним із основних моїх напрямків законодавчої роботи.

Наступне – пріоритетними у моїй роботі будуть вирішення питань стосовно житлово-комунального господарства міста Первомайська, селищ та сіл округу. Це насамперед – реалізація програм водозабезпечення, будівництва житла, опалення, освітлення, несанкціонованих сміттєзвалищ. Але треба розуміти, що всі ці проблеми повинна вирішувати місцева влада. Я буду допомагати. Тим паче, що я давно не стою осторонь цих проблем. Підтвердження тому – реалізація численних проектів у місті Первомайську, Арбузинському, Братському, Врадіївському, Кривоозерському та Первомайському районах.

Наразі спільно з волонтерами свого Благодійного фонду я уже розпочав реалізацію проекту «Чиста вода» на теренах Первомайщини та Кривоозерщини. Вже сьогодні чистяться колодязі та організовано систему доставки питної води в усіх шкільних навчальних закладах. І найголовніше, що я хотів би сказати, що це робиться не під вибори. Даний проект є безстроковим, бо я вважаю, що здоров’я наших дітей і дорослих – понад усілякі інші проблеми. Втім, проблема чистої води в Первомайську потребує кардинальних реконструкцій системи водопостачання, реалізація яких можлива лише за умови залучення зовнішніх інвестицій. Та хотів би наголосити, що це не бізнес-проекти, і на цьому ніхто не має права заробляти. Вони повинні реалізовуватися виключно в інтересах громади.

Йду в народні депутати не для того, щоб набивати власні кишені. Я доволі заможна людина. Бог дав мені можливість мати статки, тож маю лише величезне бажання навести дійсний порядок та мир у своїй рідній країні, а також допомогти тим, хто цього потребує. Я іду в парламент, щоб захистити людей.

26 Комментариев

  1. Шкитин

    Сентябрь 17, 2014 at 8:15 пп

    Депутатом будет Аркадий!

    • жужу

      Сентябрь 17, 2014 at 8:58 пп

      хрен аркаше на всю его нахальную морду

    • Руня

      Сентябрь 18, 2014 at 9:51 пп

      Капацына уже 10 лет помогает городу. И что ему с этого? Хоть что то он украл? Не мелите чушь. Все портовики ему благодарны за его отношение к работе и людям а тут нашелся один дэбил кричащий ересь, так пусть он идет к своему Алкаше Кильнацкому и лижет ему его ФСБшное очко.

    • Портовик

      Сентябрь 21, 2014 at 9:17 пп

      Вы наверно не знаете что натворил Капацына в порту за время своего руководства!

      Давайте я вам расскажу что же наделал этот деятель!

      Так вот, Капацына, негодяй, дал нам работу и порт начал работать, на данный момент порт работает круглые сутки и есть куча заказов на загрузку и отгрузку (переработку) грузов! Поэтому мы можем обеспечивать свои семьи и помогать своим родителям!

      Дальше, Капацына создал социальную защищенность всех работников порта, теперь мы можем быть спокойны о том, что после выхода на пенсию о нас не забудут а будут помнить, помогать…вникать в наши проблемы и решать их!

      Капацына ля порта был как свежий глоток воздуха! Да, не спорю, нам пришлось работать, много работать и потень на своей работе! Но мы рады что она, работа, у нас есть! Что мы не сидим без дела!

      Капацына уходил с работы в лучшем случае в 11:30 вечера, кто не верит, спросите у любого портовика, каждый подтвердит! И в отличии от остальных начальников Капацына не бухал до 11:30 и позже а РАБОТАЛ! Результат — да, он состоятельный человек и некоторые грамотеи его тут смеют в этом упрекнуть, так вы поработайте как он и я на вас посмотрю! Та вы хоть так как мы поработайте в порту! Умники, ети вашу мать! Вы на кран побоитесь залезть, вы толкьо тут комментарии гнустные о Капацыне можете строчить!

    • Усатый докер

      Сентябрь 21, 2014 at 9:21 пп

      Василий Николаевич, не обращайте внимание на плохие высказывания о вас. Люди уже не верят в обещания и сказки. Люди верят делам! Вы человек дела! Поэтому победа за вами! Удачи вам в парламенте и попутного ветра! Не забывайте нас, стариков которые если что за вас могут любому кацапскому-ФСБшному халдею с РУССКИМ ПАСПОРТОМ и шею перегрызть, так, невзначай!

      Удачи вам! Мы в вас верим!

  2. маша

    Сентябрь 17, 2014 at 8:26 пп

    Правильное решение,согласна со всем,что говорит капацына

    • не мешки ворочапть

      Сентябрь 20, 2014 at 11:37 пп

      да болтать не мешки тягать..за бабки которые он мечтает получать -можно наговорит и поболее…

  3. Марина

    Сентябрь 17, 2014 at 8:27 пп

    первомайск за капацину!

    • не а

      Сентябрь 20, 2014 at 11:40 пп

      не Маринка…скажи хто тебя пиарит и я скажу кто ты!!!..Ручной РЫговский всесвит Рыгам лижет по старой схеме уж третий год подряд…так что а Первомайск не спит…видит

  4. василиса

    Сентябрь 17, 2014 at 8:31 пп

    капацына помогал,помогает и будет помогать первомайску,этот человек всегда отвечает за свои слова и они никогда не расходятся с делом

  5. ФСБ рулед

    Сентябрь 17, 2014 at 9:17 пп

    я тоже назову три причины почему Всёк идет в депутаты 1 ДЕНЬГИ ,2 ДЕНГИ побольше 3 ДЕНЬЖИЩИ ………остальное туфта на уши лохам …..

    • санта

      Сентябрь 17, 2014 at 9:33 пп

      бабла, у него столько, что тебе и не снилось, человек действительно хочет навести порядок хотя бы на своей малой родине

  6. дрон

    Сентябрь 17, 2014 at 9:52 пп

    На следующую статью этого персонажа, я опубликую его счета в Западных банках…..

    • Валентина Ивановна

      Сентябрь 18, 2014 at 10:41 дп

      хахах не обольщайся идиот

  7. ольган

    Сентябрь 18, 2014 at 8:47 дп

    а не за наши ли деньги он стал заможним

  8. Андрей

    Сентябрь 18, 2014 at 9:57 дп

    Капацына за Первомайск,
    Первомайск за Капацына,
    ура заживем теперь!
    Остановить войну, искоренить коррупцию, наладить СХ, может ему тогда в правительство идти а не в депутаты? депутаты ведь законотворчеством занимаются, а законов уже напринимали тысячи, только ничего не меняется. Радуют люди которые во все эти красивые слова верят, причем их уже неоднократно нае..вали, но они все равно верят, что именно в этот раз -все будет по другому.

    • Настя

      Сентябрь 18, 2014 at 10:45 дп

      не надо ждать что кто-то что-то кому то сделает, только мы сами творцы своего будущего, запомните никто, ничего для вас делать не будет!!! Капацына может помогать, но в то же время он не обязан этого делать

      • Іван 469

        Сентябрь 18, 2014 at 1:45 пп

        Згоден. Все залежить від нас. Ми бачимо, як влада Первомайська допомагає Капацині стати депутатом. Потім прийдуть місцеві вибори, і Капацина буде протягувати в мери Дромашко і в депутати її регіоналівську команду. І тоді шановні, знову в місті нічого не зміниться. Вони і далі будуть наживатись, а ми будемо чекати їхніх милостиней.

  9. Осмомисл

    Сентябрь 18, 2014 at 4:13 пп

    Дайте відповідь кожен собі на таке запитання: чиї інтереси буде відстоювати депутат, якщо на предвиборчу кампанію витрачає мілліони долларів США?

  10. игорь

    Сентябрь 18, 2014 at 9:44 пп

    Покажите мне того кто реально может выиграть выборы без денег

  11. Доктор

    Сентябрь 19, 2014 at 11:13 пп

    Не обольщайтесь,кого не выберут народу легче не будет..будет как всегда…

  12. П.Прокопов

    Сентябрь 20, 2014 at 11:13 дп

    Аркадий если не пройдет в депутаты,то очень может за греметь на нары.Так что вперед вор и убийца

  13. щирий_украинець

    Сентябрь 21, 2014 at 4:47 пп

    аркаша если не пройдет,он политический труп. И он это знает. Недаром по спутнику показывали,как он вывозит все свое состояние в Америку. Патриот? Нет,если не остается с нами до конца,а если не с нами,так зачем он нам?

  14. Доктор

    Сентябрь 21, 2014 at 8:28 пп

    Кто вор.а кто убийца?

  15. Аноним

    Сентябрь 22, 2014 at 2:57 пп

    А Капацина красавчик. Красиво позирует.

  16. та да !

    Сентябрь 22, 2014 at 8:20 пп

    у него ж имиджмейкеры не из дешевых ! они из любого картинку сделают !