Новости

В Первомайске похоронят бойца АТО погибшего в Иловайском «котле» [ФОТО]

891

Первомайск вновь скорбит. В город пришло печальное известие: в зоне АТО погиб уроженец Первомайска, Роман Слободянюк. Об этом сайту Первомайск-ИНФО сообщил родной брат погибшего Николай Слободянюк.

Центр освобождения пленных ОО «Офицерский корпус» не раз публиковал списки пропавших в зоне АТО украинцев, Роман Слободянюк постоянно был в этом списке. Недавно родные узнали что Романа уже нет.

 — Рома пропал в 29 августа, под Иловайском когда там был «котел»,  во время ожесточённых боевых действий. Детей и жены у брата нет. Когда будут похороны, я еще не знаю, Рому еще должны привезти с Днепропетровска. Учился брат в школе №9, потом учился в Мечникова. Служил брат по контракту, — сообщил Первомайск-ИНФО Николай Слободянюк

12 января Роману исполнилось бы 25 года.

Всем, кто хочет оказать финансовую помощь семье, обращайтесь к брату Николаю по телефону 0968827915.

 

10 Комментариев

  1. Ум

    Январь 16, 2015 at 8:18 дп

    Во сколько похорон?и от куда хоронить будут?

    • Татьяна

      Январь 20, 2015 at 12:51 пп

      Похорон затра, в среду, 21-го января.
      10.00-12.00 — Центральная ПЛОЩАДЬ Первомайска.

  2. Неизвестно

    Январь 17, 2015 at 12:03 дп

    Очень хорошим человеком был! Добрым и порядочным..мухи не обидит.. Соболезнования семье….

  3. Татьяна

    Январь 17, 2015 at 6:44 пп

    Пока не известно на счет похорон.

    временно создали сообщество https://vk.com/roma_nash_geroy, чтобы скоординировать информацию касательно помощи семье и даты проводов в последний путь.

    Если вам что-то известно или небезразлично горе семьи Героя, подписывайтесь.

  4. Наталія Волошина

    Январь 18, 2015 at 1:35 дп

    Не сумуй, матусю. Не сумуй, рідненька, Ворогів багато – правда ж, лиш одна. Я солдат. Бороню Україну неньку, Сором віддавати матір ворогам… Ти сама навчила, щоб по правді жити, Щоб в житті, ніколи зрадити не смів, Ти навчила щиро вірити й любити Рідний край… Я маю бити ворогів… І, якщо, рідненька, не вернусь до тебе, Долю проклинати, ненечко, не смій… Ти зростила сина — козака, солдата, Боронити має край він рідний свій… Хіба ж можна, мамо, щоб оцю калину, Нашу мову й пісню і оці поля, Гвалтувала , ніби, молоду дівчину, Та орда скажена зайди й москаля… І хотілось , мамо, ворога спитати, Нащо смерть він сіє у моїм краю? Чи ж, була, в ординців, цих, скажених, мати? Чом не вклала душу вона в них свою?… А тобі вклоняюсь, матінко, у ноги, Що мене навчила, ти, по правді жити…. Що попри всі війни, болі і тривоги Ми людьми лишились… вміємо любити… Лідія Яр

  5. Наталія Волошина

    Январь 18, 2015 at 1:36 дп

    Вічна пам’ять герою… Співчуття батькам і всій родині…

  6. УКРОП

    Январь 22, 2015 at 9:52 пп

    Мамо, не плач. Я повернусь весною.
    У шибку пташинкою вдарюсь твою.
    Прийду на світанні в садок із росою,
    А, може, дощем на поріг упаду.

    Голубко, не плач. Так судилося, ненько,
    Що слово бабуню вже не буде твоїм.
    Прийду і попрошуся в сон твій тихенько
    Розкажу, як мається в домі новім.

    Мені колискову ангел співає
    I рана смертельна уже не болить.
    Ти знаєш, матусю, й тут сумно буває
    Душа за тобою, рідненька, щемить.

    Мамочко, вибач за чорну хустину
    За те, що віднині будеш сама.
    Тебе я любив. I любив Україну
    Вона, як і ти, була в мене одна.

  7. МАСИК

    Январь 23, 2015 at 5:33 пп

    Сльози на очах. Болить серце за чужих дітей. Молоді гарні, жити й жити, а життя обірвалося ЗА ЩО? Хто дасть відповідь ЗА ЩО ГИНУТЬ МОЛОДІ ГАРНІ, СПОВНЕНІ ЖИТТЯ ХЛОПЦІ, ЗА ЩО?

  8. местный

    Февраль 5, 2015 at 5:15 пп

    ГЕРОЯМ СЛАВА!

  9. местный

    Февраль 5, 2015 at 5:17 пп

    — Жінко, чого Ви плачете? Ваш син – Герой, Ви що не бачите?
    Ще цей хлопчина і он той. Героєм був мені завжди… З тих пір, коли почав іти, з тих пір, коли сказав він «мама»… Я так раділа, так ридала. Від щастя сльози проливала, так ніби знала, ніби відчувала! Я так його тримала, так оберігала… Та все ж пішов — за іншу битись маму! Мені ж залишив вічну рану…