Новости

В Первомайську відбулась акція «Я – Волноваха» [ФОТО]

1.6K

Сьогодні, 18 січня, в Первомайську в сквері «Небесної сотні» відбулась акція «Я-ВОЛНОВАХА!»

 

 — Активна небайдужа молодь, жителі нашого міста долучилися до всеукраїнського вшанування пам’яті про загиблих під час обстрілу бойовиками рейсового автобусу під Волновахою, а також жителів інших міст Донбасу, які гинуть від рук терористів, — розповіла сайту Первомайськ-ІНФО голова Молодіжної громадської організації «Серце Європи» Зіна Олійник.

Прийнявши участь у Мирній ході єдності, пройшовши площею з величезним прапором України, та центральними вулицями, тримаючи плакат з написом «Я — Волноваха», мали змогу висловити підтримку всій Україні! Адже, лише вірою в серці та єдністю ми зможемо пройти тернистий шлях до вільного світлого майбутнього!

 -МИ — УКРАЇНЦІ! МИ — сильна НАЦІЯ! А СИЛА наша в ЄДНОСТІ! Тож, закликаю усіх БУТИ НЕБАЙДУЖИМИ! І зробити все можливе, щоб над Україною майорило мирне небо!, — підсумувала Зіна.

Крім молоді на акції була присутня відома патріотка Катерина Валевська.

 — На завершені Всеукраїнської акції «Велика Українська Хода», яка відбулася на моїй маленькії Батьківщині в Первомайську Миколаївської області, я мала змогу долучитися до Маршу Миру і первомайчани розгорнули всі прапори, з різних куточків України з думками про Єдність, Мир і Перемогу України. УКРАЇНА ЄДИНА, МИРНА, ВІЛЬНА!!! ❤Вже завтра ці прапори будуть розгорнуті на Небесній Сотні, де всі українці вшанують пам’ять Небесної Сотні та Героїв АТО, СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ГЕРОЯМ! УКРАЇНА НАБЛИЖАЄТЬСЯ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ!, — повідомила Катерина Валевська.

Свою позицію сказав і голова місцевої «Свободи».

 — У багатьох містах України проводяться акції «Я є Волноваха». Ми повинні розуміти, доки Росія існує в таких географічних межах яка є доти, ми не можемо думати ні про ніяке вигадане перемир’я. Народ України повинен гуртуватися і боротися проти головної країни яка експортує тероризм на весь світ. Світова спільнота повинна побачити проблему тероризму і в Україні, від рук Кремля гине 12 людей щодня на Сході. Європа та світ повинні розуміти, що Україна — це останній форпост перед навалою азіатської чуми. Лише об’єднавши зусилля з представниками світової спільноти нам вдасться побороти тероризм та досягнути миру на нашій землі», — сказав Евген Шарій

Слід відзначити що на акції були присутні організація «Орлик» та партія «Свобода».

Мєра міста Первомайськ Людмила Дромашко на акції не було.

0n71acMpmMs 8Nc4-9x4fBg 31Hs89lyfos 45HbLVCkwW0 AvQQqn28wm0 Dv3EIC9MuEY DZ4xbbuq7uo fJBik2ZKjY4 j1yRB5OjY6E jLHdfG__IyM mb8HzEzwSMk MBB4OVaiGKE OOySEojUrdg p4KgELUkBjk PDzFkv-ofEM PNOs8VsiqQ4 RKD4l5ww4V0 TD2H1RNlnBI UEZM1e1xSaE v3eAbutUzTU w8AWabEmk3k Xi7LSWLy6UM

41 Комментариев

  1. Первомайськ

    Январь 18, 2015 at 9:36 пп

    Ми Сильна, Незалежна, Вільна нація! А наша молодь — це майбутнє цілого світу!

  2. горожанин

    Январь 18, 2015 at 9:57 пп

    что то не видно на фото среди участников наших местных активистов во главе с Васильевым. наверно не стали ждать мобилизацию 20января а поехали добровольцами в донецкий аэропорт на подмогу «киборгам»

    • Наталія Волошина

      Январь 22, 2015 at 2:19 дп

      В АТО тільки з тобою разом!!! Тому збирайся, як будеш готовий, за тобою заїдуть.

  3. ТЕРЕЗА

    Январь 18, 2015 at 10:39 пп

    Спасибо Первомайской молодёжи за патриотичность,активность,сознательность. Вы — будущее Украины,а значит у нас всё будет отлично!!! Слава Украине!!!! Слава нации !!!Мы победим!!!!

    • прямо

      Январь 20, 2015 at 9:18 пп

      Не будет всё отлично.Не обманывайте себя и людей.Украина в коме.И дата её похорон уже назначена.А нужна ли такая страна,если в ней даже думать теперь кроме,как патриотично,нельзя.Я,что,б..ть,присягу этой стране давал.На хер такую родину.Я с рождения всё жду,когда это здесь хорошо жить станет?А потом историю почитал и понял,что в этой стране сосед тебя задушит прежде,чем ты поймёшь в чём дело.Живите сами в этой засроаной стране.Я еду в Европу, сам туда вступать.

      • Наталія Волошина

        Январь 22, 2015 at 2:20 дп

        Ти не любиш нашої мови,
        А ні музики, ні землі…
        Прапор кинув ти наш під ноги
        І спалив його у вогні.
        Але хто ти такий, чужинцю?
        Та який був у тебе рід?
        І не рівня ти українцю,
        Бо таким був і прадід, і дід!
        Забирайся, іди додому
        І руйнуй там у себе все!
        А той прапор, що кинув додолу
        В нас дитина мала піднесе!
        Галина Гайвась

      • Аноним

        Январь 28, 2015 at 7:31 пп

        Чемодан в руки и скатертью дорожка!!!……РОДИНУ КАК И РОДИТЕЛЕЙ НЕ ВЫБИРАЮТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      • Бандера

        Январь 28, 2015 at 7:35 пп

        Пакуй валізу і скатертиною тобі шлях!!!!!!БАТЬКІВЩИНУ,ЯК І БАТЬКІВ НЕ ОБИРАЮТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. вишиватнік

    Январь 18, 2015 at 11:12 пп

    На Донбасі кожен день Волноваха.Сьогодні Горлівку бомбили так,що страшно.Десятки цивільних загинуло,збирали частинами серед міста,ось так,а ви Волноваха-Волноваха.У чому діти Донбасу винні?Зупиніть дибільну війну!

    • Наталія Волошина

      Январь 19, 2015 at 6:35 дп

      Хіба дитина винувата, що в неї мати (батько) дурнуваті? Батьки тих діток, що страждають, нищили українські прапори, бігали з трьокольоровими ганчірками по Донбасу і кликали Путіна… Тепер пожинають те, що посіяли… Запропонуй як зупинити дибільну війну? ЗДАТИСЯ ВСІЙ УКРАЇНІ В ПОЛОН ОКУПАНТАМ?

      • вишиватнік

        Январь 19, 2015 at 2:19 пп

        Іди до дупи,стара карга,діти-це святе,і можна вирішувати все дипломатією,байдуже хто там що кричав,цим і вирізняється справжній патріот,що він любить свій народ,не залежно від політичних поглядів і точно не буде підтримувати громадянську війну

        • Наталія Волошина

          Январь 22, 2015 at 2:22 дп

          Відкликати своїх військових і очистити дорогу окупантам аж до Львова? ТА НІ, КРАЩЕ ТИ, СУЧИЙ ПОТРОХ, ПАКУЙ ВАЛІЗИ І ВИМІТАЙСЯ У СВОЮ РАШУ!!!

          • ВОЛОШИНОЙ

            Январь 23, 2015 at 9:43 пп

            ДУРА И ЕСТЬ ДУРА! СТАРАЯ ВЕШАЛКА.ОТЬПРАВЬ СВОИХ УБОГИХ УБЛЮДКОВ В АТО НЕ ХРЕН ЗА ЧУЖИМИ ЖОПАМИ ПРЯТАТЬСЯ И ГАВКАТЬ.

      • прямо

        Январь 20, 2015 at 9:07 пп

        Патріотично-схибнута жінка.

    • Наталія Волошина

      Январь 19, 2015 at 6:51 дп

      Народе мій! Стажденна земле! Боже!!!
      Дай сили нам, терпіння і надію,
      Спасе любов, а віра допоможе
      Здійснити нашу віковічну мрію.
      Важкі гріхи, ще важча їх спокута,
      Слізьми і кров”ю сплачено за все.
      Земля сплюндрована, а мова позабута.
      За що цей хрест, що мій народ несе?
      За що спокута, за яку провину,
      Невже ми відійшли від твого вчення?
      Якщо це гріх – любити Україну,
      То грішні ми, немає нам прощення!!!
      01.1997 Мирослав Вересюк

  5. Честний

    Январь 19, 2015 at 1:34 дп

    Все що було придумано це заслуга не Зиночки а другога человека. Но его и не вспомомнили и ни напесали о нем нечего.

    • Наталія Волошина

      Январь 19, 2015 at 6:36 дп

      Візьми і напиши… В чому проблема? І ми тій людині усі разом подякуємо!!!

    • відповідь:

      Февраль 1, 2015 at 3:24 дп

      невже на цьому можна піаритись….СОРОМ тобі! Що своє ім’я хочеш приписати!До будь чого лиш би засвітитись!

  6. @))!!!

    Январь 19, 2015 at 1:48 дп

    Сашко Кравчук молодєць. Справжний партиот

    • відповідь:

      Февраль 1, 2015 at 3:26 дп

      невже на цьому можна піаритись….СОРОМ тобі! Що своє ім’я хочеш приписати!До будь чого лиш би засвітитись!

    • герой

      Февраль 16, 2015 at 12:26 дп

      кто это???

  7. УКРОП

    Январь 19, 2015 at 2:36 дп

    Такі тролі як ти війну і розпалювали.

  8. Наталія Волошина

    Январь 19, 2015 at 6:39 дп

    МОЛОДЦІ ДІВЧАТА І ХЛОПЦІ!!! ВИ — ОКРАСА НАШОГО МІСТА!!! КРАСНЕНЬКО ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВАШ ПАТРІОТИЗМ І НЕБАЙДУЖІСТЬ ДО ТИХ ПОДІЙ, ЯКІ ВІДБУВАЮТЬСЯ В УКРАЇНІ!!! У ВАШИХ РУКАХ МАЙБУТНЄ НАШОЇ КРАЇНИ!!!ДЯКУЮ ВАШИМ БАТЬКАМ, ЯКІ ТАК ГАРНО ВАС ВИХОВАЛИ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

    • горожанин

      Январь 19, 2015 at 5:12 пп

      волошиной.ответь еще раз на мой вопрос на который ты так и не ответила- почему ты вот такая патриотка и два сына у тебя великие патриоты, только патриотизм какой то вшивый. почему твои сыновья патриоты и спортсмены не «защищают» донбасс с оружием вы руках а дома сидят и только кричат о патриотизме. у них вроде и здоровье нормальное и подготовка есть. в чем же дело?

      • прямо

        Январь 20, 2015 at 9:09 пп

        Они наверное психи.

      • Местный

        Январь 20, 2015 at 11:23 пп

        Горожанину: А наверное наваляли тебе Волошины,и по делу! А иначе чего тут тебе из-под лавки на них погавкивать,выгреб наверное тумаков,пацаны они крепкие!

        • горожанин

          Январь 24, 2015 at 8:52 пп

          так и о том же. крепкие пацаны а сидят дома, почему не в ато?()

      • Иван Абрамовыч Пытренко

        Январь 21, 2015 at 10:52 пп

        Горожанину; Дети волошыной не могу они больные плоскостопием. и хитроЖОПИЕМ.

  9. Ника

    Январь 19, 2015 at 7:36 пп

    Катюшек-Светик,постарела ты,постарела…..

  10. вишиватнік

    Январь 19, 2015 at 8:14 пп

    Дітей цих тільки шкода,що на фото,не в тій краіні народились,але це не тільки у нас таке жахіття коється,більшість краін світу у безпросвітній темряві і багні,від вас залежить що ви побудуєте собі на майбутнє,бо наше покоління тільки зруйновувало,ми передаємо вам ці руіни,а ви будьте розумніше за нас,збудуйте щось

    • прямо

      Январь 20, 2015 at 9:32 пп

      Теперь только один путь.До основанья,а затем..Невозможно,что-то новое построить,если фундамент по швам разлазиться.Эта страна-покойник.И это не призыв, так думать.Это лично моё мнение,и оно не всегда может совпадать с мнением людей.

    • Наталія Волошина

      Январь 22, 2015 at 2:26 дп

      Болить мені все те, що відбувається,
      Коли я чую, що домівки хтось цурається…
      Коли святим себе хтось подає,
      Насправді ПІДЛО БАТЬКІВЩИНУ ПРОДАЄ!!!
      І хочеться кричати: «ЗУПИНІТЬСЯ!!!»
      Вас Бог створив ЛЮДЬМИ!!!
      ВИ — НЕ ТВАРИНИ!!! СХАМЕНІТЬСЯ!!!
      Галина Гайвась

  11. 22-ГОР

    Январь 20, 2015 at 8:07 пп

    Эти детки всей правды незнают. Кровь на руках Порошенко.Вам ездят по мозгам а Вы и уши развесили.

    • Наталія Волошина

      Январь 22, 2015 at 2:27 дп

      «Вчера погиб очень хороший человек, звали его Николай, позывной «Питер», похороны пройдут 18 числа на Богословском кладбище Санкт-Петербурга. У Вас в группе о нем писали один раз даже. Если можете, расскажите эту печальную новость у себя на стене, чтоб все, кто его знал, смогли проститься с ним или хотя бы поставить свечку за его душу! Он был настоящим другом, братом, сыном, защитником и мужем! Пусть земля ему будет пухом! Вечная тебе память, Николай!»
      Источник: http://vk.com/strelkov_info?w=wall-57424472_39747
      І ЩО Ж ОЦЕЙ ХОРОШИЙ ПАРЄНЬ ІЗ ПІТЕРА РОБИВ В УКРАЇНІ?! НЕВЖЕ ЙОГО ПОРОШЕНКО ТУДИ ПОКЛИКАВ? ЧИ МОЖЕ ПУТІН — ХУЙЛО ПОСЛАВ?!

    • відповідь:

      Январь 28, 2015 at 5:20 дп

      Нічого ми нерозвішували…просто хочеться лише вірити, що цей жах завершиться якнайшвидше!!! Надія жевріє в сердці…і хочеться радіти життю, і хочеться жити…хочеться просто мирного неба над головою УСІМ…

  12. УКРОП

    Январь 22, 2015 at 9:36 пп

    Зомбі, кров на руках кремля вже років 800 не змивалася. Так порох мудак тільки тому що цей ліберально олігархічний жмот не вводить військовий стан.

  13. гвоздик

    Январь 22, 2015 at 11:02 пп

    волошина у тебя вместо мозгов жидкое дерьмо или ты спсихушки пишеш стихами

  14. Скипидар

    Январь 23, 2015 at 4:47 пп

    Скотская группа и новости скотские!

  15. Александр

    Январь 23, 2015 at 4:54 пп

    Гибнут люди пачками, сотни становятся инвалидами. А что сделал ты? А я выложил фотку с картинкой в интернет, зарисовался с флагом, лайкнул в соцсетях. Ахуеть. По Донецку тоже выйдете или как?

    • відповідь:

      Январь 25, 2015 at 3:28 дп

      Александр, Дітей в АТО хочете послати???…розумно…
      Ця акція проводилась в пам’ять про загиблих під час обстрілу бойовиками рейсового автобусу під Волновахою, а також жителів інших міст Донбасу, які гинуть від рук терористів… На жаль, ми — діти цієї війни!..і в наших силах це тільки мати надію і віру у краще майбутнє нашої рідної землі!

  16. 222-ГОР

    Январь 26, 2015 at 1:08 пп

    ПУСТЬ РАДА ВО ГЛАВЕ С ЯЦЕНЮКОМ ОТПРАВИТСЯ В АТО,ЭТО ЦЕЛЫЙ БАТАЛЬОН, ПОКАЖУТ ПРИМЕР. ТОЛЬКО КИШКА ТОНКА А ХЛОПЦЫ ГИБНУТ ЗА ИХНЮЮ СЫТУЮ ЖИЗНЬ.