Новости 21 октября 2014

Михайло Соколов відхрестився від російської нагороди

У прямому ефірі політичного шоу «Контраргумент» обласного телебачення, кандидат в народні депутати по 132 округу Михайло Соколов, відповідаючи на запитання журналістів, чи має він державну нагороду Російської Федерації, відхрестився від неї сказавши, що це просто «значок» від союзу офіцерів за те, що він стримав кровопролиття під час Помаранчевої революції. 

«После Оранжевой революции много чего вручали, мне вручили награду, как члену бескровной революции, который обеспечил отсутствие противостояния, отсутствие войны с народом, с которым исторически…так сложилось, не имеем права воевать. Просыпаешься утром – и не веришь в то, что происходит» — сказал на чисто «русском» Михайло Соколов.

Допитливий журналіст попросив уточнити дату отримання нагороди. І тут присутні почули, що це було через півроку після подій на Майдані, тобто, у 2005 році.

«А при чому тут дружба між російсько-українським народом? На той час?» — не вгамовувався допитливий журналіст.

Така цікавість вивела Соколова з рівноваги і він попросив переадресувати запитання союзу офіцерів. Щоправда, невідомо якому — українському чи російському.
При цьому дніпропетровський бізнесмен, ні словом не обмовився, що, власне, він зробив для того, щоб зупинити кровопролиття на Сході. Чим допоміг бійцям в зоні АТО. Адже саме Дніпропетровськ став для України взірцем патріотизму і безмежної волонтерської допомоги. То чим насправді займається кандидат в нардепи Соколов і доки ми будемо терпіти кремлівську агентуру?

Автор: Людмила Нікуліна

На фото Михайло Соколов та Роман Забзалюк

6 Комментариев

 1. ???

  Октябрь 21, 2014 at 5:26 пп

  а фотография с залдостановым ( ночные волки путина ) — это как ?

 2. Ну и ну

  Октябрь 21, 2014 at 7:21 пп

  Этот Соколов луше б на глаза людям не показывался, проходимец. Пусть катит в свою Расею, а не помогает Корнацкому залезть в Раду. Не глупцы — все понимаем. Хрен- а не парламент получишь!

 3. Олексій Запашний

  Октябрь 22, 2014 at 3:31 пп

  А ось і фотка, З Криму. Як Хуйло-Сцуколов допомагав окуповувати Крим.

  http://vk.com/ps_pervomaysk?z=photo-70429612_341565105%2Fwall-70429612_713

  • Валентина

   Октябрь 22, 2014 at 9:09 пп

   Так вот чьи руки грязные деньги раздают!!! Недопустим проросийских !!

 4. Петро

  Октябрь 24, 2014 at 10:04 дп

  Зрадник і політина проститутка.

 5. Василь

  Октябрь 26, 2014 at 10:27 пп

  Я впевнений, що стаття замовна. Так як журналіст навіть не спромігся фото викласти з інтервю, а виклав фото якому десь два роки. Постає питання а чи взагалі воно було?

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top