Новости

Росіяни за 2,6 мільйони переведуть лікарню в Первомайську на біопаливо

1.2K

Управління капітального будівництва Миколаївської облдержадміністрації 2 грудня уклало угоду з ТОВ «Теплоком-Україна» на впровадження альтернативних видів палива (пелети) в Первомайській центральній районній лікарні м. Первомайськ. Вартість угоди складає 2,58 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Передбачені загальнобудівельні роботи, придбання тепломеханічного обладнання і обладнання електрозабезпечення, пусконалагоджувальні роботи.

«Теплоком-Україна» зареєстрована у Києві і належить двом російським фірмам – керуючій компанії холдингу «Теплоком» і ЗАТ «Інтегратор енергетичного комплексу». Директором є Кузнєцов Андрій Анатолійович.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Теплоприлад ЛТД», зареєстроване в Києві у липні цього року. Засновниками значаться Всеволод Захаров, Руслан Невгадовський і Кузнєцов Михайло Андрійович. На сайті компанії її конкурент на торгах «Теплоком-Україна» вказана як партнер.

18 Комментариев

  1. думающий

    Декабрь 14, 2014 at 5:41 пп

    поможем рассее…

    • Татьяна

      Декабрь 14, 2014 at 9:44 пп

      И как оно так получается? Тут мы на ценники фигачим флаг рашки, чтобы не покупали их товары…и тут же мы у них на херову кучу бабла услугу заказываем!!!

      Петюня, ты не прав! Не за такого президента мы голосовали!

      • Додж

        Декабрь 14, 2014 at 9:45 пп

        Шо Танька, ты за Петьку голосовала?))) Ну и как оно тебе доллар по 20 завтра будет, на биотопливо больницу нам кацапы переводят и в стране ничего кроме плохого не добавилось, но зато зашибись какие мы патриоты и как нам хорошо живется!

        Я против Порошенка! Козел он!

        • Доктор

          Декабрь 15, 2014 at 7:40 пп

          Так Таньке бабло в доллярах привозят…ей все равно…она ничего не потеряла,а только нашла…

          • Правдоруб!!!

            Декабрь 16, 2014 at 7:56 пп

            А тебе в рублях?

      • Доктор

        Декабрь 15, 2014 at 7:41 пп

        Тупым так и надо….

  2. Могу и нафеячить

    Декабрь 14, 2014 at 7:02 пп

    очуметь ,зашибись !!!!значит вата может ,а нам слабо ? на кой ляд выбранна эта швора из 450 рыл ,что бы лоббировать интерессы ваты ????

    • Аноним

      Декабрь 16, 2014 at 7:48 пп

      Судя по коментам… природа в твоей голове точно чего-то ‘нафеячила’))))))

  3. Аля Антоненко

    Декабрь 14, 2014 at 9:37 пп

    А що в Україні нема спеціалістів, щоб зробити цю роботу??? Чи ми досі ждемо поки хтось за нас щось зробить???

  4. Василий Украинец

    Декабрь 14, 2014 at 9:38 пп

    опять отмывают бабки

  5. Альвина Тихоненко Буракова

    Декабрь 14, 2014 at 9:38 пп

    очуметь ,зашибись !!!!значит вата может ,а нам слабо ? на кой ляд выбранна эта швора из 450 рыл ,что бы лоббировать интерессы ваты ????

  6. Валерий К

    Декабрь 14, 2014 at 9:39 пп

    А що в Украiнi нема cвоix мiнicтрiв???Що аж 3-х привезло з закордону???Це як???

    • Аноним

      Декабрь 16, 2014 at 7:49 пп

      У нас только специалисты по революциям и майданам!!!!!!

  7. Лука

    Декабрь 14, 2014 at 9:46 пп

    Юлю в Президенты!!! Она порядок наведет! Ура!!!

  8. Бейба

    Декабрь 15, 2014 at 12:18 пп

    Нам ше тут не хватало росіянських грошей.отямтеся люди.

  9. Я

    Декабрь 15, 2014 at 8:43 пп

    Ну если на биотопливо пойдут Путлер, Айфоня, Киселев, Лавров и прочие их прихлебатели, то я обеими руками ЗА!
    А чтобы лучше горело — можно добавить Дромашко, Барского, Кукурузу и Шурко. В них говна много. 🙂

  10. Андрей

    Декабрь 16, 2014 at 11:42 дп

    Тендер признають недійсним, поплатиться управління будівництва і адмінрайлікарні. Особи, які прийняли участь — родичі (батько і син), отже, тендер липовий, договір недійсний. Ждем продовженя подій

    • Правдоруб!!!

      Декабрь 16, 2014 at 7:56 пп

      Виновных за сотрудничество с ПУТЛЕРОВСКИМИ холуями к ответу!