Новости

В Первомайске у старика мошенники сняли с платежной карты 1 тыс. грн.

692

Сотрудники Первомайского горотдела милиции устанавливают личность злоумышленника, который воспользовавшись банкоматом, завладел деньгами жителя Первомайска.

В дежурную часть Первомайского ГО УМВД Украины в Николаевской области обратился 65 — летний местный житель с сообщением о том, что с его пенсионной карточки были сняты деньги в сумме более тысячи гривен.
Заявитель рассказал правоохранителям, что днем на его мобильный телефон поступило СМС-сообщение о снятии средств с его пенсионной карточки в сумме более одной тысячи гривен. Мужчина утверждал, что карточка находилась дома и реквизиты он никому не сообщал.

— Правоохранители проверяют полученную информацию и принимают меры по установлению личности и задержанию злоумышленника, который совершил данное преступление, — сообщили сайту Первомайск ИНФО в пресс-службе.

По данному факту следственным отделением Первомайского ГО УМВД Украины в Николаевской области начато уголовное производство по признакам ч. 1 ст. 185 УК Украины (Кража), санкция которой предусматривает наказание в виде штрафа от пятидесяти до ста необлагаемых минимумов доходов граждан или общественных работ на срок от восьмидесяти до двухсот сорока часов, либо исправительных работ на срок до двух лет, либо ареста на срок до шести месяцев, либо лишение свободы на срок до трех лет.

5 Комментариев

 1. Прес от іще

  Февраль 2, 2015 at 8:33 пп

  Шановні наші панове правоохранці, у нас по місту і району, правда більше по місту, різного калібру шахраїв шастає та шарашать та обшмандьорують населення стільки, скільки колись було диких кроликів на великому острові Австралія.
  То вікна, двері якийсь шустряк від імені Дніпропетровської якоїсь фірми все виробляв та «виробив» так на мільйон-два гривників для понад 50 осіб довірливих первомайців.
  То інший «дєятєль» меблі «євростиль» на замовлення «зробив» та такий же мільйон.
  То депозити (останні збереження) бідних людей-пенсіонерів кредитні спілки, то якийсь Миколаївський «Альянс», то наша місцева Фермерська кредитспілка, розікрали на мільйонні суми під шумок «про наявність важкої увсесвітньої фінансової економічної кризи».
  А то у якогось фермера грошики шахрайчики поцуплять під поставку десятків тон бензину, соляри, попередньо (для затравки) продавши пару тон.
  І шо кажуть наші правоохранці — то є цивільна справа, йдіть у суд з позовом.
  А насправді ці справи — чистий кримінал (заволодіння чужим майном …шляхом обману чи з л о в ж и в а н н я довірою.
  А от хто має розсліджувати то вже проблеми органів, а органів треба мати. Кваліфікованих. І бажання треба мати. А нема.
  Не виключено, що бажання нема і через небезкорисність по ставленню до спритних шахрайчиків.
  Буває й таке: шахрай вже два-три роки офіційно — «у розшуку», а реально — кожен вечір у кабаку «999», «Софії» чи ще десь чи іншому питєйному «закладі» розважається.
  Така собі зараз доба шахраїв та різної іншої братви крадійсько-грабіжницького штибу відбувається.
  А ми про Еуропу, про ЄС, ПАРЕ про евроцінності,правову дерижаву, справедливість.

 2. для Прес от іще

  Февраль 2, 2015 at 11:26 пп

  Если ты будешь писать такое, то правоохранительные органы обидятся и подадут в суд на тебя, докажут в суде что преступности в Первомайске нет и посадят за клевету тебя 🙂

  • Від от іше

   Февраль 3, 2015 at 12:03 пп

   02.02.2015 в 23-26,! не филюйся за мене за себе стережись шоб не обікрали, чи не обгарбували, чи не обшахраювали.
   А правоохоронітельниє органи не оббідяться бо є конкретні потерпілі(вони ж — свідки безпорядності наших оргАнів) і ті потерпілі ще й либонь дуже терплячі люди, бо якби подали заяви про відшкодування збитків з правохронніх органів то ці б й органи вже без штанів ходили би, а лише в одних службових картузах.
   До речі в тих же РосФедераціях така практика судова є.Вкрали у одного чувака автомобіль на вулиці у населенному пункті у Нижньому новогороді. Він істягнув з органів його вартість бо суд визнав шо у мужика авто було на сигналізації двері замкнені тобто з його боку ніякої халатності не було, а влада свого обов’язку з зщабезщпечення правопорядку на території міста не виконала і тому сплатила мужику за рішенням суду вартість автомобіля.

 3. прямо

  Февраль 3, 2015 at 3:50 дп

  Слава Украине???

  • Эге ж

   Февраль 4, 2015 at 2:17 пп

   Є у нас один знайомий, від влади до речі, от одного разу ми йому при зустрічі: «Слва Україні!!!».
   А він у відповідь каже : «Невірне».
   «А як потрібно гаслувати?»- питаємо.
   «вСр…сь Україна» — була відповідь.
   Хто правий, час мабуть покаже.
   А в деякому сенсі, для певної (більшої) частини люду вже є зрозумілим. Особливо для тих, хто сподівався на майдано-яйценюховські покращення — «протягом шести місяців року чи двох».
   Ще з пару-трійку його новітніх рехворм і новий перепис населення можна буде здійснити раза у чотири швидше ніж останній, що був.
   Бо ж переписувати не буде кого, якщо не підвезуть нам брати — європейці та амертвиканці якихось народів з інших знедолених жебракуючих земель.
   Станемо мулатами, метисами.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска