Новости 11 октября 2014

Певромайскую РГА временно возглавил Виктор Сирота

Президент Украины Петр Порошенко назначил Виктора Сироту временно исполняющим обязанности председателя Первомайской районной государственной администрации Николаевской области.

Соответствующее распоряжение № 1113/2014-рп опубликовано на сайте главы государства.

– Назначить Сироту Виктора Владимировича временно исполняющим обязанности председателя Первомайской районной государственной администрации Николаевской области, — отмечается в распоряжении.

Напомним, ранее Петр Порошенко уволил с должности главы РГА Михаила Талпу.

55 Комментариев

  1. правда

    Октябрь 11, 2014 at 2:37 пп

    Бондаренко- опять ти в пролете, аж жаль тебя

    • смотрящий

      Октябрь 12, 2014 at 12:26 пп

      Демченко — так это он для тебя место придерживает, потом викинеш его, Смашнюк поставишь Первым замом и заживете как всегда! разрабатывай схемы для деребана, в этом ти гений! Ты хоть людям покажись ….Криса которая сбежала первая с корабля когда жареным запахло.

      • Смашнюк

        Октябрь 12, 2014 at 6:06 пп

        А я й ніколи не бігла, придурок

      • Святослав

        Октябрь 13, 2014 at 9:02 дп

        Сиреж, ти замахнулся! Проверяюся lp — адреса и номера телефонов. Вазелин приготовь

  2. Олена Іванівна

    Октябрь 11, 2014 at 3:52 пп

    Бонд, змирись, це твій рівень! Дема витягнув тебе «з грязі», а ти лізеш в князі

    • Райдержадміністрація

      Октябрь 12, 2014 at 11:44 дп

      Ви Олена Іванівна зі своїм Демченком самі з гімна вилізли, хабарники які весь район на коліна поставили. Сидіть техенько в своїй Мігії і не лратуте людей. А що стосується Бондаренка його рівень не його- не Вам вирішувати «Швачка чоловічого одягу»

      • Смашнюк

        Октябрь 12, 2014 at 5:20 пп

        Бондаренку треба тихенько сидіти в туалеті, з його умом його хчате не надовго

      • Альона

        Октябрь 12, 2014 at 5:53 пп

        Леся я йду до тебе, удавись сама

      • справді Смашнюк

        Октябрь 12, 2014 at 8:38 пп

        Не мені, нехай закон про люстрацію вирішить

      • справді Смашнюк

        Октябрь 12, 2014 at 8:48 пп

        Прийди в прокуратуру і скажи, що я взяла щось тяжче шоколадки

      • Лєна

        Октябрь 12, 2014 at 8:53 пп

        А що ж ви забули що в мене ще три «вищі» освіти є? Боїтесь мене? Правильно робите

    • андрей

      Октябрь 12, 2014 at 12:46 пп

      Да Лена Ивановна жаба Вас и сейчас давит как Вы хотели его место, одна беда ума у вас не хватало! пить меньше надо может поумнеете

      • Святослав

        Октябрь 12, 2014 at 5:24 пп

        Лєна ивановна и в пьяном виде умнее Бонда, ну проблеми у него с мозгами

      • Святослав

        Октябрь 12, 2014 at 9:06 пп

        Ти п’ яною їй бачив?

      • Смашнюк

        Октябрь 13, 2014 at 1:59 пп

        Ума у мене побільше ,чим у ущербних

  3. Святослав

    Октябрь 11, 2014 at 7:32 пп

    Лесі (3 штуки — Ткачук, Омельченко, Крутько) ви підлягаєте закону про люстрацію і ви його не пройдете, я про це подбаю

    • лесі

      Октябрь 11, 2014 at 11:15 пп

      они дают… или пают

      • Святослав

        Октябрь 12, 2014 at 9:10 пп

        Хорошо дают, курви

        • ХА ХА ХА

          Октябрь 19, 2014 at 3:26 дп

          хотелось бы видеть как тебе дает Омелченко, Ткачук и Крутько — разве что каблуком в глаз

          • саша

            Март 8, 2015 at 11:39 пп

            Та дають і дуже добре, шалави ще ті

    • Первомаец

      Октябрь 18, 2014 at 10:47 пп

      и что ж они тебе плохого сделали — работу свою выполняют

    • ХА ХА ХА

      Октябрь 19, 2014 at 3:28 дп

      кстати Леся там ОДНА

  4. Владимир

    Октябрь 11, 2014 at 10:13 пп

    Талпу в мэры!

    • УПА

      Октябрь 11, 2014 at 10:13 пп

      Дромашку на нары! Хватит терпеть этот беспредел!

      • хУйПА

        Октябрь 11, 2014 at 11:18 пп

        где беспредел Дромашки, придурок УПА?

      • правда

        Октябрь 13, 2014 at 9:27 дп

        Чим вам Дромашко не угодила? Живе собі в старенькій квартирі, керує городом. Будинка в Криму у неї немає

    • правда

      Октябрь 12, 2014 at 5:46 дп

      Талпу на нари! Він «пробув» головою пів года, поміняв машину на новеньку , з’їздив на відпочинок всією сім’єю в Болгарію на новенькій машині і квартирку придбав в Первомайську. І все за пів року! Все за зарплату чиновника, от так живуть держслужбовці!

  5. ого

    Октябрь 12, 2014 at 5:40 дп

    О! Сейчас «‘ шестерки» полезут срать друг другу на голову . И больше всех будут стараться Бондаренко, Вовк и Мухильченко

    • ЛЕВ

      Октябрь 14, 2014 at 8:48 пп

      Схоже це накалякав справжній «нуль»!!!

    • Первомаец

      Октябрь 18, 2014 at 10:41 пп

      Ты дебил ?

    • Первомаец

      Октябрь 18, 2014 at 10:49 пп

      а ты кто вообще? Взяточник Моисенко Димасичка ?

    • Не возможно читать этот бред

      Октябрь 19, 2014 at 12:13 дп

      ОГО, Это кто пишет? Номер один из молодёжной ячейки ранее известной партии?

  6. Люткевич І.Г.

    Октябрь 12, 2014 at 3:46 пп

    А як же я?

    • ого

      Октябрь 13, 2014 at 3:50 дп

      Відпочивай! Не до тебе! Смашнюк » обсосуєм»

  7. ГАИ

    Октябрь 12, 2014 at 5:36 пп

    А Сирота от куда он? Кто такой?

  8. справді Смашнюк

    Октябрь 12, 2014 at 6:37 пп

    Тільки узнала. Бондаренко, засохни, твої схеми по землі тягнуть на «пожизненно». І до моїх мозгів ти хер, придурок, дотягнешся

  9. справді Смашнюк

    Октябрь 12, 2014 at 7:38 пп

    І до речі, сірьожа, я за тебе 4 роки тягнула 80% роботи, бо ти нічого не розумів. Що ти зробив без «швачки» за пів року? Та нічого ти робити не вмієш!

  10. ого

    Октябрь 13, 2014 at 3:43 дп

    Якщо хочете лесю ткачук застати тверезою на роботі- приходьте до 8 ранку, потім вона п’ єм коньяк з кавою. А офіс Бондаренка у Тарлана, якщо його треба найти. Якщо треба вирішити питання з Вовк — кажіть — Слава Україні!долийте до цього водки, вона меньш затратна, чим ткачук і у вас все получиться

    • 333

      Октябрь 13, 2014 at 4:48 пп

      Ніколи не бачили О.Ткачук п’яною

      • Первомаец

        Октябрь 18, 2014 at 10:50 пп

        это ОГО дебил

    • Ірина

      Октябрь 13, 2014 at 11:34 пп

      Таку чуш можуть писати тільки невдахи, які після «майдану» тікали з адміністрації, як криси з корабля, вам тільки й залишається що лити бруд на людей, які не «міняють шапки» коли приходить нова влада. Висновок тут тільки один: ті хто любить такий заклад як Тарлан і випити після 8-ї години ранку, завдяки майдану, більше не засмітчують дану держ. установу…

    • ЛЕВ

      Октябрь 14, 2014 at 8:51 пп

      Це «ого» якесь скажене!!! Сердите!!! Дурнувате!!! Брехливе!!!

      • Первомаец

        Октябрь 18, 2014 at 10:51 пп

        100 процентов

    • Не возможно читать этот бред

      Октябрь 18, 2014 at 11:23 пп

      Уважаемый ОГО! вы прямо слогаете обо всех со знанием дела. По кабинетам ходили, наблюдали за всеми, следили? Тяжело работали? незаслужено вас обидели? Чувствуется.

    • ХА ХА ХА

      Октябрь 19, 2014 at 3:29 дп

      от бла бла

  11. правда

    Октябрь 13, 2014 at 9:05 дп

    Більше бондаренка там ніхто не брав і не бере, але ж він щоразу розказує шо він комусь несе

  12. перевозчик

    Октябрь 13, 2014 at 9:11 дп

    Каждий визит до Бондаренка стоит 300 гривен

  13. Смашнюк

    Октябрь 13, 2014 at 2:11 пп

    Хочеш миру — готовся до війни! Я розумію, що все написане-працівники рда, смотрящий звонив, телефони перевіряються . А чим я вам не догодила, бандерлоги?

  14. Бондаренко С.В

    Октябрь 13, 2014 at 4:38 пп

    Обращаюсь ко всем участвующим в коментариях не пешите гадость друг о друге, если у Вас у кого то есть ко мне какие то притензии пожалуста приходите в райдержадминистрацию и скажите мне прямо в лицо, мне бояться нечего! и неоскорбляйте колектив как и прошлый так и сегодняшний! будьте людьми …..

    • 777

      Октябрь 16, 2014 at 4:37 пп

      «Золоті слова» Ви сказали,Сергій Володимирович!За будь-яких обставин треба залищатися людиною!Не звертайте увагу на цих «гнилих» людей,які тільки і вміють анонімно виливати помиї на хороших людей!
      Ви дуже добра,гарна людина!Я особисто знаю,що Ви можете допомогти вирішити будь-яке питання причому абсолютно безкоштовно!

    • Первомаец

      Октябрь 18, 2014 at 10:52 пп

      так гадости пишут чмошники

  15. Петро

    Октябрь 14, 2014 at 9:39 пп

  16. Шкитин

    Октябрь 15, 2014 at 12:22 дп

    Помнишь я к тебе приходил.Скоро опять буду готовы документы на землю Аркадия урод!

    • Первомаец

      Октябрь 18, 2014 at 10:55 пп

      а вам ставить главой рда, человека корнацкого, которой только бла бла может, вечный гуляка, любит побухать и был уволен с должности директора школы за взятки и прогулы это нормально, саша ?

    • ХА ХА ХА

      Октябрь 19, 2014 at 3:30 дп

      а че коменты то убирваем? правда в глаза покалывает ?