Новости

Первомайські школярики піклуються про наших бійців [ФОТО]

811

Колектив Первомайської ЗОШ І ступеня № 11 організував благодійний «Солодкий ярмарок». Це вже вкотре, коли учителі, учні та батьки, згуртувавшись, провели захід на підтримку земляків, які у зоні АТО боронять країну від агресора. Кошти, виручені від продажу солодощів, були спрямовані саме на потреби бійців.

Про це пише сайт «Первомайські новини«.

Справжня акція доброти розгорнулася у шкільному холі. Тут шкільні продавці за доволі символічними цінами охоче пропонували відвідувачам придбати домашнє печиво, кекси, ватрушки, тістечка та інші кондитерські вироби. Добра і смачна ініціатива проходила у дусі патріотизму. Адже дехто із учнів навіть спеціально одягнули вишиванки, віночки або прикрасили шкільне вбрання жовто-блакитною стрічечкою.

124423
Як зазначила директор школи Наталія Вердиш, на виручені кошти від першого ярмарку, було закуплено два комплекти термобілизни та зимових спальника. Учасники АТО, наші земляки, старший солдат в/ч А 2183 Василь Чебану та солдат цієї ж військової частини Юрій Коркін, які саме збиралися від’їжджати до Маріуполя, одразу відзвітували особисто про придбане й подякували усім, хто долучився до благородної місії. Крім того, Юрію Коркіну була надана додаткова допомога: на кошти, які вдалося зібрати під час другого ярмарку, йому купили зимовий комплект одягу та тепле взуття.

123756
Частину зібраних грошей також було вирішено передати на протез одному з поранених у зоні АТО бійців Олексію. До речі, завдяки соцмережам вдалося зібрати потрібну суму і чоловік вже має змогу ходити. Радує те, що і наша часточка коштів, так би мовити, причетна до доброї справи.

Не залишилася осторонь наша шкільна родина й надала фінансову допомогу тяжко хворій учениці 6-А класу ЗОШ №15-колегіум Тетяні Маланчук, яка наразі перебуває на лікуванні в Києві.

На решту грошей, які залишилися від двох ярмарків, закупили вовну для виготовлення теплих в’язаних жилетів. Одна із мам учнів школи стала ініціаторкою того, щоб вив’язати кілька теплих і таких вкрай необхідних у морозні зимові дні безрукавок для наших солдат.

– Кожен із нас переживає за побратимів, які воюють на Сході. Допомагати їм – це обов’язок кожного громадянина нашої держави, адже ми маємо підтримувати один одного в цей нелегкий час. Наші воїни-захисники повинні знати, що у них є надійний тил, – зазначила директор Первомайської ЗОШ І ступеня № 11 Наталія Вердиш.

Матеріал на сайт надіслала Ірина Тихончик, мама учня 3-Б класу

Комментарии

комментарии

Новости Первомайска