Новости

Аби перейменувати площу Леніна в Первомайську невистачило 13 голосів [ФОТО]

3.6K

В місті відбулись громадські слухання щодо перейменування площі В.Леніна. На слуханнях були присутні: міський голова Л.Дромашко, перший заступник міського голови А.Димидовський, заступник міського голови по промисловості, зв’язку та розвитку підприємницької діяльності О.Кукуруза, заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Толста, керуюча стравами виконкому міської ради І.Мезенцева, начальник управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Н.Олішевська, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, представники громадських організацій та політичних партій, городяни та журналісти місцевих засобів масової інформації.

На громадські слухання прибули 124 жителі міста. Питання винесене на порядок денний заходу викликало у багатьох первомайців значний інтерес. Представники міського осередку Комуністичної партії України та окремі городяни до початку роботи громадських слухань хотіли отримати роз’яснення про причини зібрання, заважаючи головуючій розпочати роботу та повідомити інформацію, які і цікавила вищевказаних осіб.

слухання (5)

слухання (4)

Але слухання все ж розпочалися. Більшістю голосів присутніх у залі було обрано секретаріат та лічильну комісію, затверджено порядок денний та регламент роботи слухань. Після чого, до присутніх звернулась головуюча на громадських слуханнях, голова постійної комісії міської ради з питань духовності, освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту Тетяна Плотнікова. Тетяна Іванівна зачитала учасникам зібрання звернення, що надійшло до міської ради від представників громадських організацій «Орлик», «Щит», «Правий Сектор», «Ніхто крім нас», Товариства польської культури м. Первомайська щодо перейменування площі ім. В.І.Леніна. «Оскільки питання перейменування площі В.Леніна піднімається не вперше та є актуальним для багатьох жителів Первомайська, відповідно до статті 13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», глави 2.7 Статуту територіальної громади міста Первомайська підписано розпорядження міського голови від 20.01.2015 року №6-р «Про підготовку і проведення громадських слухань щодо перейменування площі В.Леніна». Згідно з ним, з метою визначення ставлення населення до питання перейменування головної площі міста та обрання її найбільш доцільної назви вищезазначене питання було винесене на громадські слухання. Розпорядженням було затверджено склад робочої групи та заходи щодо підготовки та проведення громадських слухань щодо перейменування площі В.Леніна.

слухання(1) слухання (3)

Робочою групою була проведена певна робота в цьому напрямку. Зокрема, питання, винесене на громадські слухання заздалегідь оголошене у місцевих засобах масової інформації. Бажаючі могли ознайомитися з додатковими матеріалами з даного питання у відділі інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю та ЗМІ.

У міській громадсько-політичній газеті «Вісник Первомайська» протягом листопада-грудня діяла відкрита колонка, у якій публікувались думки та пропозиції городян щодо питання перейменування площі» — зазначила у своєму виступі Тетяна Плотнікова.

Після цього, слово будо передане начальнику юридичного відділу апарату виконавчого комітету міської ради Василю Пригарі, який надав роз’яснення щодо юридичних наслідків перейменування площі для всіх суб’єктів (юридичних та фізичних осіб) зареєстрованих за цією адресою, і які мають нерухомість чи земельні ділянки.

слухання (6) слухання (2)(1)

Мешканці міста мали нагоду висловити свої думки, зауваження та пропозиції щодо питання, яке стояло на порядку денному. Ставлення до перейменування площі у багатьох учасників слухань виявились діаметрально протилежними, що викликало досить значне протистояння під час обговорення, зокрема між представниками «Правого Сектору» та представниками міської громади, які висловлювались проти зміни назви площі, підкреслюючи, що це питання зараз не на часі і є багато важливіших проблем, ніж пошук нових назв для площ і вулиць. Під час виступів свої думки висловили 19 осіб.

Після тривалого обговорення зазначеного питання більшістю голосів присутніх на слуханнях, що взяли участь у голосуванні, була підтримана пропозиція не перейменовувати площу ім. В.І.Леніна, за що проголосувало 57 учасників. Підтримали ініціативу перейменування 45 городян, 1 – утримався, решта учасників не голосували.

17 Комментариев

 1. гостьЯ

  Февраль 1, 2015 at 7:04 пп

  Ну читайте же сами, что пишете! Керуюча сТравами….

  • дрон

   Февраль 2, 2015 at 1:36 дп

   Бабки Первомайские — реальная политическая сила в городе!!!! Побежденная кучка правого сектора и свободы, ушла зализывать раны нанесенные мощным и несгибаемым легионом пенсионеров, в свои штабы. Такого апперкота от пожилых людей они не ожидали. Ребята, молодежь, слушайте своих бабушек и дедушек, они мудрые, или останетесь без вареников и карманных денег на пиво! А плохие дяди и тети хотят развалить страну, идут на политическое обострение и используют вас в своих меркантильных целях. Бабушки и дедушки вам плохого не пожелают.

   • Неопреновый кондуктор

    Февраль 2, 2015 at 10:30 пп

    Почти акула пера!Еще немного и умоешь Заражевскую!

 2. 73567Иван Абрамовыч Пытренко

  Февраль 1, 2015 at 7:50 пп

  Переименовать площу в вот таких https://www.youtube.com/watch?v=nQy1EsIrMqw&list=TL735638386585EShcoYu1otU героев УКРАИНЫ.

 3. Гражданин

  Февраль 2, 2015 at 2:39 дп

  Не нужно ни чего переименовывать!!! Это бред!!!

  • Бандера

   Февраль 5, 2015 at 12:17 пп

   а ти бува часом не комуняка ?

   • Гражданин

    Февраль 5, 2015 at 9:41 пп

    Яка різниця хто Я.Навіщо міняти назву площі, всі ж прекрасно розуміють, що від цього ми краще жити не будем!Є набагато важливіші питання, які доречі потрібно вирішувати негайно!!!

 4. Віктор

  Февраль 2, 2015 at 3:31 пп

  Час вимагає змін.Молоде покоління гуляє і відпочиває на площі, всерівно доведеться змінити назву.Але сподобалась думка, що можливо треба провести референдум!

 5. Игорь

  Февраль 5, 2015 at 10:13 дп

  Если к сожалению переименуют доставшие всех по горло националисты, все равно для всех как была площадь Ленина, так и будет, и никто ее вашим новым тупым именем называть не будет

  • Бандера

   Февраль 5, 2015 at 12:19 пп

   дістали ? так бери валізку і в!ьо в парашку тримати тебе тут ніхто не буде.

   • ???

    Февраль 5, 2015 at 9:26 пп

    БАНДЕРА — МАЛ КЛОП ДА ВОНЮЧ.

   • Таня

    Февраль 5, 2015 at 11:39 пп

    Ты,Бандера-матюкашник,умное что-то напиши,пластинку пора сменить,одни и те же фразы. Пытайся донести свои мысли и главное,идеи ,культурно.А так люди никогда не помирятся между собой и война не закончится.А некоторым этого только и надо.

 6. Виктор

  Февраль 6, 2015 at 1:15 пп

  Стыдно на это всё смотреть.Что так и будем жить в этом дерьме???

 7. ???

  Февраль 6, 2015 at 1:51 пп

  Таня-ты умная девчина, побольшебы таких как ты а не брехунов майданутых.

 8. Пацифист

  Февраль 7, 2015 at 11:22 дп

  Если Бандере не нравится наше общество,пусть сам берет вализку и ту-ту на Галичину

  • Гражданин

   Февраль 8, 2015 at 2:29 дп

   Полностью Вас поддерживаю!!!

 9. Скипидар

  Февраль 9, 2015 at 9:42 пп

  Хорошая пословица-когда собаке делать нечего, она лижет свои яйца!

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска