Новости

Первомайські спортсмени гідно виступили на відкритому Чемпіонату Києва з хортингу [ФОТО]

1.2K

14 лютого у Києві відбувся Відкритий чемпіонат Києва з хортингу – українського національного виду спорту, який був започаткований в Україні Едуардом Анатолійовичем Єрьоменком. Чемпіонат проводився серед юнаків, юніорів та дорослих. Керівництвом Миколаївської обласної федерації Хортингу було прийняте рішення щодо участі вихованців у даному змаганні з метою підготовки спортсменів до чемпіонату України, що проходитиме 28 березня у Дніпропетровську. Слід відзначити, що спортсмени з м. Києва та області за підсумками 2014 року являються найсильнішою командою, тому саме це й спонукало прийняти участь в цьому змаганні. Це допомогло підвищити технічний та психологічний рівень наших спортсменів.

У змаганнях взяли участь більше 200 спортсменів – команди з Києва, Київської та Миколаївської областей.

Збірна команда Миколаївської області була представлена спортсменами з федерації міста Первомайська та федерації Первомайського району, керівник Денис Нестерчук, Руслан Голісевич та Андрій Верпуховський.

2m_WeqoGdJg

Вихованці Дениса Нестерчука Максим Щербань та Владислав Глущенко зуміли завоювати І та ІІ місця відповідно у віковій категорії 18-35 років, та вагових категоріях – 70-75та 82-90 кг. Хотілося б зауважити, що Максим та Олександр вперше виступали на змаганнях такого рівня. Максим Щербань дуже впевнено та із перемогою провів усі три поєдинки. У першому він не дав жодного шансу київському представнику, закінчивши бій із рахунком 3:0 на свою користь. Другий поєдинок Максим із явною перевагою закінчив достроково, вдало провівши больовий прийом. Третій бій Максим провів із київським спортсменом, завершивши його перемогою також достроково. Таким чином Максим із гідністю виборов І місце.

5QiZUSLZpgM bAfqbhyd9Zc

А Владислав Глущенко дуже активно  провів  перший поєдинок в якому активно лідирував та наприкінці технічно провів больовий прийом в результаті чого здобув дострокову перемогу. В другому поєдинку завдяки ударній техніці вивів противника з рівноваги та скориставшись цим перевів поєдинок в партер де  достроково й закінчив удушливим прийомом поєдинок, в результаті чого здобув  перемогу. Але у фінальному поєдинку поступився більш досвідченому  київському спортсмену та став срібним призером змагань.

A80-2Ce94MA Cl1Rcta3hBM

Серед юніорів наші спортсмени також показали гарний результат. Вихованець Андрія Верпуховського Віталій Барвінок впевнено та гідно провів фінальний  поєдинок в якому показав гарну ударну техніку, але на жаль, наприкінці допустив помилку, в результаті чого поступився спортсмену з Києва та посів почесне друге місце.

Ще один представник нашої збірної — Віктор Дерновський – провів один поєдинок зі спортсменом  збірної команди Київської області,який у результаті став чемпіоном даного змагання. Хоча саме Віктор у цьому поєдинку першим відкрив рахунок, вдало провів удар та кидок, тим самим заробивши для себе два очки, проте потім київський спортсмен почав впевнено проводити наступальні дії, і зміг спочатку відвоювати одне очко, потім здобути ще два, та із рахунком 3:2 здобув перемогу.

FCDD8Ejtx58

Хотілось би відмітити активну підтримку віце-президента Миколаївської обласної федерації Хортингу Сергія Мицика, який на протязі всіх змагань постійно допомагав  та підтримував спортсменів чим вніс особистий вклад в результат команди.

Слід зазначити що основна мета участі в змаганні досягнута: визначені основні моменти, над якими необхідно працювати для покращення результату та вдалого виступу на березневому чемпіонаті України з хортингу.

Що ж, вітаємо наших спортсменів та їхніх наставників із гарною перемогою та бажаємо успіхів на Чемпіонаті України!

Л. Нікітська

(стаття із газети «ТВ»Всесвіт»)

Комментарии

комментарии

Новости Первомайска