Новости

Жителю Первомайска, укравшему джинсы грозит 4 года тюрьмы

1.9K

Правоохранителями за час задержали 42-летнего злоумышленника, который присвоил товар предлагаемый покупателям в магазине одежды. За содеянное ему грозит до четырех лет лишения свободы.

В Первомайский ГО УМВД Украины в Николаевской области за помощью обратилась 41-летняя местная жительница, продавец магазина одежды, которая сообщила о том, что неизвестный мужчина украл в магазине джинсы.

Заявительница подробно описала внешность вора и милиционеры, проведя оперативно-розыскные мероприятия, уже через час задержали грабителя, 42-летнего местного жителя.

Со слов злоумышленника, он зашел в магазин одежды с намерением приобрести себе джинсы, но, выяснив у продавца стоимость товара, понял, что средств у него не хватает. Джинсы были ему очень нужны, поэтому мужчина решил «пойти другим путем». Он надел на себя новые джинсы, поверх — свои личные, и направился к выходу.

Внимательная продавщица заметила «маневр» вора и попыталась самостоятельно задержать злоумышленника, но тот вырвался и убежал. Однако далеко в новых штанах ему убежать не удалось — уже через час он был задержан правоохранителями.

Похищенное возвращено владельцу магазина, а следственным отделением Первомайского ГО УМВД Украины в Николаевской области открыто уголовное производство по признакам ч.1 ст. 186 УК Украины «Грабеж», санкция которой предусматривает наказание в виде штрафа от пятидесяти до ста необлагаемых минимумов доходов граждан или общественных работ на срок от ста двадцати до двухсот сорока часов, либо исправительных работ на срок до двух лет, или ареста на срок до шести месяцев, или лишение свободы на срок до четырех лет. Злоумышленнику объявлено о подозрении в совершении преступления и избрана мера пресечения в виде содержания под стражей.

8 Комментариев

 1. Людмила

  Ноябрь 15, 2014 at 5:36 пп

  очень современно:за портки-4года.а за миллионы-ничего….

 2. Доктор

  Ноябрь 15, 2014 at 6:08 пп

  Все правильно-нечего воровать….хотя конечно лучше бы было ворам пальцы отрубовать,потом руки глядишь и воровство бы прекратилось….и в крупных размерах тоже.

 3. ФСБ рулед

  Ноябрь 15, 2014 at 6:27 пп

  джинсу красти ………єбл*н,невже нічого кращого
  не знайшов

 4. НАРОД

  Ноябрь 16, 2014 at 9:34 пп

  КРАСАВЦИ !

 5. кнт

  Ноябрь 16, 2014 at 11:15 пп

  а ждинсы то не вернули, улику вернуть нельзя.врать научитесь правдободобно

 6. Ляпацон

  Ноябрь 17, 2014 at 9:57 дп

  Було б несправедливим промовчати.
  Тому:
  Дійсно за якісь джинсяки небораці-чуваку світить 4 роки зони, бо збитків завдано якомусь чи якоїсь СПД-торгівцю (дрібному чи середньому класу — «надії та золотому фонду» нашої Укравй’їнської еконгноміки та дерижави).
  А от мабуть не всім первомайцям відомо що наших земляків пристойних людей похилого людей (в основному трудящого люду, пенсіорнерів, інвалідів) нашими ж потворами-земляками фінансовими спецами «Чорнобривчиками» через створену ними Фермерську кредитну спілку десь у 2008 2009 році обікрадено на суму біля чи понад 2 млн. грн.
  І вже 5 років наші правоохранці ніяк не можуть знайти підходи до «Чорнобривчиків» та їх гопкомпанії в сенсі як їх притягти до реальної хоча б матеріальної
  відповідальності за розікрадені людцькі депозитні вклади, які були розікрадені верхівкою спілки шляхом роздавання певним подільникам «глухих» (завідомо невозвратних) кредитів та послідуючого липового об’явлення крадійцями своєї спілки банкрутом з знищенням усіх важливих архівних облікових грошових документів.
  А тута джинси, джинси.

 7. вася

  Ноябрь 19, 2014 at 4:03 пп

  в романовой балке из за ремонта спорт зала дети занимаются физ культурой на улице(до минус 10 градусов С)

 8. Ляпацон

  Ноябрь 19, 2014 at 5:26 пп

  Оце ще 17 листопада було зроблено комент до інформації про Первомайського «особливо небезпечного злочинця» що вкрав джінси.
  В коменті ж йшла мова про Первомайську Фермерську кредитну спілку, керівництво якої обікрало (як так зручніш — то «кинуло» вкладників депозитів — пенсіонерів, інвалідів, рядових трударів, людей далеко не першої молодості) на більш ніж 2 млн. грн., тоді коли курс долара був десь 4,05 грн.1 доллар.
  Йшлося в коменті й про те що наші правоохоронці ніяк не можуть розібратись у тій справі.
  Сьогодні вже 19.11.2014 року, а перший комент у стадії чи стані: » Ваш комментарий ожидает проверки..».
  Якої провєркі???!!!!
  Ходять, правда,балачки серед люду, що сумнівними кредитними послугами нашої спілки користувались деякі й наші чиновники, то може через це і справа не дуже рухається і коменти застрягають у якогось, чи якої перевіряючої особи.
  До річі з Миколаївською подібною кредитною спілкою «Флагман» (згідно повідомлення у газеті «Рідне Прибужжя») за допомоги прокуратури області вже розібрались: знайшлись і шахраї, і кримінальна справа передана до суду.
  Запахне реальною тюрмою для шахрахїв — знайдуться й гроші.
  Перевірять потрібно не людей яких обікрали, а тих хто поклав у спілку на зберігання гроші та й не отримує їх вже більш 5 років.
  Якщо у нас «Первомайськ — Інфо» таке чесне і порядне, то підіть до Міської міліції, Прокуратури та й там перевірте що там робиться зі справою.Або зверніться до членів спілки які потерпіли.
  Правда до одного з потерпілих вже звернутись неможливо, бо хворів,хворів один бідолага, не мав коштів на лікування, воював, воював за свої гроші, та й не витримав поневірянь і хвороби та й наклав на себе руки.
  Це факт.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска