Новости 27 октября 2014

В ЦИК сетуют, что на 132 округе слишком медленно считают голоса

В центральной избирательной комиссии сообщили, что на 10 избирательных участках происходит медленное введение данных протоколов в систему «Выборы».Об этом во время брифинга сообщил глава ЦИК Михаил Охендовский, передает «Канал 24».

Так, он отметил, что 10 окружных избирательных участков медлят с подсчетом голосов, и если через несколько часов они не начнут исправляться, то к ним можно будет применить термин «саботаж».

По словам Охендовского, ЦИК ожидает из окружных избирательных участков еще 60% протоколов. В то же время на ОИК №112 Луганской области введены в систему выборы 0% протоколов, в округе №50 в Донецкой области — почти 3%, №114 в Луганской области — 5%, №52 в Донецкой области и №140 в Одесской области — по 7%, в 66-м округе в Житомирской области — 9%, в 216-м округе Киева — 10%, в 91-м в Киевской области — 87%, №132 в Николаевской области — 16%.

2 Комментариев

 1. НеЦИК

  Октябрь 27, 2014 at 6:22 пп

  В ЦИКэ (на нашій мові — ЦВК) «сєтують» на наш 132 -й виборчий округ щодо «мєдлєнного посчьота голосов», бо це того шо «кіно гонють».
  Бо сплючи вже 2 місяці у сні, і не слпючи вчора-соьогодні цілу ніч, у мріях та передвиборчих прокрутках, бачили себе у ВР «шоколадні зайці», «кульолобці», «шлєпери»,»самі чесні з ЄЕСУ (на милицях)», «нетрадиційно інтимні та традиційно горласті з вилами — трійчатками».
  Цікаво що вчора на біля 19-20 години виборців, повідомлялось, проголосувало біля 40-45%. Вибори закінчились фактично у той же час, а то й раніш, бо народ геть перестав йти, бо всі, хто хотів проголосувати, прийшли у світлу пору дня 26-го, місяця жовтня, року 2014.
  А на ранок намалювали в Тілівізорі та Ентернеті вже понад 52 чи 53 %. Це як до ДВК потрібно було бігти ттим 12% ваиборців (мільйонам людей)щоб в останню хвилину прогаласувати!!!????
  Прикадується, що колись, коли обирався алкаш ЄЛЬЦ — ИН в Росії, то йому прийшов на ранок, після вибрчої ночі, його права рука літописєць — В.Юмашев та й каже: «Єсть, Баріс Мікалаєвіч две новости. Одна плохая другая харошая.С какой начинать???».
  Бориска і говорить:»Давай плахую, панімаєшь лі».
  Літописєць:»Да вот кандідат, ваш сопернік, генерал Лебедь набрал 56% голосов».
  Плохо, понімаєш лі, палучаєтся. А какая же харошая??? Говорі!!!»- промовляє Боря.
  «А ви Баріс Мікалаєвіч набралі 69%».
  ДЛя нас же час покаже.
  Одне вже знаменне з вуст нашого Першого Міністра озвучене в Інеті є. «Перше, що нам треба зробити, це звільнити від тиску бізнес».
  В перекладі на практику: «Почнемо зразу продовження пограбування нашого недалекого народу».
  І таки ознаки цього вже, бо Мігарополітики пропоную на 37 % підвищити мінімальну ціну на цукор — 6,34 грн. за 1 кг.
  А значить після проходження від виробника до нас двох-трьох посередників цукор може стати й 15-20 грн.
  При цьому світова ціна на нафту вже опустилась до 80 доларів за барель, хоча була й 135, 120, 116.
  А товари щось не подешевіли, Навіть той же бензин і соляра.
  Тобто пани розщедруватись і не збираються, А тута ім прим’єрний Сеня ще зняття державного тиску обяцяє.

 2. Народ

  Октябрь 28, 2014 at 8:38 дп

  Саботаж самый натуральный.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top