Новости

У Первомайську педагоги закупили «золоті продукти» за бюджетний рахунок

1.4K

Управління освіти Первомайської міської ради Миколаївської області продовжує закуповувати продукти харчування для школярів по надвисоким цінам, переплачуючи значні суми бюджетних коштів.

Так, як вже повідомлялося, в квітні цього року Управління освіти Первомайської міської ради закупило у ТОВ «Мясницкая двір» на суму 254 000 350 гривень на поставку 203 тисяч 480 штук курячих яєць, тобто ціна одного яйця за даним договором склала 1 гривню 25 копійок за штуку при тому, що на той момент середня ринкова ціна яєць в Миколаївській області становила 80 копійок за штуку, пише «Преступности Нет».

Раніше, в березні, це ж управління у цього ж підприємства купило свинину за ціною 58 гривень за кілограм, хоча середня її ціна по Миколаївщині на той момент складала 46 гривень. Борошно тоді у «Мясницкая двору» вийшла за ціною 5,8 гривень за кілограм, хоча її середня ціна — 4,45 гривень. Цукор ТОВ «Мясницкая двір» продав міськвно за ціною 12 гривень за кілограм при середній ціні в 8,82 гривні, а вершкове масло — за ціною 72 гривні при середній — 65,81.

Сьогодні ж, згідно з даними «Вісника державних закупівель», Первомайське міськуправління освіти знову набуло свинину, купивши її в черговий раз у ТОВ «Мясницкая двір». Через півроку ціна цього м’яса у даного постачальника склала цілих 82 гривні за кілограм при тому, що, згідно з офіційними даними моніторингу споживчих цін на соціально значущі товари Міністерства економічного розвитку і торгівлі України станом на 30 жовтня 2014 року в Миколаївській області середня ціна одного кілограма свинини становить не більше 62 гривень.

8 Комментариев

  1. Родя

    Ноябрь 18, 2014 at 6:11 пп

    А шо, вы думаете Феликсовна мусульманка и не ест свинину ?????

  2. Аноним

    Ноябрь 18, 2014 at 7:36 пп

    Это где вы такие цены то откопали? Даже по официальной статистике Николаевской области цены на некоторые продукты гораздо выше вашей ‘рыночной» цены

  3. ра

    Ноябрь 19, 2014 at 1:27 дп

    ну и шо дальше?

  4. Аноним

    Ноябрь 19, 2014 at 3:11 пп

    И где вы такие цены взяли???
    Держстат
    Головне управління статистики
    у Миколаївській області
    Середні ціни на споживчому ринку області на окремі продовольчі товари
    у березні 2014 року
    яйце 9,35 (десяток)
    борошно 4,67
    цукор 10,10

    Это официальная статистика!! Там так же написано:
    Зазначені рівні цін отримано в рамках проведення щомісячного державного статистичного спостереження за змінами цін на споживчі товари (послуги), яке органами державної статистики здійснюється на вибірковій основі, тобто за вибірковим переліком товарів-представників та об‘єктів торгівлі.
    Застереження: наведені ціни (середні ціни) призначені лише для розрахунків індексів цін на споживчі товари та послуги і не можуть використовуватися для інших цілей, зокрема не можуть бути підставою для обґрунтування цінових пропозицій та визначення переможців під час проведення конкурсних торгів згідно з процедурами, встановленими Законом України «Про здійснення державних закупівель».

  5. вася

    Ноябрь 19, 2014 at 4:01 пп

    в романовой балке из за ремонта спорт зала дети занимаются физ культурой на улице(до минус 10 градусов С)

  6. ФСБ рулед

    Ноябрь 20, 2014 at 2:34 пп

    трохи не по темі,завтра у п»ятницю біля скрверу небесної сотні проводимо годовщину майдану о 17 -00,в суботу о 16 -00 хода пам»яті жертв голодомору,до пам»ятника Шевченко,хода починається від медичного коледжу (училища)

  7. Фінревизорчик

    Ноябрь 20, 2014 at 6:40 пп

    От це і є готовнісіньська кримінальна справа з підстави розкрадання бюджетних коштів (чи їх розтрачання) тими кому вони були довірені на суспільні потреби.
    Ціни реальні на продукти, які діяли на час тих «конкурсних держзакупок відомі». Скільки завдано збитків бюджету також відомо, особи відомі.
    Так у чому ж справа????
    Потрібно, либонь, створювати паралельну правоохоронну та судову народну систему, якщо державні не справляються.
    Усього навсього.
    Згадується що в одному, десь дворічної мабуть давності, інтерв’ю в газеті Всесвіт наш МЕР (чи МЕТр) давав ( чи давала) пояснення відносно переплати чи завіщення обсягів чи розцінок на ремонті якогось багатоквартирного будинку на суму 60000 грн. (усього — навсього???!!!!).
    Такого широкого жесту, зрозуміло не без меркантильного інтересу припустився наш тодішній (може ще й досі сьогодняшній) нач-к ЖКХ.
    От тоді МЕР пояснював/ла що гроші ті Нач.ЖКХ повернув у касу бюджету, а тому «злочину і нема»???!!!!.
    Тобто не вийшло, значиця перенесемо маневри на слідуючий раз (на ремонті іншого бюджетного об’єкту).
    Ну шо тут скажеш….
    А Ви уявіть собі шановні первомайці-виборці і невиборці, а що робиться у таких питання у столицях серед великого чину, які оперують бюджетними мільярдними коштами.
    Це Вам не дах «відрехтувати» на 60000 лівих деревляних гривників.

  8. Мама

    Декабрь 13, 2014 at 2:55 дп

    Висповідались?Легше стало? Вірите від цих ввіртуальніх розкриттів злочинних дій влади вже печінка болить.Балаканини море , а дій 0 , 0 і ще раз 0.