Новости 29 января 2015

В Первомайську міліція перейшла на посилений режим несення служби, — Олександр Бадера

В приміщенні міської ради відбулася прес-конференція начальника Первомайського міськрайонного відділу УМВС України в Миколаївській області Олександра Бадери для представників місцевих засобів масової інформації.

Олександр Володимирович повідомив, що міліція перейшла на посилений режим несення служби. Буквально вже третій день проходить служба у дві зміни: з 8.00 години ранку до 8.00 години вечора та з 8.00 години вечора до 8.00 години ранку. Перехід на посилений режим пов’язаний з активізацією бойових дій на сході країни, з подіями, що відбулися в Маріуполі, та з проведенням диверсійних дій в містах Харкові, Запоріжжі, Одесі, Миколаєві.

«Посилений режим означає: патрулювання місць великого скупчення людей, приближення патрулювання до об’єктів інфраструктури (залізничні мости, мости республіканського значення та через які пролягають автомобільні шляхи). Наряди на даний час приближенні до стратегічно важливих та соціальних об’єктів. Задіяні практично 100% особового складу. Заходи проводяться з метою виявлення осіб, які можуть нанести шкоду нашому місту. Що стосується оперативної обстановки в цілому по місту, то вона практично не змінилась у порівнянні із січнем минулого року. Рівень злочинності залишився на тому ж рівні. З початку нового року резонансних ситуацій особливо не відбувалось, але були нещасні випадки – це дитина впала у недобудованому готелі та смерть місячного малюка. Кінець 2014 року, які і весь рік, був дуже важкий, в місті сталися два резонансних випадки, яких дуже давно не було в місті. Це два розбійних напади на сім’ї підприємців. На даний час розслідування ведуться», — розповів журналістам посадовець.

прес-конференція(9)

Олександр Володимирович також відповів на питання кореспондентів, які стосувались: можливого відновлення озброєної охорони залізничного мосту; патрулювання разом із територіальною обороною; боротьби із кіберзлочинністю; допомоги працівників міліції переселенцям із Донецької та Луганської областей; люстрації в рядах Первомайського міськрайонного відділу УМВС України в Миколаївській області.

По закінченню прес-конференції Олександр Бадера звернувся до жителів міста з проханням повідомляти на «гарячу лінію» 102 про осіб або предмети, які викликають підозру. Будь-яка інформація буде перевірена.

5 Комментариев

 1. КВІ

  Январь 29, 2015 at 10:37 пп

  пане Олександре, Ви спочатку, хоча б для власного посадового самозбереження, за офіційними даними ІЦу МВС області чи Головного УкрМВС ІЦу, познайомились поближче з особами, що прописались у сучасних наших громадсько-войовничих формуваннях правопорядку, з якими вже співпрацювали та маєте намір на подальше.
  Бо кадри вирішують все. У всі часи.
  Але якість тих кадрів про яких Ви — ніхто не турбується.
  А у них у минулому та у сьогодняшньому за душею, ніхто ні відає окрім них самих.
  Є й славні люди, але не виключено — навпаки.

 2. Ветеран

  Январь 30, 2015 at 6:11 пп

  Наблюдал сегодня на Фрегате типа учений по оперативном планам » Гром» , «Выкуп» . Саня (Бадера) я тебе не завидую …..цирк с участием дошкольной группы. Пожалей их родителей.

  • Пенсионер

   Февраль 1, 2015 at 11:20 дп

   Ты не Ветеран,а Уибан, пацаны вырастут,а ты таким и останишся.В каком подразделении Альфы ты служил специалист.

   • Пенсколлега

    Февраль 1, 2015 at 5:33 пп

    Коллега, наблюдать типа учения на Фрегате не наблюдал.
    Но то что наша служба:
    Первомайський МВ УМВС України в Миколаївській області по якості кадрів, а звідсіль і за результатам роботи бажає бути багато, навіть дуже багато кращою, то є факт.
    І не Олександра Володимировича, і нікого з попередників його не є у тому вина.
    Провина у нашій системі влади та вищих кадрах.
    Достатньо згадати наших нещодавніх міністрів їх відомства.
    Один з тих міністрів ще на так давно заявляв, що
    у нього хоча юридичної освіти й нема, але 2 вголові багато ідей».
    Пізніш на вулиці Інститутській цей же екс-міністри кричав у обличчя своєму колезі «Полковнику ти підарас» та намагався завдати тому полковнику фізичних тілесних ушкоджень.
    Інші міністри МВС мінялись як у калейдоскопі визерунки.Не встиг ще з біографією одного ознайомитись, вже читаєш про звільнення його наступника.
    Про юридичну освіту останнього взагалі щось ніяких відомостей, одні лише етапи успішної комерціної та революційної діяльності та відмості що він він на 67-му місці серед 130 найбагатіших успішних бізнесменів України.
    Міністром юстиції також не так вже давно ще один був заїжджий з забугорний, який при призначенні на посаду заявляв: «Юридичної освіти у мене дійсно немає, але я відчуваю себе юристом».
    Нещодавний міністр оборони, той що фактично лише керував державною пожежно-сторожовою охраною (ДСО), керував Збройними Силами України, і навіть обіцяв парад перемоги на окупантами Криму в Севастополі провести через кілька тижнів чи днів.
    Незабутня пані ВІП доктор-гениколог була ще недавно секретарем РНБО.
    Та що казати колгоспний рахіник бухгалтер, бджоляр цілим Президентом України був.
    От і на низах первинні кадри тому й далекі від належного рівня.

 3. Служивый

  Февраль 10, 2015 at 2:47 дп

  Да это просто очередные сказки Бадеры. На улицах как не было видно ни одного мента, так и сейчас. Они же только знают кака деньги срубать, впрочем как и их начальник.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top