Новости

Конфликт в Мигеевской школе набирает обороты. Учителя говорят о рукоприкладстве директора [ВИДЕО]

5.5K

Коллектив учителей, родителей и учеников Мигеевской школы обратились с коллективным обращением к «Правому Сектору» и к начальнику Первомайской милиции Александру Бадере в которой идет речь о том, что директор школы издевается над детьми и учителями.

Об этом пишет сайт «Первомайск.СИТИ«

В частности, люди подтверждают факты того, что детей и учителей избивают, морально унижают в результате чего учителя вынуждены писать заявления и увольняться, а дети переходят в школы города Первомайска.

Более подробно, с ситуацией, предлагаем ознакомится на видео, которое было опубликовано на канале Ютуб «Правого Сектора».

60 Комментариев

  1. Прохожий

    Март 4, 2015 at 4:38 пп

    ШОК !!!! Где Вова Шрам (типа правый сектор) а где школьное воспитание !!!!!

    • гостьЯ

      Март 4, 2015 at 10:53 пп

      А где мораль и нравственность и где такие пЕДАГОГИ , как этот директор?

    • Аноним

      Март 8, 2015 at 10:09 дп

      Благодаря таким прохожим як ти ми ніяк не можемо позбавитися від старої корумпованої і цинічної влади. Бо кожному в душі тепло від того що він прохожий.

    • Сашка

      Март 13, 2015 at 10:19 пп

      А то тебя так и не дошло, что это правосеки видео выложили?))

  2. Очевидец

    Март 4, 2015 at 7:56 пп

    А в романовой балке уже 2 месяца физкультура на улице и всем побоку

  3. Люстратор

    Март 4, 2015 at 8:38 пп

    Бадера молодец, другой начмилиции хер бы на такое внимание обращал. Надеемся что вы, Александр Бадера, так и останетесь честным милиционером. Хоть вы не быкуйте!

  4. Джура

    Март 4, 2015 at 9:05 пп

    Директор школы хороший человек! Она надежда всего образования! На ней все держится!

    • Учитель

      Март 4, 2015 at 9:26 пп

      Интересно, какой человек тогда в вашем понимании плохой? И если она надежда образования и на ней все держится, то капут всему и образованию и тому, что на ней держится.

    • Сергій

      Март 6, 2015 at 10:45 дп

      Тобто ви хочете сказати, шо зібралося 30-40 чоловік і всі як один оббріхували нещасну директоршу? До речі вчора по селі роз’їзджали завуч і вчиталь зі школи та заставляли батьків учнів підписуватися за те шо директорка хороша. Казали просто:»твоя дитина хорошо вчиться, якшо хочеш шоб все так і залишалось,- підпиши»

      Хороші люди такою хернею не займаються, бо їм нема чого боятися.

      • ФЕЛІКСОВНІ

        Март 7, 2015 at 6:27 дп

        100 учнів переїдуть вчитися в Первомайськ з Мигії. Феліксовна, приймайте, діти розумні, шкода, що так трапилось, винні не вони

        • ФЕЛІКСОВНІ

          Март 8, 2015 at 12:20 дп

          Це в тому випадку, якщо нічого не зміниться

  5. Публицист

    Март 4, 2015 at 10:48 пп

    Сколько людей,столько и мнений….Не верю никому…Наступило такое время,что любого можно оклеветать,а народ у нас такой,что скажи ему «фас» так бросится и на родную мать…

    • Землянин

      Март 5, 2015 at 12:29 дп

      К большому сожаление — это не «фас» и не клевета… И народ у нас не такой… Он молчал долго — терпел… Простил все — слова, моральные оскорбления… Но поднятие руки на человека не простил… И люди не врут, а ищут правду… И никто не мешает директору отстаивать свое «честное» имя… Но она этого не делает… А почему?

      • Алегро

        Март 7, 2015 at 6:31 дп

        Та ничего вам не поможет на местном уровне. Обращайтесь на центральние канали

  6. гостьЯ

    Март 4, 2015 at 10:50 пп

    Беспредел! Вызывать центральные ТК , например 1+1, дать огласку . Может, тогда будет реакция.

    • прямо

      Март 8, 2015 at 12:46 дп

      К примеру, диарея.

  7. Житель села

    Март 4, 2015 at 11:25 пп

    Даний випадок у Мигіївській ЗОШ , є недопустимий в громадянському суспільстві, тому є тестом для міліції в лиці Пана Олександра Бадери. Покажить час, виступить він захистником громадянських прав та свобод, захисником справедливості, чи і на далі міліція покриватиме злодіяння та чинитиме правосуддя за дзвінком.

    • Сивий

      Март 8, 2015 at 8:18 пп

      Не вимагайте від Бадери неможливого. Винна людина, чи ні, визначає лише суд.

  8. Аноним

    Март 4, 2015 at 11:46 пп

    Интересно,а Люстратор,в каком звании?Лейтенант милиции,как Михал Иваныч?

  9. василиса

    Март 5, 2015 at 7:36 пп

    да….Елена Сергеевна еще тот педагог..Шла бы и торговала пивом,как и раньше.И кто ее вообще протежировал на эту должность?Были Вовки -была дисциплина.Светлана Анатольевна,а Вы,почему молчите?

    • Олександр

      Март 6, 2015 at 11:13 пп

      Поддерживаю!!! Мені самому цікаво, чому Світлана Анатоліївна мовчить??? Дуже жалко, що нема Сергія Степановича!!!!! Такого мабудь ніколи не сталося!!!!!

    • майя

      Март 8, 2015 at 1:15 дп

      Вот именно при светлане анатольевне такого не было.школа была одной из лучших. А теперь ею руководит тетя лена из магазина стыд и позор

    • Сивий

      Март 8, 2015 at 8:21 пп

      Одна пивом торгувала, інша — м’ясом. Гарно керівні педагогічні кадри підбирають (мабуть, чим більший прибуток, то вища посада?)

  10. Таня

    Март 6, 2015 at 12:37 дп

    А кто сейчас директор школы?

    • мама

      Март 7, 2015 at 7:03 дп

      скотина, внучка двох поліцаїв, які розтріляли не одну тисячу своїх земляків, яку на сьогодні успішно прикриває Вовк. Чому дивуватись, вона сама й поставила її на це місце, а тепер дивиться на це все все й думає- дурачки, попи@… здете, й затихнете, а буде по моєму, підписи собиремо, син мій з сбу поможе. На цей раз нічого не поможе. І Маковієнко тобі не поможе. Ситуацію прочуствуй

  11. Света

    Март 6, 2015 at 10:52 дп

    вчора їздили збирали підписи за Олену Сергіївну. Залякували, шо якшо не підпішемо, то дитина з’їде по навчанну. Культурно конєшно все говорили, но все ж всі розуміють..

    • мама.

      Март 6, 2015 at 9:32 пп

      звертаюсь до кумів Порхун Олени Сергіївни — Ткаченко Оксани Миколаївни, та Ткаченко Валентина Михайловича, ви думаєте якщо ви назбираєте підписів то в школі стане легше дітям вчитися, так не можна рішати таку уже маштабну проблему, яка вийшла уже за межі Миколаївської області та й мабуть України. Зветртаюсь ще раз, якщо у дітей тих, хто не підписався за вашу Олену Сергіївну знизяться оцінки по фізиці та по фізкультурі, то потім почнемо уже і проти вас зберати підписи.Чому підписи не збирали другі вчителі, а іменно ВИ? Мабуть тому, що кумам в школі добре живеться. Думайте що робите.

  12. мама

    Март 6, 2015 at 12:10 пп

    Мєні вчора ввечері уборщиця школи зателефонувала та запропонувала підписати бумагу яка з її слів допоможе відмазати директора порхун о с та морально знищити зарвавшихся викладачів з запитаня тиж хоч щоб у твоеї дитини були хароші оцінки бумагу мала привезти зауч ткаченко о м дожились

    • Сироті В.

      Март 7, 2015 at 6:42 дп

      Приймайте рішення, шановний, слово за Вами. Не ховайтесь за Бадеру, це Ваша компетенція

    • папа

      Март 7, 2015 at 11:06 дп

      Уборщиця — це авторитет. Оцінки в цій школі , а особено » медалі», давно (года 4), роздаються по кумовськи. Нема чому удивляться.
      Валік- для тебе лічно- ще раз приїдеш, чи позвонеш з такими прєдложеніями- переломаю ноги! Нач.міліції-Бадері на замєтку- я предупридив

  13. Олександр

    Март 6, 2015 at 11:10 пп

    Вчився в цій школі, а тепер в шоці з цих інцидентів!!!! В мої роки навчання, коли Директором була Вовк Світлана Анатоліївна, такого не було!!! Філонова Оксана Валентинівна дійсно Талановита Людина, яка заслуговуе на повагу! Директора а також завуча які займають на сьогоднішній день ці посади в школі ГНАТИ В ШИЮ!!! Це Покидьки, якім не місце в цій школі!!!

    • Настя

      Март 7, 2015 at 6:49 дп

      А О.С. даже не ангічанка, а повне недоразумєніє

  14. peas

    Март 7, 2015 at 6:46 дп

    Якщо ви не можете поставити бажану оцінку, спочатку жміть » не нравиться», потім вертайтесь назад і жміть » нравиться», ваш бал перейде

  15. ПОПЕРЕДЖЕННЯ

    Март 7, 2015 at 11:14 дп

    Шановні жителі селе Мигія! Родина Ткаченків і чоловік директора школи Порухун Віктор їздять по селі і збирають підписи на якійсь колективній заяві. ЧИТАЙТЕ ТЕ ЩО ВИ ПІДПИСУЄТЕ! НЕ ВІРТЕ ЇХ СЛОВАМ І АРГУМЕНТАМ, ЩО ЇМ НІКОЛИ, ЩОБ ВИ ЧИТАЛИ, БО ВОНИ СПІШАТЬ! ВИ ПЕРЕКОНАЙТЕСЬ ЩО ДІЙСНО ПІДПИСУЄТЕСЬ ЗА ЧЕСТЬ ШКОЛИ.
    РЕКОМЕНДАЦІЯ — ПЕРЕДИВІТЬСЯ ВІДЕО В ІНТЕРНЕТІ — ЗУСТРІЧ ВАШИХ ОДНОСЕЛЬЧАН З НАЧАЛЬНОКОМ МІЛІЦІЇ, І ТОДІ ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗРОБИТИ СОБІ ВИСНОВОК: ЧИ ДІЙСНО ПРИНИЖУВАЛАСЬ ГІДНІСТЬ МИГІЇВСЬКОЇ ШКОЛИ ЧИ ЛЮДИ РОЗПОВІДАЛИ НАБОЛІЛІ ФАКТИ ГАНЕБНИХ ВЧИНКІВ ДИРЕКТОРА МИГІЇВСЬКОЇ ШКОЛИ ПОРХУН О.С.

  16. Випускник

    Март 7, 2015 at 7:09 пп

    Олена Сергіївна — не те що «англічанка», Я її і як педагога в школі не сприймав… Приниження в адрес учнів Я ще пам*ятаю з тих років. Одного разу мені мій друг який гарно володіє англійским сказав, що не розумію, що вона і на якій мові говоре… 😉 А чого ми ще чекали від людини яка закінчувала навчання в заочній формі? А О.В. Білецька — це дійсно талановитий педагог і просто хороша людина яка зуміла залишити в мені позитивні спогади як про себе, так і про школу. Ну і знання також 🙂

    • ОБУРЕНІ БАТЬКИ

      Март 7, 2015 at 9:49 пп

      вона закінчила навчаня не в заочній формі а лише ЕШКО

  17. ОБУРЕНІ БАТЬКИ

    Март 7, 2015 at 8:07 пп

    ДЕРЕКТОР ШКОЛИ ПЕРЕТВОРИЛА ШКОЛУ В ЗООПАРК УСІ ПОВИНІ СТУЧАТЬ ЯК ДЯТЛИ ПЕРСОНАЛ ПРАЧУЮЧИЙ БОЯТЬСЯ МІЖ СОБОЮ РОЗМОВЛЯТИ ЩОБ НЕ БУЛО ВИКОРИСТАНО ПРОТИ НИХ ШАНОВНІ ЛЮДИ ПОДИВІТЬСЯ ИНТЕРВЬЮ ЯКЕ ДАЛА О С ТЕЛЕКАНАЛУ СТБ ВОНА СЕБЕ ВЕДЕ ЯК БРИХЛИВА С….А подивіться на іі міміку жести ій соромно за своі вчинки і відводить своі брихливі очі а наталя олегівна поводить себе як родичка царьова та кличка е-ме як вона може навчати дітей якщо неможе сама звязати два слова до кучі іх цікавить стан школи а з думкою працюючого колектива та дітей не рахуються

  18. ПОРАДА

    Март 7, 2015 at 8:54 пп

    Щоб побачити прикольне та брехливе інтервю директора школи Порхун О.С. заходьта на сайт ПРАВИЙ СЕКТОР ПЕРВОМАЙСЬК В КОНТАКТІ. Приємного і веселого всім перегляду

    • мама.

      Март 7, 2015 at 10:19 пп

      Переглянувши відео про школу, скільки винесено бруду, але ж таки, спрведливість колись повинна побідити, Порхун так гарно виправдовувалась, що аж не було коли підняти очі, так мабуть стидно було, а ця так звана Наталя Олегівна молола що не будь, не може зв*язати два слова, ще й вчитель зарубіжної літератури, спочатку хай сама навчиться правильно розмовляти, а потім хай навчає дітей. Так що будемо приходити до вас всіх на уроки, не бачу не одного запрошення в школу крім батьківських зборів , мої діти вже ходять шість років в школу і жодного разу не запрошували, так що Наталя Олегівна на вчіться самі розмовляти з дітьми. А в школу запрошують тоді коли потрібно зібрати кошти.

  19. Виктор

    Март 7, 2015 at 9:10 пп

    Аттестация для всех сотрудников школы — вот чего боятся все педагоги! Поэтому будут молчать.

    • Алегро

      Март 8, 2015 at 12:32 дп

      Не будуть! Олена Сергіївна, Світлана Анатоліївна і леді вороніна — мовчать більше ніхто не буде! І ви, леді вороніна, також поплатитесь за пресінг, який ви вчинили. Не тільки над Білецькою. Пам’ ять людська не залише вас без уваги

  20. ПОРАДА

    Март 7, 2015 at 9:28 пп

    ШАНОВНА КРИША ОЛЕНИ СЕРГІЇВНИ, ПОДИВІТЬСЯ НА САЙТІ ПРАВОГО ЩСЕКТОРУ ВИСТУП ВАШОЇ порхун олени сергіївни. Що ж ви так опростоволосились і не написали для неї промови?Там уже тягне на пару кримінальних статей. По-перше, якщо знайдеться розумна людина і представить це відео голові судмедекспертизи та лікарям, які за словами цієї директорки торгують документами… Доведеться тоді «чесній», «скривджені» паночці готуватися відповідати за наклеп на представників судмедекспертизи та лікарів. По-друге, ШАНОВНА КРИША, як вам фраза директорши «я його взяла ЗА ШКІРКУ і завела у кабінет англійської мови». ЦЕ ВЖЕ РУКОПРИКЛАДСТВО.
    ЩОСЬ ТИ, КРИША, ПОЧАЛА ПРОТІКАТИ!!!

  21. ОБУРЕНІ БАТЬКИ

    Март 7, 2015 at 10:30 пп

    А ДЕРЕКТОР БРЕХЛИВИЙ ТА ЩЕЙ З РОЗДВОЕНЯМ ОСОБИСТОСТІ

  22. Патріот

    Март 8, 2015 at 12:07 дп

    Все згодом стане на свої місця. Всі отримають по заслугам. Псевдо-громадські діячі та псевдо-патріоти получать по шиї від тих, кими вони прикриваються. Весь «Правий сектор» в АТО. Інші — мотлох.

    • Андрей

      Март 8, 2015 at 2:45 дп

      А це хто гавнув? Валік?
      Бичкову СРОЧНО — є доброволець в АТО. Ткаченко Валентин Михайлович, с. Мигія, 1970 рік народження, здоровий, жде орденів та похвал.Патріот, хоче доказати свою відданість Батьківщині віддавши життя. АМІНЬ

  23. peas

    Март 8, 2015 at 2:37 дп

    Лєна, звільнись і виїдь з села. Люди пам’ятають кому твої діди скоротили життя. Час не твій, скільки б твоя мама не бігала попід хати. Маму твою ніхто не винить. А ти, лєн, тікай, люди ДУЖЕ сердиті, тікай

    • саша

      Март 8, 2015 at 9:01 дп

      Самое главное- родителям Елени Сергеевни люди не вспоминают. А вот Е.С. — тут все вспомнили что она полицайская внучка. Методи те же

  24. саша

    Март 8, 2015 at 8:57 дп

    Нє, це був не михайлович. Це синок олени сергіївни. Безтолочь повна, а туда же » у меня голос, ятоже петь хочу». Це у твоєї сестри таланти, а ти 00000000000

  25. МАМА

    Март 8, 2015 at 4:51 пп

    ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ ТА ВЕСЬ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ, ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ ВІТАЮ ВАС З ЖІНОЧИМ ДНЕМ 8 БЕРЕЗНЯ!!!БАЖАЮ КРЕПКОГО ЗДОРОВ»Я, ТЕРПІННЯ ТА МУДРОСТІ!!! ПРОДИВИВШИСЬ ЩЕ ОДНЕ ВІДЕО ПРОСТО НЕ МОЖУ ПРОМОВЧАТИ,КОМЕНТАРІ ТАК І ЛІЗУТЬ.НІЧОГО АБСОЛЮТНО НЕ МОЖУ СКАЗАТИ НА РАХУНОК ПОРХУН О.С.,А ОТ ПО ВІДНОШЕННЮ НАТАЛІ ОЛЕГІВНИ… ВИ ВІДВЕРТО БРЕШИТЕ ПРО ТЕ ,ЩО НЕ ОБРАЖАЄТЕ ДІТЕЙ. Я ТА МАМА ЯКА ВЖЕ ПИСАЛА ЯК ВИ МОЮ ДИТИНУ ОБЗИВАЛИ І НЕ ТІЛЬКИ МОЮ ДИБІЛОМ ПЕРЕЛЯКАНИМ.ЧОМУ ОСОБИСТО ВИ НЕ ПРИЗНАЄТЕ СВОЮ ВИНУ??? ПИСАЛА І ЩЕ РАЗ ПИШУ ВИ НЕ ПЕДАГОГ ВИ БРЕХЛИВА ЛЮДИНА, ЯКА НЕ БОЇТЬСЯ І БРЕШЕ НА ВСЮ УКРАЇНУ!!!А ЩОДО ВАШОГО КОНФЛІКТУ ЦЕ ВЖЕ ПЕРЕТВОРИЛОСЯ В ПОСМІХОВИЩЕ З ВАС СМІЮТЬСЯ ЛЮДИ.ЗВЕРНУЛИСЯ НА ТЕЛЕБАЧЕННЯ? ЗВЕРНІТЬСЯ НА ПРОГРАМУ «ОДИН ЗА ВСІХ» ПРОЙДІТЬ ДЕТЕКТОР БРЕХНІ І ВСЕ СТАНЕ ЗРОЗУМІЛО,ХТО Є ХТО.АЛЕ Ж У ВАС У КОЖНОГО «РИЛЬЦЕ В ПУШКУ» ПОРХУН ОБРАЖАЄ І Б»Є ДІТЕЙ, БІЛЕЦЬКА П»Є КАВУ НА УРОКАХ ПРИЦМАКУЮЧИ ТАК, ЩО ЗВИЧАЙНО Ж НЕ ВИЗИВАЄ В ДІТЕЙ ПОВАГИ,В ТОЙ МОМЕНТ КОЛИ ЙДЕ УРОК,КРАВЧИНА ДІЛИТЬ ДІТЕЙ НА ЧОРНИХ І БІЛИХ ПРОДВИГАЮЧИ ДІТЕЙ ВЧИТЕЛІВ ВПЕРЕД НЕ ПО РІВНЮ ЗНАТЬ,А ТОМУ ,ЩО ТО ДІТИ ВЧИТЕЛІВ… МОЖНА ПРОДОВЖУВАТИ ЩЕ ОСЬ НАПРИКЛАД ВЕДУЧІ НА ШКІЛЬНИХ СВЯТАХ В БІЛЬШОСТІ ДІТИ ВЧИТЕЛІВ В ТОМУ ЧИСЛІ І БІЛЕЦЬКОЇ, І КРАВЧИНИ,І ТКАЧЕНКІВ… ПІСЛЯ ТОГО ЯК ПІШЛА СВІТЛАНА РОМАНІВНА З МАЛЕЧІ ЗАЛИШИЛАСЯ ТАНЦЮВАТИ ЛИШЕ ЛІЗА КРАВЧИНА В ТОЙ ЧАС КОЛИ І В ІНШИХ ДІТЕЙ БУЛО ВЕЛИКЕ БАЖАННЯ І НАДАЛІ ВІДВІДУВАТИ ГУРТОК.ЧОМУ…,А ТОМУ ЩО ЦЕ ДИТИНА ВЧИТЕЛЬКИ. ОСЬ БАЧИТЕ ЦЕ МОЖНА ПРОДОВЖУВАТИ ЩЕ І ЩЕ.ВИ НАВІТЬ І НЕ ПОМІЧАЄТЕ ЯК ВИ ОБРАЖАЄТЕ ДІТЕЙ,А ДІТИ ПОМІЧАЮТЬ ВСЕ.НА ЖАЛЬ… А ЯКЩО ПО ЧЕСНОМУ, ЗВИЧАЙНО, Ж ХОТІЛОСЯ Б БАЧИТИ ДРУЖНІЙ КОЛЕКТИВ, СПРАВЕДЛИВЕ ВІДНОШЕННЯ ДО ВСІХ ДІТЕЙ, МИР ТА СПОКІЙ В ШКОЛІ. Я ЩЕ РАЗ БАЖАЮ ВАМ МУДРОСТІ НЕХАЙ ВОНА ВАМ ДОПОМОЖЕ В ДОСИТЬ НЕ ЛЕГКИЙ ДЛЯ КОЖНОГО З ВАС ЧАС

  26. Петро

    Март 8, 2015 at 10:23 пп

    А что скажет сама Елена Сергеевна по поводу выше сказанного;односельчане хотят знать??????????????

    • Випускник

      Март 9, 2015 at 12:24 пп

      Уже сказала) Сказала, що боляче їй від того, що її так оббрехали… Правда забула прокоментувати звідки у дітей та у О.В. взялися побої.
      Якщо чесно то зовсім не розумію мотивів таких поступків. Я звичайно розумію коли є діти геть на голову прибиті і тяжко себе стримати, щоб не вдарити, та вдарити О.В. Такий вчинок можна розцінити скоріше як звичайне розпускання рук та використання своєї вагової перваги.
      І все одно хоч убий — не розумію. Чи погано їй так на душі, чи щось інше… Не розумію…

  27. выпускнык

    Март 8, 2015 at 10:51 пп

    які у його сестри таланти не смішіть людей

  28. -

    Март 9, 2015 at 2:51 пп

    Порхун , беги со школы! и прихвати с собой свою Лидочку-секретутку!

  29. абихто

    Март 10, 2015 at 4:28 пп

    Війна в країні, містах, селах, колективах, сім*ях, серцях.Не буде переможців , а лише переможені. Чи є ще мудрий? Не знаю…

  30. Людина

    Март 10, 2015 at 10:22 пп

    ЛЮДИ!!! Схаменіться ! Зупиніться ! Скільки у Ваших висловах агресії,ненависті до особистості вчителя.Поміркуйте хоч декілька хвилин.Складний час -складні діти , чи завжди ми особисто можемо порозумітися,вплинути на власних дітей .

  31. А діти при чому?

    Март 10, 2015 at 11:05 пп

    Мабуть вона була симпатиком Януковича, а тепер не в дусі

  32. житель села

    Март 11, 2015 at 9:42 дп

    Розумні та правельні слова, а дії чому саме в школі чому Порхун, тиск чинять Вовк,Вороніна,чому,підписи в підтримку збирають куми Ткаченки,підписуються батьки не трактористи чи робочі,а вихователі та викладачі навіть сільський голова-,,арбітр..еліта села…чому в леді Вороніна зявляеться в Мигії земля тоді як біля 300 мешканців села на черзі і ізнову чому ….відповідь на це має дати громада села.

  33. Я ТУТ ЖИВУ

    Март 11, 2015 at 12:26 пп

    ЗГОДНА!!!ПРОСТО ЖАХ!!! ПОТРІБНО ЗВІЛЬНИТИ ВОВК О.С. І ВСЕ СТАНЕ НА СВОЇ МІСЦЯ!!! НЕ БУДЕ КРИШІ- НЕ БУДЕ НЕ СПРАВЕДЛИВОСТІ!!!

  34. Я ТУТ ЖИВУ

    Март 11, 2015 at 12:33 пп

    ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ДО ПРАВОГО СЕКТОРУ ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ВІДДІЛ ОСВІТИ,А САМЕ НА РОБОТУ ВОВК О.С…. І ХТО ТАКА ВОРОНІНА,І ЧОМУ САМЕ ЇЇ ЧОЛОВІК ОБРОБЛЯЄ ШКІЛЬНУ ЗЕМЛЮ???ЦЕ ПРОСТО ЖАХ!!! НАСКІЛЬКИ ВСЕ КОРУМПІРОВАНО ТА ЗВ»ЯЗАНО.ПРО ТАК ЗВАНІ «ПІДСНІЖНИКИ» ТАК ВОНИ ІСНУЮТЬ НЕ ТІЛЬКИ В ШКОЛІ,А Й І В ДИТЯЧОМУ САДКУ… ВСЕ ЦЕ ЗНАЄ ПОЧТАРЕНКО, ПОРХУН, ВОВК… ЯК ВІДМИВАЮТЬСЯ БЮДЖЕТНІ КОШТИ.

  35. натка

    Март 14, 2015 at 2:51 пп

    Общество больно.Как сказал киевский социолог Копатько-на украине социальная шизофрения.