Новости 24 декабря 2014

Правоохоронці повернули восьмирічного втікача додому

Правоохоронці знайшли та повернули малолітнього втікача матері, який майже тиждень мешкав сам в будинку свого батька. Про це виданню Первомайськ-інфо повідомила Оксана Кондратьєва, помічник начальника Первомайського МВ УМВС України в Миколаївській області по взаємодії з громадськістю та ЗМІ.

До чергової частини Первомайського міськвідділу міліції за допомого звернулась 30-річна жінка, яка повідомила про зникнення її восьмирічного сина.

Правоохоронці отримавши прикмети хлопчика, відразу розпочали заходи щодо його розшуку. В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітниками карного розшуку Первомайського МВ УМВС України в Миколаївській області було знайдено малолітнього втікача.
Восьмирічний «мандрівник» розповів правоохоронцям, що пішов з домівки тому, що йому забракло материнської уваги, а також через постійні сварки матері з її співмешканцем. Майже неділю він жив в будинку свого батька, який на даний час знаходиться на заробітках. Так як у підвальному приміщенні було достатньо їжі, тому хлопчик додому не поспішав.
Правоохоронці провели з хлопчиком профілактичну бесіду про недопустимість такої поведінки, а його матері винести попередження про те, що за неналежне виконання обов’язків щодо виховання неповнолітньої дитини, буде притягнена до адміністративної або кримінальної відповідальності.

 

1 Комментарий

  1. ёпт

    Декабрь 27, 2014 at 1:05 дп

    А чего ушла? ?????

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top