Новости

В Первомайську відбудеться святкування завершення «Великої Української Ходи» [ФОТО]

2.8K

Чотири місяці, 24 кілометри, 99 населених пунктів позаду в організаторки акції «Великої Української Ходи» Катерини Валевської, що вчора завершилась на найвищі точці України горі Говерлі на Прикарпатті.

-Акція почалась 14 вересня з Майдану Незалежності в Києві. Мета Ходи вшанувати пам’ять загиблих героїв Майдану і АТО та пронести через всю Україну дух патріотизму, від міста до міста, від села до села приєднати Прапор Єдності заради миру і перемоги, на якому українці писали свої побажання та свої думки, — розповіла Валевська сайту Первомайськ-ІНФО.

 

Вражена подіями Майдану київська вчителька російської мови та літератури вирушила містами України збираючи прапори з побажаннями українців. Ще за часів Революції Гідності родина Катерини не прийняла її поглядів. Племінниця з Євпаторії прийняла російське громадянство, батько її сина колишній регіонал живе на Миколаївщині. Єдиний з ким вона спілкується сьогодні — син.

За час акції Валевська побувала у всіх регіонах України, була навіть на Сході. Відмовились від участі в ініціативі три населені пункти – Умань, Бориспіль та село Поляниця на Прикарпатті.

Зібравши 99 прапорів, сотню синьо-жовтих стягів у день свого 50 –ти літня Катерина Валевська підняла на Говерлу. Після цього в ніч з 19 на 20 січня акцію повторять на вулиці Інститутській, вшановуючи пам’ять Небесної Сотні.

Крім того, до 20 лютого Катерина Валевська планує видати дитячу книгу репортажів і відкрити музей під відкритим небом в пам’ять героїв.

Як повідомила виданню «Первомайськ-ІНФО» Валевська 17 січня 2015 року в Первомайську Миколаївської області відбудеться святкування завершення Ходи, яка почалася 14.09.14 в Києві і завершилася 11.01.2015 в Ворохті (Карпати), де був приєднаний сотий прапор, на честь пошани Небесної Сотні та Героїв АТО,заради Єдності,Миру і Перемоги України.

— Я привезла на свою маленьку Батьківщину всі сто прапорів, які єднала протягом чотирьох місяців по нашої неньки-Україні. Тому запрошую на свято патріотизму, яке відбудеться в центрі міста на площі 17.01.15 з 13-оо до 16-00. Ви будете мати можливість побачити, доторкнутися до низки прапорів довжиною в 150 метрів, залишити свій надпис,зробити фото. Далі прапори їдуть в Київ і будуть розгорнуті з 19-20 січня на вулиці Небесної Сотні. У Вас є можливість побачити всі подарунки українців,які дарувалися в різних містах України для створення музею «Єдина Україна». А також приєднатися до благодійного ярмарку, випити кави, чаю і посмакувати смачними солодощами. Звертаюся до патріотів Первомайську і районна — відгукнутися і приєднатися до підготовки акції!!!,- каже Катерина.

Запрошую приєднатися до історичного свята районні центри:
Криве Озеро, Врадієвка, Южно-Українськ, Вознесенськ, які прийняли участь в Всеукраїнської акції і всі хто любить Україну.
Всі репортажі, фото увійдуть до книги «Під Небом України», яка вже побачить світ 18 лютого 2015 і подалі будуть прикрашати музей.

— ДЯКУЮ ЗА ПІДТРИМКУ І СПРИЯННЯ АКЦІЇ МІСЬКУ РАДУ, БУДИНОК КУЛЬТУРИ,ЗМІ І ТЕЛЕБАЧЕННЯ. Тепер чекаю патріотів!!!Для акції потрібен разовий посуд, серветки, цукор, кава,чай і солодощі, зроблені своїми руками. А також ваші таланти і відкриті серця. СЛАВА УКРАЇНІ!!!, — запросила всіх Валевська

dof1sME67ew

Ua8ArZW-DPM

35 Комментариев

  1. Бородач

    Январь 15, 2015 at 5:50 пп

    Кто такая, эта сучка крашенная . В рейтинг 50 поцов Первомайска она не вхожа.

    • Ника

      Январь 19, 2015 at 7:38 пп

      Светик,у нас в городе ее хорошо знают

    • Ника

      Январь 19, 2015 at 7:38 пп

      у нас в городе ее хорошо знают

  2. прямо

    Январь 15, 2015 at 7:03 пп

    Жена (видалено модератором),в прошлом.

    • Гость Петя

      Январь 15, 2015 at 10:58 пп

      А ее экс-муж это тот что рынок держит? Так это она ему изменила с его корешем. Он потом еще от пьянки лечился.

      Слава Украине. Чудачка молодец, мужа-рыга до пьянки довела. Умничка.

    • прямо

      Январь 16, 2015 at 2:00 дп

      Нужно наверное поставить в известность Василия Мосякина, что ваше непонятное издание удалило его(Мосякина)фамилию как нецензурное слово.

  3. туман

    Январь 15, 2015 at 11:00 пп

    Хорошее мероприятие, пойду. Кацапы не пройдут. Урааа.

  4. !

    Январь 15, 2015 at 11:07 пп

    Жена Мосякина было написано!

  5. горожанин

    Январь 16, 2015 at 9:51 пп

    рожа в самом деле на бывшую жену масякина похожа, лицо с явными признаками заболевания с диагнозом «майдан головного мозга»

  6. пацифист

    Январь 17, 2015 at 12:36 пп

    Горожанин,браво,под этот диагноз можно диссертацию писать

  7. одесситка

    Январь 17, 2015 at 5:12 пп

    да,я посмотрела вконтакте ее страничку,она знает как объединить Украину и держит в руках …скотч…да,диагноз…а встреча была в Первомайске? сколько человек пришло?

  8. Наталія Волошина

    Январь 18, 2015 at 2:16 дп

    КРАСНЕНЬКО ДЯКУЮ ВАМ, ПАНІ КАТЕРИНО, ЗА ВАШУ ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ!!! ДАЙ БОЖЕ ВАМ ЗДОРОВ’Я, МИРУ І ЗЛАГОДИ В РОДИНІ І В НАШІЙ НЕНЬЦІ УКРАЇНІ!!! ВИ ЗАСЛУГОВУЄТЕ НА МОЮ ПОВАГУ!!! Я НИЗЕСЕНЬКО ВКЛОНЯЮСЯ ВАМ ДО САМОЇ РІДНОЇ НАШОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ!!! НЕ ЗВАЖАЙТЕ НА КОМЕНТАРІ ВОРОГІВ УКРАЇНИ!!! ЇМ ВАС НЕ ЗРОЗУМІТИ!!! БО ВОНИ — ВАТНІКИ І ЗАПРОДАНЦІ, ЯКІ З ОСТЕРВЕНІННЯМ РВУТЬ УКРАЇНУ ТА УКРАЇНЦІВ, АЖ ПІНА З РОТА ЛЕТИТЬ… АЛЕ «ЗГИНУТЬ НАШІ ВОРІЖЕНЬКИ, ЯК РОСА НА СОНЦІ!!! ЗАПАНУЄМ І МИ, БРАТТЯ, У СВОЇЙ СТОРОНЦІ!!!»

  9. Наталія Волошина

    Январь 18, 2015 at 2:23 дп

    У МЕНЕ ЗАПИТАННЯ ДО ВЛАСНИКІВ ЦЬОГО ІНТЕРНЕТ ВИДАННЯ: ВИ ДЛЯ ЧОГО СТВОРИЛИ ЦЕЙ САЙТ? ЩОБ ТУТ ГНИДИ І ПАЦЮКИ РОЗВОДИЛИСЬ?! ВАМ САМИМ НЕ ОГИДНО ЧИТАТИ, ЩО ПИШУТЬ ЦІ СТЕРВ’ЯТНИКИ?! ЧИ ВИ НАВМИСНЕ РОЗВЕЛИ ЦЕЙ БЕДЛАМ АБИ ПОЗБАВИТИ НОРМАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ НОРМАЛЬНОГО СПІЛКУВАННЯ?!АБО НАВЕДІТЬ ПОРЯДОК АБО Я ПОСКАРЖУСЯ В СБУ В КИЇВ, ЩО ВИ РОЗВОДИТЕ СЕПАРАТИЗМ НА СТОРІНКАХ СВОГО САЙТУ ЩОБ ВАС ПРИТЯГЛИ ДО КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ!!! НЕ ПОТРІБНО З ПЕРВОМАЙСЬКА РОБИТИ ДОНБАС!!!

    • горожанин

      Январь 19, 2015 at 5:16 пп

      волошина а как же свобода слова? навести порядок это как? петь хвалебные оды вашей хунте и вам бандеровцам, хотя о чем говорить, стукачи всегда были в почете у бандер.

      • Наталія Волошина

        Январь 20, 2015 at 1:58 дп

        Собачата під собачими кличками вийшли на вигул і дзявкають… ЦЕ НЕ СВОБОДА СЛОВА!!! ЦЕ СОБАЧИЙ ГАВКІТ!!! СВОДА СЛОВА БУДЕ ТОДІ, КОЛИ ТИ (І ТАКІ ЯК ТИ) ПЕРЕСТАНЕТЕ БЗДІТИ І ПИСАТИМЕТЕ ВІДКРИТО ПІД СВОЇМ ІМЕНЕМ… ТАК, ЯК ЦЕ РОБЛЮ Я!!! ЗАПАМ’ЯТАЙ: БОЯГУЗІВ В ОСТАННЮ ПУТЬ ПРОВОДЖАЮТЬ НЕ ДЗВОНАМИ, А БЗДИНАМИ… ТОМУ, НЕ БУДЬТЕ БЗДУНАМИ, БО ЦЕ — ОГИДНО!!! МАЙТЕ МУЖНІСТЬ ВЕСТИ ДИСКУСІЮ ВІД СВОГО ІМЕНІ… А то вискакуєте з підворотні… погавкаєте… задерете ногу і по собачому свою НУЖДУ справите на сторінках цього інтернет видання і знову ховаєтесь у будку…

    • Аноним

      Январь 19, 2015 at 10:37 пп

      Жалуйся!)) Это будет еще одной новостью на сайте!!!)

    • прямо

      Январь 22, 2015 at 4:16 дп

      ЗА ЛЕГАЛИЗАЦИЮ МАРИХУАНЫ

  10. Наталія Волошина

    Январь 19, 2015 at 6:59 дп

    Народе мій! Стажденна земле! Боже!!!
    Дай сили нам, терпіння і надію,
    Спасе любов, а віра допоможе
    Здійснити нашу віковічну мрію.
    Важкі гріхи, ще важча їх спокута,
    Слізьми і кров”ю сплачено за все.
    Земля сплюндрована, а мова позабута.
    За що цей хрест, що мій народ несе?
    За що спокута, за яку провину,
    Невже ми відійшли від твого вчення?
    Якщо це гріх – любити Україну,
    То грішні ми, немає нам прощення!!!
    01.1997 Мирослав Вересюк

    • горожанин

      Январь 19, 2015 at 11:28 пп

      волошиной. так ты ответишь наконец почему два двоих сына здоровяка спортсмена патриота и просто великих укра до сих пор не в ато и родину не защищаешь? ты льешь крокодильи слезы по сынам других матерей а своих под юбкой держишь? так в чем твой патриотизм?

      • Наталія Волошина

        Январь 20, 2015 at 1:52 дп

        А кому відповісти? ТИ НІХТО І ЗВАТИ ТЕБЕ НІЯК… Я З БОЯГУЗАМИ НЕ СПІЛКУЮСЬ… ТИ ХОВАЄШСЯ ЗА СОБАЧИМИ КЛИЧКАМИ, А Я ЛЮБЛЮ ВЕСТИ ДИСКУСІЮ З ЛЮДЬМИ НА РІВНИХ, ЩОБ ЗНАТИ З КИМ СПІЛКУЮСЬ… А З ОПЕНЬКАМИ СПІЛКУВАТИСЬ, ТІЛЬКИ ЧАС ДАРЕМНО ГАЯТИ… І СЕБЕ НЕ ПОВАЖАТИ… У МЕНЕ НЕМАЄ В ЦЬОМУ ПОТРЕБИ…

        • горожанин

          Январь 20, 2015 at 10:16 дп

          ну все понятно, сказать нечего, да мадам волошина?)сынки то под юбкой сидят?)

        • горожанин

          Январь 20, 2015 at 10:19 дп

          тебя же дисскусию вести никто не просит-ты просто ответь тут всем почему два твоих сына-патриота не в ато а у тебя под юбкой сидят если вы так за страну переживаете?)

        • Аноним

          Январь 20, 2015 at 4:02 пп

          Ха… спрыгнула и отгавкалась)))) так что там с сыночками в своей будке прячешь??

  11. одесситка

    Январь 19, 2015 at 4:28 пп

    о,уже мадам Волошина стала,а текст и сущность не изменились,те же угрозы,те же проклятья…)))

  12. Наталія Волошина

    Январь 21, 2015 at 1:21 дп

    жжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжж
    Отак подивишся здаля на москаля
    – Неначе й справді він — людина,
    Та від Курил і до Кремля
    Воно було і є — скотина!
    Йому завжди усього мало!
    Де тільки всралося чи стало
    — Уже волає одтого
    — Тут все ісконне і його!
    Та хай тебе ухопить кат!
    Який же ти у біса брат?!
    Живи у рідному краю
    — Котись в Московію свою!
    І раз причина є така
    Й дорога в тебе неблизька
    То я тобі як друг і брат
    Піддати можу і під зад
    Щоб не морочив голови
    Й летів до самої Москви!!!
    (вірш з інету)
    жжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжж

    • Аноним

      Январь 21, 2015 at 7:55 пп

      Это не сынки твои сочиняют от безделия? К ним мобилизация еще не дошла?)

    • прямо

      Январь 22, 2015 at 4:17 дп

      ЗА ЛЕГАЛИЗАЦИЮ МАРИХУАНЫ

  13. гвоздик

    Январь 21, 2015 at 7:04 пп

    волошиной вот такие вот писаки вы не славитесь умом вашы головы как сраки переполнены дерьмом

    • Наталія Волошина

      Январь 22, 2015 at 3:08 дп

      Есть такие люди, — их зовут кацапы,
      До всего есть дело, всё им по плечу,
      Учат, как сношаться, даже маму с папой,
      Пьют заместо пива, — конскую мочу.

      Раздают кацапы ценные советы,
      Ведь они всё знают, и во всём секут,
      Где чего случится вдруг на белом свете,
      А кацап незванный, — сразу тут как тут.

      Где его не просят, и не уважают, —
      Именно в то место сунет он свой хер,
      Хоть своей же властью вечно унижаем, —
      Он на всё согласен, словно пионер.

      Что же тут поделать, — это их привычка, —
      Лезть под одеяло, и в ночной горшок,
      Ведь кацапы, знамо, — и в пи…де затычка,
      И к за…упе лысой красный гребешок.

      Тягот и лишений не страшась нисколько,
      За весь мир кацапы призваны страдать,
      Всем они помогут, — во дворе вот только
      За собою мусор некому убрать.

      Жили бы нормально, как все люди в мире,
      Но кацап, однако, твёрдо убежден,
      Что ему мешает смыть говно в сортире
      Хитрый и коварный, подлый Вашингтон.

      Как же вы, болваны, жалки и нелепы, —
      Сами обосрались с головы до пят,
      До чего забавно наблюдать, как скрепы
      В ваших черепушках без мозгов скрипят.

      Между тем, имея кой-какой всё ж опыт,
      Пьяная Россия всё встает с колен, —
      Но не понимает, бедная, что в жопе
      Не духовный стержень, а кремлёвский член.

      В голове опилки и обрывки ваты, —
      Кто из вас ответит на такой вопрос, —
      Вдруг подохнет Путин, — вы ж не виноваты,
      Вы же ни при чём ведь, — ё…аный колхоз?

      Что же вы за люди, — люди-человеки?
      Что же вам неймётся, в заднице свербит? —
      Будьте же вы, суки, прокляты навеки
      С вашим «русским миром», — fucking russian shit!

  14. !!!

    Январь 22, 2015 at 12:19 дп

    Волошиной-сама ты дура и каза твоя дура,а свои вирши лучше читай лягушкам на берегу синюхи и далеко и вони меньше.

    • Наталія Волошина

      Январь 22, 2015 at 3:09 дп

      НЕ КАЖИ, ЩО МЕНІ РОБИТИ, І Я НЕ СКАЖУ КУДИ ТОБІ ЙТИ…)))))))))))))))))))))))

  15. !!!

    Январь 22, 2015 at 7:18 пп

    Волошина тыже сама наполовину КАЦАПКА,как тебе не стыдно на такой мове балакать .Стыдобище,не позорь УКРАИНУ.МОСКАЛИКИ к вам не едут. В РОССИИ хохлов 5 миллионов работает и кормят свои семьи в Украине и к ним там хорошо относятся не делят чи западэнец чи южанин. ПОДУМАЙ,пока мозги набекрень ни съехали. Сходи в церьков, ПОКАЙСЯ И ПРИЧАСТИСЬ! Да… сильно Вам (но не всем)мозги промыли за 2о лет.Опомнитесь пока не поздно, чтобы потом не кричать — РЯТУЙТЕ!!!

  16. ???

    Январь 22, 2015 at 8:17 пп

    Волошина где ты по ФЕНЕ научилась балакать? Постыдись,ТОЛИ ТЫ ЖЕНЩИНА ТОЛИ ЗЭЧКА! Ты ведь на половину КАЦАПКА! и нечего это скрывать и не брызгай слюнями ядовитыми. Нечего на зерколо пинять, коли рожа кривая!Сходи на БУГ- ОЧИСТИСЬ ОТ МЕРЗОСТИ,окунись три раза, может успокоишся, есле нет то в ЛВРУ на ычет,бесов изгонять.

  17. Бандера

    Январь 22, 2015 at 10:35 пп

    Волошину вже нікуди не приглашають на заходи ,так на сайтах пише,як там Капацина ? поїхав дочка без роботи .зять теж….от жеж лихо,можно булоб до Корнацького піти знову у ножки покланятись…..але намолола лишку дорога закрита….а де зараз супєр арганізація «ЩІТ » казуть рейдерством у Південно-Українську промишляють,тут про мобілізацію заговорили ,а де дівся той підрозділ що начебто створений для охорони мостів ? хто знає ?

  18. Аноним

    Январь 23, 2015 at 12:35 пп

    Люди,любі,зрозумійте недалеких,що вони нещасні-це бісові діти,вони сліпі,глухі,з пустими душами і хворою свідомістю.Не витрачайте на них свою енергію,бо вони енергетичні вампіри!!!Не сваріться з ними,вони інші,вони пусті.І чим більше ви з ними будете сперечатися,тим більше вони будуть вас їсти.Забудьте їх!Залиште!Чим більше негатива,тим важче нашим хлопцям на Сході давити бісову нечесть.Направте свої думки на молитву,на Перемогу України! Єднаємо світлу енергію,допомагаємо нашим захисникам і наближаємо час ПЕРЕМОГИ! Це Божа війна-війна Добра зі злом! І Добро Переможе!!!))
    Слава Богу!Слава Україні і її Героям!!!