Новости

Первомайськ влаштував теплу зустріч військовим, які повернулися із зони АТО [ФОТО]

1.9K

На плацу військової частини А-2183 відбулася зустріч одного із дивізіонів, який на початку березня був передислокований на Південь, деякий час захищав Україну від вторгнення ворожих військ з боку Криму. Після початку активної фази Антитерористичної операції дивізіон був перенаправлений у район Маріуполя для захисту повітряного простору міста та прилеглих територій.

DSC_0026(3)

Привітати наших славних земляків – героїв АТО, із виконанням бойового завдання в цей день прийшли: міський голова Л.Дромашко, заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення О.Колесніченко, голова районної ради Л.Цвігун, голова Кінецпільської сільської ради М.Ребрій, матері, сестри, дружини, діти наших військовослужбовців.

DSC_0032(4)

Зустрічали захисників рідної землі хлібом-сіллю та квітами. Після чого, до слова запросили міського голову Людмилу Григорівну Дромашко. «Шановні учасники, виконавці бойового завдання! Вітаю вас на нашій первомайській землі. Ви виросли, виховалися на землі, яка має гарну військову славу і сьогодні підтвердили те, що ви дійсно вихідці з Первомайщини. Бажаю вам гарного здоров’я, відпочинку і низький уклін вам за той мир, який ми маємо сьогодні у нашому Первомайську».

DSC_0043(8)

Зі щирими та теплими слова до наших доблесних оборонців звернулися також голова районної ради Л.Цвігун і голова Кінецьпільської сільської ради М.Ребрій.

DSC_0022(9)

І, нарешті, прийшла довгоочікувана мить зустрічі з найдорожчими та найріднішими – матерями, дружинами, дітьми. Неможливо передати словами ту радість, яку випромінювали рідні, нарешті дочекавшись свого сина, брата, чоловіка, тата живим та неушкодженим.

13 Комментариев

  1. Перец

    Ноябрь 7, 2014 at 3:28 пп

    Дякувати Богові, що всі живі повернулися.

  2. дрон

    Ноябрь 7, 2014 at 4:52 пп

    А что там делает ворюга Ребрий, глава Конецпольского сельсовета?

  3. Могу и нафеячить

    Ноябрь 7, 2014 at 9:08 пп

    Коррумпированные кланы розвязали войну — этот факт понятен уже всем ,защищают нас простые мирные жители ,наши земляки ,ребята слава Богу живы ,но как в память о погибших и раненных — приходится видеть дромашек и им подобных корупц.ворюг,какое моральное право они имеют протягивать руку воинам ,просто потому ,что привыкли уже играть ,лицемерить ???для меня понятия мер ,начальник и т.д — не существует ,воспринимаю одно -человек или г..но …,так почему мы подпускаем к себе это ??? не удивлюсь если мой комент опять застрянет в горле цензоров и не будет прочтен…

  4. Тоня

    Ноябрь 8, 2014 at 11:03 пп

    Сайтик хороший, хоть хтось правду про Кирнацького пишеть.

    • первомаєць

      Ноябрь 9, 2014 at 12:29 дп

      а де тут про нього написано?

  5. Санчаба

    Ноябрь 9, 2014 at 12:44 дп

    ребрий прихвост барина на вила

  6. И

    Ноябрь 9, 2014 at 1:04 дп

    Капец как вояк которые и знать не знают что такое АТО так встречаем хлебом солью, а тех кто там действительно был так фиг вам.делают свою работу еще и герои.и уже успели еще больше льгот набрать.Только и знают что в палатках бухать

  7. горожанин

    Ноябрь 9, 2014 at 11:02 пп

    дромашиху с ребрием в ато послать. пусть там покажут какие они патриоты. мрази перекрашенные.

  8. горожанин

    Ноябрь 9, 2014 at 11:04 пп

    а что тут Полещук еще пишет «слава Украине»? ворюга конченный, холуй рыночный и взяточник. тоже патриотом чмошник стал?

  9. ФСБ рулед

    Ноябрь 10, 2014 at 11:47 пп

    ці що були сиділи не в палатах і не бухали,так зустрічали основних ще в ночі тиждень тому,а ці приїхали і все зробили щоб активісти не прийшли і не дали по харі жирній суці дромашкі,що до АТО якщо попередній коментатор ватник то треба так і підписуватись,а я так розумію що на допомогу армії навіть 20 гр жалко.і як правильно написано з коментів з ВК наша влада навіть автобус не виділила…………

    • Аноним

      Ноябрь 13, 2014 at 9:01 пп

      Так к вашей владе и претензии)

    • Аноним

      Ноябрь 13, 2014 at 9:03 пп

      А на мэрв тявкать, мразь, не смей…..не дорос еще

  10. Аноним

    Ноябрь 13, 2014 at 9:02 пп

    Так к вашей владе и претензии)