Новости 25 октября 2014

В Первомайську відбулося народне віче у підтримку кандидата по 132 виборчому округу Василя Капацини [ФОТО,ВІДЕО]

У Первомайську сьогодні відбулося народне віче у підтримку кандидата в народні депутати по 132 виборчому округу Василя Капацини.


Незважаючи на негоду, люди прийшли висловити свою довіру та сказати, що саме такий депутат потрібен Первомайщині. Серед тих, кому імпонує кандидат і молоді, і тим, кому за.

Народне зібрання пройшло в національному дусі з використанням української символіки. Відкрилося ж воно державним гімном у виконанні Ігоря Воронцова.

Хвилюючим моментом зібрання стало викладання гербу України з палаючих свічок. В такий спосіб зібрання вшанувало пам’ять загиблих воїнів в АТО.

Протягом двох годин на майдані лунали слова підтримки на адресу Василя Миколайовича. Виступив і сам кандидат, який закликав жителів Первомайська прийти на вибори 26 жовтня та проголосувати розумом і серцем.

Відбувся також і патріотичний концерт за участю місцевих аматорів та української співачки Тоні Матвієнко. Живий звук та сердечність зігріли первомайців цього холодного вечора.

 Василь Капацина Первомайськ

 Василь Капацина Первомайськ Тоня МатвиенкоВасиль Капацина Первомайськ
Василь Капацина Первомайськ капацина Василь Капацина Первомайськ Василь Капацина Первомайськ Тоня Матвиенко Василь Капацина Тоня Матвиенко Первомайськ

4 Комментариев

 1. !!!

  Октябрь 25, 2014 at 7:42 пп

  кучка замороженных фанатов !

 2. Роман

  Октябрь 25, 2014 at 11:03 пп

  Бывает кучка дерьма, а нас было столько, сколько нужно. Пришли те, кто верит в перемены! В вы, диванные комментаторы, отдыхайте.

 3. Могу и нафеячить

  Октябрь 28, 2014 at 11:40 пп

  А я такой диванный комментатор ,который ни одному депутатскому рылу не верит !!!Всех на мусорку .

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top