Новости 26 декабря 2014

В Первомайську відбувся перший обласний учбово-атестаційний семінар з хортингу [ФОТО]

20 грудня у нашому місті, в приміщенні міського відділу внутрішніх справ, проходив перший обласний атестаційно-навчальний семінар з хортингу під керівництвом Першого віце-президента Української Федерації Хортингу, голови Атестаційної Колегії УФХ Олексія Миколайовича Семигала, за підтримки начальника Первомайського відділу внутрішніх справ Олександра Володимировича Бадери.

У семінарі взяли участь керівники та інструктори організацій та їх вихованці, представники Федерації Хортингу міста Первомайська під керівництвом Дениса Нестерчука та Федерації Хортингу Первомайського району під головуванням Руслана Голісевича.

image_85
Метою даного семінару є детальніше ознайомлення з технікою, кваліфікаційними вимогами даного виду спорту, проведення навчальних тренувань, за результатами яких була проведена атестація на ранки спортсменів.
Основна увага була приділена борцівській техніці, тому що половина технічних прийомів у хортингу являє собою боротьба.

image_84
За результатами семінару всім спортсменам, хто цього дня атестувався, за рішенням голови Атестаційної Колегії УФХ Олексія Миколайовича Семигала був присвоєний 1 ранк, а представникам Федерації Хортингу Первомайська Уляні Середенко та максиму Щербаню та вихованці Федерації Хортингу Первомайського району Наталі Суфлітіній були присвоєні 2 та 3 ранки відповідно.

image_82
На заході також був присутнім начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури, національностей, релігії, молоді та спорту Первомайської міської ради Євген Михайлович Романов. Активну участь у організації та проведенні прийняв Віце-президент Миколаївської обласної федерації Хортингу Сергій Валентинович Мицик.

image_86
На зборах тренерів та керівництва федерації було розглянуто питання про проведення у лютому місяці наступного року у Миколаєві Відкритого Всеукраїнського турніру з хортингу серед дітей, кадетів та кадеток та Чемпіонату України серед чоловіків та жінок.
P. S. Голова Миколаївської обласної федерації Хортигу Юрій Васильович Галімон висловив подяку начальнику Первомайського відділу внутрішніх справ Олександру Володимировичу Бадері, начальнику відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури, національностей, релігії, молоді та спорту Первомайської міської ради Євгену Михайловичу Романову, батькам спортсменів за підтримку, розуміння та допомогу, а керівникам Федерації Хортингу міста Первомайська Денису Нестерчуку та Федерації Хортингу Первомайського району Руслану Голісевичу подякував за якісну підготовку спортсменів.
(стаття із газети «ТВ Всесвіт»)

4 Комментариев

 1. Часа во

  Декабрь 27, 2014 at 1:10 дп

  Моладцы. Ура.

 2. Патриот

  Декабрь 29, 2014 at 3:09 дп

  Молодцы!

 3. патриотка

  Январь 3, 2015 at 11:05 пп

  Руслан, ты самый лучший тренер!

 4. Вася

  Январь 9, 2015 at 2:16 пп

  Чому політика нас цікавить більше ніж спорт, фізична культури та здоровий спосіб життя. Чому ми не розуміємо що здорові діти, здорова молодь це наше майбутнє. НЕ РОЗУМІЮ.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top