Новости

В Первомайске горел жилой дом. Есть пострадавшие

607

Вчера, 17 февраля, в 6:22 в Службу спасения поступил звонок от жителей дома по ул. Будённого Первомайского района с сообщением о пожаре. Об этом сайту Первомайск-ИНФО сообщили в ГУ ГСЧС Украины в Николаевской области.

На место происшествия прибыл дежурный караул 23-й государственной пожарно-спасательной части и немедленно приступил к тушению огня. Благодаря оперативным и слаженным действиям пожарников, к 6:50 возгорание на площади в 40 кв.м. удалось полностью ликвидировать.

На месте событий были травмированы две женщины 1954 и 1977 г.р., первая от госпитализации отказалась, а вторая была доставлена в Первомайскую районную больницу.

По предварительной версии, причиной пожара стало короткое замыкание электропроводки.

1 Комментарий

 1. Колколгоспник

  Февраль 23, 2015 at 9:19 пп

  Хазяювати пан Аркадій, слід визнати, вміє.
  Про те що свої мільйони чи мільярди віддав людям, слід визнати, — це він конешно «заливає».
  Землю у людей пайземлевласників фактично було видурено, слава Богу (для них) лише у користування аренду за копійчані ціни.
  Але на те люди й дУрні, щоби їх обдурювали.
  Земля фактично панством не викуплена, а взята в аренду на півсотні років, бо ж нема такого закону, щоб землю сільського назначення ні раніш, ні поки що, слава Богу (знов для селян), зараз можна було б продавати.
  Вже не один раз говорилось, що ще в пору коли землю ще тільки паювали, то американці за нашу 1 гектар селянської землі готові були платити біля 20000 своїх американських доларів.
  Перші ж паї земельні А.Карнацький брав у своїх земляків по 1900 доларів за 5 га. паю.Відчувається «невеличка» різниця.
  В останні роки бралась така ж сама земелька по біля: 2500-2900 доларів за такий чи трохи більший чи менший пай.
  Не виключено, що землю таки зроблять предметом продажу та купівлі. От тоді:років через 40-50, коли арендні договори скінчаться, розумні селяни (але де їх узяти??!!, якщо старці повимирають, а молодим «все по барабану») і можуть сказати пану Аркадію, що вони є нащадками тих предків, хто з ним укладав на початку 2000 р. ті довгограючі договори аренди, і скажуть. Оренда скінчилась, хочемо перезаключити договори по нових цінах, або продати по 20 чи 30 тисяч доларів за 1 га.
  А що буде з селянами? Старі вимруть. Молодь — частина не наплодиться, частина вцілілих, підуть як Тарасик колись наш Шевченко іншої долі шукати, але можливо зі 100000 чи 150000 доларів в кишенях.
  Якщо такі гроші їм пани за їхні паї дадуть.
  Ті хто непитущі, працьовиті, роботящі, не балакучі, будуть у панів працювати. Якщо у пана Аркадія, то ще й за непогану зарплатню.
  Якщо у інших, то як вже вийде.
  От і спробуй чітко визначитись щодо нього. Який він? Добрий чи не дуже? Чи як?

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска